Szerverproblémák jelzése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 20.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. #Sielver83#Hu

    #Sielver83#Hu Fórum-zöldfülű

    se a kliens, se egy böngésző se működik....
     
  2. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Már a klienst is újra raktam ugyan úgy lost connection-t ír ha be akarok lépni..
    Böngészőben gyorsítótárat meg cookiekat 3 szor kitöröltem persze belépni így sem tudok.
     
  3. Sad_Heart

    Sad_Heart Utánpótlás-írogató

    "... Lesz böngészőben játszható játék a Flash 2020 decemberében bekövetkező leállítása után?
    Igen is, meg nem is. A Flash technológián alapuló böngészős kliens a Flash leállításával szintén megszűnik, tehát a hivatalos Seafight WebGL/Unity kliens teljes kiadásáig nem lesz elérhető böngészős kliens. Ez idő alatt a letölthető Seafight kliens lesz az egyetlen platform, amelyet kínálunk."

    Bőséges kínálat várható.
     
  4. kukky

    kukky Fórum-zöldfülű

    LOST CONNECTION !

    Lassan egy órája :D
     
  5. HOOK[HUN]

    HOOK[HUN] Fórum-zöldfülű

    eu4 kész káosz
     
  6. Fenevad9

    Fenevad9 Utánpótlás-írogató

    A kliensed verziója sajnos elavult.
    CleaKérjük, ürítsd ki a böngésződ gyorsítótárát, majd indítsd újra a böngészőt.már töröltem mindent sütit csokit tortát és még is ezt irja
     
  7. Kampókéz™-Laci

    Kampókéz™-Laci Fórum-zöldfülű

    Itt valaki nagyon tudhat valamit.
    Nálam az a kliens avult el, amit még nem is telepítettem. :D
     
  8. Nessy

    Nessy Utánpótlás-írogató

    Sem a kliens, sem böngésző nem megy. Azt írja az 1.2.0 kliensre, hogy elavult-NINCS MÁSIK!
    Event kellős közepén ez szuper... :/
     
    Tojas*69* és DIVISIO53 kedveli ezt.
  9. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    A kliensed verziója sajnos elavult.
    CleaKérjük, ürítsd ki a böngésződ gyorsítótárát, majd indítsd újra a böngészőt.

    EU2 is.
     
  10. Ez valami vicc a gyorsítótárral? Resi uitán újra töröljek mindent? Komolyan mondom, ez a játék napról napra rosszabb. Erről jut eszembe, valami info az előző hibák miatti kompenzációról?
     
  11. Bali.

    Bali. Járnitanuló

    Ejj már megint AUTHENTICATION FAILED !
    Még szerencs hogy nem költök a játékra így annyira nem fájó, de valamit tehetnének a fejlesztők.
    A sok robotot kellene kitenni és lehet orvosolná a problémát, bár az átállás is nehézkes a flash miatt, ha a szél elfújja a felhőt!
    Legalább lenne egy ügyeletes aki ilyenkor nyomna egy restartot, legalább megint lehetne játszani 1-2 órát akadás és szervergond nélkül.
     
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Tegnap este belépési gondok voltak, amelyet el is kezdtek javítani azonnal, amint észlelték a gondot (ez igen hamar megtörtént).
    A kliens verziója elavult üzenet nem jelenti azt, hogy újra kellene telepíteni bármit is.
    Mind a böngészőben, mind a kliensben elérhető a gyorsítótár ürítése gomb ilyen esetekre, ám az esetek többségében nem az a gond, hogy nincs ürítve a gyorsítótár.
    Tegnap sem játékosoldali gond volt, hanem szerveroldali, így hiába törölgettük a gyorsítótárat, nyilván nem oldott meg semmit. A probléma javítása után beengedte a játékosokat a szerver, akár gyorsítótár ürítés nélkül is.

    Az authentication failed hibaüzenet akkor jelenik meg, ha valahonnan máshonnan belépnek hozzád @Bali. Érdemes lenne megnézetned a supporttal, történt-e belépés más eszközről az adott időpontban.
     
  13. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Ez a kód remek, köszönjük szépen! De... Mikor fogjuk tudni kihasználni ezeket?
    Jelenleg lassan 1/4 órája bámulom a 39%-ot (ugyanis nyomtam 1 F5-öt, hátha rendesen tudnék csatázni is) és semerre tovább, hiába a sok F5. MS1 (EU2)
    Mikor is lesz rendesen játszható állapotban?
     
  14. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Sziasztok! Másnál is van? 39%-nál megáll a kliens, nem tudok belépni tengerre. MS1.
     
  15. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Érkezett pár jelzés, ők Mozillából be tudtak végül lépni. Jeleztem a gondot a fejlesztőknek.
     
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  16. MarlboroMan

    MarlboroMan Utánpótlás-írogató

    Egész nap kidob a játék vagy megáll 39%-nál...
    Hiába a kompenzációs kód,így is csak a semmibe ketyegnek a gyorsítóim.
    Legyetek szívesek kezdeni vele valamit,mert ez így nem állapot.
     
  17. Kurec

    Kurec Utánpótlás-írogató

    Már 7 napja megesz a Hasadék 19/20 as hullám ... máskor vígan viszem 26 ig.... gyorsitók mennek
    vásárolt 4 es Bérencről ne is beszéljünk....
     
  18. -Ria-

    -Ria- Utánpótlás-írogató

    Jelzem én is, a promlémám ugyanez.
     
  19. Red#elektra

    Red#elektra Fórum-zöldfülű

    Ezen már ne is csodálkozzatok! Több mint 10 éve, mióta elkezdtem, ugyan olyan minden.
     
  20. Bali.

    Bali. Járnitanuló

    Sziasztok!

    Klienssel játszok és ezt írja:
    oops something went wrong, please use the Seafight Client while we work on fixing this.
    Kiléptem és bezártam a klienst, azt hittem frissül, de nem, mikor ismét be akartam lépni ugyanezt írta