Szintek

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Fejvadász, témanyitás ideje: 27.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Sziasztok.
    Már az utóbbi években sokszor felmerült hogy legyen több szint mint 20.
    Ez a BP sajnos nem csinálja meg mert nem jön belőle rendelés.
    De nekem az az ötletem támadt ami miatt szerintem sokan rendelnének. Ha a kalóz vizsga jutalma a prémium tagoknak több dolgot adna.
    Pl.: gyöngyöt, kristályt, amuletteket, stb.:
     
  2. xyz

    xyz Utánpótlás-írogató

    Hali!
    Ettől mért lenne több a rendelés??a prémium miatt?? Kinyitok 30 ládát 45k gyöngyér és van 1 hónap prémem :) egyébként meg nem szinteken kellene gondolkodni hanem hogy hogyan lehetne ki takarítani fénytérképről azokat akik üregessel lövik a 9-10 ezret!!
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szerintem eddig azért nem csinálták meg az új kalóz szinteket, mert valószínűleg nehéz lenne a kivitelezése, de nem biztos. :)
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  4. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Majd csak ide ér, ahogy a 28-as elit is készül 2,5 éve, és kb. 1,5 éve az újratervezett régi hajódizik. :D
     
  5. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Nem kell izgulni, majd berakják ha készen van, lehet felmerültek hibák, vagy valamilyen akadály :) Ahogy Gyen is írta :D
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  6. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    De amúgy Gyeni vagyok! :D
     
  7. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Hát vannak akik ládból szerzik a prémiumot és vannak akik nem. Amúgy az a 45k gyöngy amit te mondtál, ha valaki abból szedi akkor meg gyöngyöt rendel, persze vannak kivételek.
    De még ha nem is rendelnének miatta akkor is jó lenne a több szint, eventekkel tartják életben a játékot, hogy ne unják el magukat azok akiknek már mindenük megvan a játékban. PL.: csinálnának 25. szinttig és 1 szint lépéses kalózvizsga kb. 2 hétbe kerülne, akkkor tuti nem unnák magukat a játékosok egy pár hónapig.
     
  8. Lionskull[HUN]

    Lionskull[HUN] Utánpótlás-írogató

    Soha nem fogják berakni őket mert már eleve elavultnak számítanak. Sok eventhajó mellett csak egy újabb kőforrás lenne mindegyik, abból akad elég, akkor meg minek?
     
  9. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Van benne valami. :D Egy nagyobb eventnél kíváncsi lennék rá, hogy hogyan bírja a szerver a nagyobb terhelést. Néha így is a halálán van szegény. o_O
     
  10. Kenpachi

    Kenpachi Haladó

    Sziasztok. Szerintem is, igen lehetne szintek továbbá. 20-as szint már nagyon alacsony, nekem még nincs meg, de szerintem sokaknak unalmas az, hogy nincs új map, nincs semmi újdonság, csak ha event van! Igen is kéne egy 25-30 szint ide.

    Kiemelném, hogy azért a BP nem csak olyan eventet/itemeket csinál ami csak nekik éri meg. Lásd a mostani Halloween eventnél a Spidereket. Belelősz 3-4 ezer tököt, kapsz 7-8 ezer gyöngyöt. Lehet kevés NPC van, ami adja, de van!
     
  11. **MaXł**

    **MaXł** Járnitanuló

    Ez már régi téma.. már be volt ígérve 1 éve...