Szero

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Atya47, témanyitás ideje: 27.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Atya47

    Atya47 Fórum-zöldfülű

    Tudom elcsépelt téma, de mégis....
    Miért nem csinálnak pl. magyar szervert?
    A Dark Orbitban van kettő is. Szerintem itt több magyar játszik, nem értem miért ne lehetne.
    Egy új szerveren elkezdenék játszani a mostaniakon eszem ágában sincs.
     
  2. Raptorr

    Raptorr Fórum-zöldfülű

    én szerintem meg senki nem foglalkozna a magyar szerverrel....akinek full full hajója van szerinted elmenne egy uj szerverre hogy játszon a 0ról?
     
  3. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    Nem mennèk magyar szerora..
     
  4. Atya47

    Atya47 Fórum-zöldfülű

    szerencsére nem csak ti vagytok a világon, nem is sejtitek milyen sokan várnak már egy új szerverre.
     
  5. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    uj szerverre vagy magyar szerverre,nem ugyanaz...
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  6. Atya47

    Atya47 Fórum-zöldfülű

    a magyar szervert csak alternatívaként említettem. egyébként több tucat olyan játékost tudok akik csak azért nem játszanak mert céltalan és unalmas már ez így. egy új szerveren lehet előlről kezdeni új játék új célok.
     
  7. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    5-10 ezer ember ha egy szerveren lenne, olyan lenne mint a béta, meg sem lehetne moccanni... minden nap full lagg lenne. Szóval arra nem 1 hanem minimum 2 szerver kellene...
    Furcsa vagy nyitsz egy topicot és arra vártál, hogy majd a Producer tapsol meg érte??
    Szerinted nincs nekik elég gondjuk huszonegy-néhány szerverrel?

    További szép napot!
     
  8. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Szerinted a fullos hajómat otthagyom és kezdek egy újat a nulláról? xDDD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.