Szerverproblémák jelzése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 20.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Jah és még ennek tetejébe a állapot ikonok sem működnek f5 után, csak akkor ha teljesen kilépsz a játékból.....
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Tudunk ezekről a problémákról, de ezt hétvégén nem fogják tudni javítani, mert csak "ügyelet" van. Az érdemi javításokat nem tudják hétvégén megcsinálni, hiszen ezek a kollégák nem dolgoznak. Már továbbítottuk a gondokat, reméljük, a hét elején orvosolják mindet.
     
  3. ĐROTUŁŁO

    ĐROTUŁŁO Aktív író

    Szuper :D
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    A legnagyobb tisztelettel kérdezem, milyen ügyelet az, ahol reggel 8:00-tól 9:40-ig kell várni, hogy lehessen játszani? Ennél azért többet érdemlünk szerintem, ha már veszek csomagot például. Közben pörög a gyorsító ugyebár, mert a mai napig nem oldották meg, hogy csak akkor teljen, amikor játszok. Egyáltalán nem fair és bőven kritikán aluli ez a hozzáállás kintről...
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  5. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Szerintem, nem minden probléma megoldása megy egyről a kettőre. Mi, adminok időben reagáltunk a problémára, hiszen igen hamar jeleztük, hogy valami nem okés, ezért szóltunk a protokoll szerint annak, aki illetékes a probléma orvoslásában. Viszont korántsem ilyen egyszerű a dolog, hiszen nem mindent lehet azonnal, 2 perc alatt orvosolni. Lehet, hogy a mai belépési gond nem olyan volt, hogy valaki csak úgy jön, és hipp-hopp megoldja.
    Tudom, hogy bosszantó, de nem minden "túl egyszerű", ilyenkor a türelem lenne a legfontosabb mindenki részéről (ez igaz játékosra és adminra is egyaránt).
    Én nem gondolom, hogy itt hozzáállásbeli problémáról lenne szó, illetve bármi is kritikán aluli lenne. Az ügyeletes kollégák nem feltétlen tudnak mindent orvosolni, ilyenkor extrán problémás lehet olyanokat előkeríteni, akik a hétvégén, akár otthonról is tudnak segíteni.
    Nem szeretnék ebbe belemenni, talán felesleges is, csak jelezni szeretném, hogy részünkről a segítő szándék mindenképp megvan, és a kollégáknak sem az az érdeke, hogy ne legyen elérhető a játék, éppen ellenkezőleg. Azonban, mint már sokadjára írom, nem minden problémát könnyű otthonról, irodán kívül orvosolni, főleg hétvégén, amikor lehet, hogy nem egy kollégára lenne szükség a megoldáshoz.

    Én ezzel le is zárnám ezt a mai ügyet, ha valaki ehhez szeretne bármit is hozzászólni, a véleményeknél tegye. Ezt a topicot nem erre szántam egyébként sem, hogy hosszasan vitatkozzunk ilyen témákról.
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! MS1 nagyon fagy, hosszabb időre is, F5 után nehezebben enged vissza, néha fehér képernyőre enged vissza. Légyszíves jelezzétek! Köszönjük!
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Úgy tűnik, több szerver is érintett. Értesítettem a kollégákat a problémáról.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Úgy tűnik, gond van a bejelentkezéssel, ezt a hibát adja vissza: "
    default backend - 404
    "

    Továbbítottuk a kollégáknak, egy kis türelmet kérünk a megoldásig.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.8.20
  9. iskolás

    iskolás Fórum-zöldfülű

    sziasztok mért nem lehet belépni a sz
    ervere
     
  10. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jó kérdés, de melyikre?
     
  11. iskolás

    iskolás Fórum-zöldfülű

    egész europa4
     
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ránéztem, én most be tudtam lépni.
    Ha továbbra sem jó neked (sütik, gyorsítótár törlése, böngésző újraindítása, router újraindítása után), akkor keressed fel a supportot.
     
  13. Tøm1ka

    Tøm1ka Utánpótlás-írogató

    Miért van az, hogy amikor telefonról vagy a gépemen egy telefonos emulátorral be tudok menni a tengerre, de a gépről az emulátor nélkül nem?
     
  14. demonledi

    demonledi Aktív író

    Engedélyezve van a Flash a böngésződben? Illetve ha olyan OS -t használsz, akkor akár a klienst is megpróbálhatod letölteni.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.20
  15. Tøm1ka

    Tøm1ka Utánpótlás-írogató

    Engedélyezve van a flash es le is van toltvr a client, de azt irja ki, hogy: connect to server és time out connecting to server. Olyan mintha nem futna a server.
     
  16. demonledi

    demonledi Aktív író

    EU1: rang eltűnt, félperces beakadások
     
    Aqua_Ship[ф©] kedveli ezt.
  17. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! MS1-re ha lehet hadd kérjünk egy resit mert nem lehet játszani, állandóan lefagy a játék fél-egy percekre.
     
  18. Miki2015

    Miki2015 Járnitanuló

    Szerintem, mindegyik szerver rossz, Pl. EU7-en ki is dobál tengerről
     
  19. Panamericana

    Panamericana Haladó

    10 perce meghalt eu7. Server error, consection lost, félig betöltött tenger, minden volt már.
     
  20. Panamericana

    Panamericana Haladó

    EU7 haldoklik! Egyre gyakoriabbak a fagyások és egyre hosszabbak.