Szigetek

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: kaŁóz, témanyitás ideje: 18.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csontika

    Csontika Junior szaki


    A hozzászólásodból látszik, hogy sosem lőtt rád 5 ös vagy 6 os torony a sebzés növelés óta, mert az nem 20-40k-t üt tornyonként hanem 80-90 et még rám is full 5 ös bordával és szuperpáncéllal meg fegyvertárssal. (Szerk.: moderátor)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.4.20
    ❤__*, bnor és ░pityesz░ kedveli ezt.
  2. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Páran már leírták a szigetekkel kapcsolatosan, amit leírhatnék. Azt azért megemlíteném, "ámulok- és bámulok", mikor valaki olyan ír dolgokról, amit csak feltételez, de meg nem győződött róla.o_O Olvasva a leírtakat, az oroszlánbástyára reagálnék. Az oroszlánbástya NEM véd a tornyok ellen.:oops: Én meggyőződtem róla, és társaim is.;) Lehet, hogy kellene (esetleg hibásan működik), hiszen a tornyok is NPC-k, de a tapasztalat szerint a szórástól eltekintve, nincs hatása, bár ebben a formában nem is kellene fogynia elméletileg.:p
    Minden elképzelhető védelemmel megnéztem, amivel csak tudtam, még a 3-as szintű közösségi őrrel is elég szépeket sebeznek, jelentéktelen a különbség a sebzésüket tekintve (ott is csak szórásbeli eltérést látok, mintha nem lenne hatása- talán ez is hiba?). Egyébként nem fogunk közösségi őrrel csatázni, gondolom nem kell részleteznem az okokat.:D Bár mi is tévedhetünk, de mi legalább igyekszünk utánajárni, megfigyelni a dolgokat, nem csak vaktában írogatni!:p
     
    Utoljára szerkesztett: 23.4.20
  3. makfer

    makfer Törekvő

    Amúgy nagyon egyszerű lenne a megoldás. A flották hatékonyságát kellene növelni. Mert aránytalan az, hogy 100ezer gyöngy egy 4es torony, de koronáért indítható flotta, ami esetleg lelő egy tornyot vagy annyit sem.
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ez is egy fontos lényeg, de ez még mindig nem oldaná meg azt, hogy betudjak menni más után a szigetbe.
     
  5. adella90Go®

    adella90Go® Junior szaki


    ha 10K-t lő 1 torony akkor sem tudnál be menni senki után a szigetbe :) ha drágul akkor a lőtávját is növelhetnék a tornyoknak :) hogy ne lehessen lőni sas szemmel úgy a tornyot hogy csak 1 lő vissza :)
     
  6. ¤₦-βєNņø-₦¤

    ¤₦-βєNņø-₦¤ Junior szaki

    És akkor még a tortugáról nem is beszéltünk..( lehetetlen kiszedni,csak ha megáll ),vagy a többi csodálatos ujjításokról,ugy mint csodalámpa,homokóra.Rengetegen csak fél órát játszanak...utána kilog,majd ha ismét betöltenek a buffok akkor visszajönnek.Ehez a tornyok sebzése csak hab a tortán.
     
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem értem a gondolatodat. Ha 10 ezret lő, betudok menni érte, ellenben ha 80-100ezreket karcol, már nem. Továbbá azt sem értem, ha drágul a torony, miért kellene neki nagyobb lőtáv? Fejleszted gyöngyért, én meg küldöm érte koronáért a flottát, ami éppen, hogy ér valamit ( semmit ) jelenleg. Ennek ellenére még lőjön messzebbre is? :)
     
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Lehetőleg ragaszkodjunk a topic címében is megjelölt témához, a szigetekéhez.
     
  9. Salek-a-bátor

    Salek-a-bátor Fórum-zöldfülű

    Én az ufw-ben vagyok, nekem nagyon sokat segítenek a tornyok, tényleg kényelmes a szigetek közelében játszani, de szerintem is túl magas a sebzése a tornyoknak, az ÉP-uk meg nevetségesen MAGAS! Szinte már lehetetlen elfoglalni egy 5-ös tornyokkal telitűzdelt szigetet! Mindenféleképp változtatni kéne ezen mert a szövin kívülieknek élvezhetetlen a játék! Unalmas állandóan NPC-t lőni. Minket meg nem tudnak kilőni mert a sziget megvéd.
     
    ISTVÁN-71 kedveli ezt.