Visszajelzés Szavazás: Magyar hajódesign - Hajótest!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 14.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

A képen látható 5 hajótest közül melyik tetszik a legjobban?

Szavazás lezárva: 21.1.15.
  1. A

    11 szavazat
    5.3%
  2. B

    6 szavazat
    2.9%
  3. C

    29 szavazat
    13.9%
  4. D

    141 szavazat
    67.5%
  5. E

    22 szavazat
    10.5%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Ide várjuk visszajelzéseiteket és szavazataitokat a Magyar hajódesign hajótestével kapcsolatban.

    Íme az 5 vázlat, melyekre szavazhattok:

    [​IMG]

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Jönnek a szavazatok, ezt jó látni :), de véleményeket is írjatok, legfontosabb talán az új design neve! Mi legyen a Magyar design neve?
     
  3. CMGreen

    CMGreen Guest

    Név: Kárpátia
     
    tsillagh kedveli ezt.
  4. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Sziasztok, üdvözlöm az ötletet, nagyon jó lenne a design, én névnek javasolnám a Carolinát, mint az első dunai hajót.
     
  5. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Beloiannisz (Balaton), nekünk az a tenger :)
     
    Đody és ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  6. Olivér

    Olivér Utánpótlás-írogató

    Név: Pannon
    Ezeken a képeken, kicsit halvány a vitorla színezése, azon lehetne még javítani.
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Vázlatokon milyen színezést vársz? Ezek vázlatok, ezek csak jobbak lesznek, ill jobb lesz, az az 1 amit teljesen kidolgoznak.
     
  8. Arany-Apám

    Arany-Apám Fórum-zöldfülű

    HUN-NIA design legyen a neve
     
  9. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Olivét ki van írva hiv. közleményben, hogy a fehér vitorlák kapnak majd színt.
    Emberek, a hajótesteknél a D vezet a szavazáson már befoghatatlan előnnyel, és ehhez a hajótesthez a szavazás jelenlegi állása szerint a legtöbben az E vitorláit választanák.
    Egy kérdés, szerintetek a legnagyobb (legszélesebb, leghosszabb) hajótesten jól fog kinézni a legegyszerűbb, legkevesebb vitorlából álló vitorlázat?
     
  10. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Ha lehetséges és szerintem miért ne lehetne, leírnék egy pár nevet amire gondolok és ha nektek is tetszik valami közülük, akkor választhattok:
    Gesta Hungarorum
    Turul
    Hunnia
    The St. Right
    Soul of the Danube

    Én ezekre gondoltam, ha jut még eszembe akkor írok, de remélem a töprengés el tud indulni.
     
    tsillagh kedveli ezt.
  11. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Az én javaslatom: HUNGARYCUM

    Szerintem a név magáért beszél, nem is indoklom :)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.15
    Gunár*MSZ és 乂ωøζƒ乂 kedveli ezt.
  12. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Összepakoltam a véleményeket, jobb ha 1 helyen vannak a vélemények. Szerintem maradjunk itt ;)

    Aki pontos nevet ír szerintem indokolja meg miért pont azt választotta. Így hamarabb találna támogatókat, ha tudnánk az adott név honnan jött, miért is illene a magyar designhoz. Persze van 1-2 egyértelmű, de még is.
     
  13. HUN-pirate2

    HUN-pirate2 Utánpótlás-írogató

    Legyen a neve Kárpátia. :)
     
  14. LazyDick

    LazyDick Fórum-zöldfülű

    Amikor nekünk flottánk volt akkor az ADRIA volt a tengerünk, a flottánk székhelye. Van magyar neve, nem Jadran hanem Adria. Javaslom az Adriát.
     
  15. !TOTO!HUN

    !TOTO!HUN Utánpótlás-írogató

    Szent István v. Hungária :)
     
  16. Olivér

    Olivér Utánpótlás-írogató

    Tudom hogy a BP-nél elég a kb, de csak jeleztem ,hogy erre figyeljenek oda, ugyanis ha jól látom ez egy egy tervrajz akar lenni, aminek muszáj mindent tartalmaznia, mert ha mellé írod vagy mondod akkor jóval nagyobb esély van rá, hogy kimarad valami.
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem tervrajz, vázlat! Ne keverd, mert nagyon nem mindegy. Rajzolok egy vázlatot milyen házat is szeretnék építtetni... ha az alapján dolgoznának a szakik lehet görbék lennének a falak, sőt meg sem állnának, de arra elég, hogy megtervezzék a pontos házat. Hiszen látja hogy most egy 2 szintes családiról van szó, nem egy fészerről és kb oda kell 1 ablak, ide 1 ajtó, a fal ilyen színű lesz, stb...
     
  18. Olivér

    Olivér Utánpótlás-írogató

    Erről a problémáról természetesen azonnal értesítettük a design csapatunkat, és ígéretet tettek ennek kijavítására a végleges verzióban.

    Ebből következtettem, hogy mivel csak ez az egy fajta kép létezik a hajóról, így ezt kell tekinteni tervrajznak.
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jó, szerintem azt hiszel amit akarsz, csak ne vezess félre senkit! Az a kép egy vázlat, az 5 hajó vázlata, semmi több.

    Főleg, mert ez nem egy hajóépítős játék, nem kell tervrajz, még csak úsznia sem kell a valóságban.
     
  20. Skyline

    Skyline Haladó

    Gyermekkorom egyik kedvenc regényéből "A Zenta cirkálóval kezdődött" az I világháború első adriai ütközetének első lövését leadó ZENTA cirkálóra gondoltam. Egy kis történelem:
    Az SMS Zenta az Osztrák–Magyar Monarchia egyik Zenta-osztályú védett cirkálója volt. A hajó a vajdasági városról, Zentáról kapta nevét. Az első világháború legelső adriai csatájában francia hajók, sokszoros túlerőben elsüllyesztették.
    A hajó építését 1896. augusztus 8-án kezdték a pólai Arzenálban. Vízrebocsátására 1897. augusztus 18-én, befejezésére pedig 1899-ben került sor.
    1914. augusztus 8-án a Zenta adta le a tengeri háború első lövését, amikor részt vett Antivari montenegrói kikötő bombázásában. Augusztus 10-étől kezdve blokádszolgálatot teljesített. Augusztus 16-án az Ulan rombolókíséretében látta el feladatát, amikor egy 17 egységből álló egyesült francia-angol hajóraj támadta meg a két egységet. Az Ulannak sikerült elmenekülnie, a kiöregedett, lassú Zenta viszont erre képtelen lett volna. Parancsnoka, Pachner Pál fregattkapitány elutasította a megadást, és felvette a küzdelmet a túlerővel. A világháború első tengeri ütközete rövidnek bizonyult, a francia egységek kb. 15 perc alatt megbénították a Zentát, majd tovább lőve azt, el is süllyesztették. Mivel a vízben úszókat nem mentette ki senki, aki bírta, öt órás úszást követően érte el a partot és esett montenegrói fogságba. 173-an vesztek oda.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.