Szuper páncéllemezek

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: ฬסłƒ•βĽ∞Đ, témanyitás ideje: 9.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ฬסłƒ•βĽ∞Đ

    ฬסłƒ•βĽ∞Đ Fórum-zöldfülű

    Üdv.
    Több olyan játékosnál is tapasztaltam azt, hogy a csatapont rangja (pl:(10) Nyakfelmetsző arany kétcsillagos)és + vudufed,kristályeső nélkül is 560-580k élete van. Utánna számolva ez elég gyanús most, hogy bent volt feketepiacon az agwe pártfogása. Több játékosnál is tapasztaltam, hogy ismét a csatapont rangsora sehol de már használja a Szuper páncéllemezt. Ennek nem lehetne valahogy utánna nézni?
     
  2. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Szuper páncéllemeze lehet neki régebbről, vagy event vagy kárpótlásként azt írtak jóvá, nekem is megvan még mert még nem használtam el ;) Ergo, nem biztos, hogy mahinálás történt.
     
  3. ฬסłƒ•βĽ∞Đ

    ฬסłƒ•βĽ∞Đ Fórum-zöldfülű

    Az rendben van, de pl láttam olyat akinek van 20k belőle(videón). Én is játszok pár éve, nekem is volt de azt se osztogatták akkor se halomszámra és az is elég régen történt.
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    Jelezd supportra, ha úgy gondolod, valakinek nem tisztességesen került birtokába. A játékos ID-jével... Mi itt nem tudjuk megnézni.
     
  5. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Nekem 52k van de csak azért mert annó a tökös eventnél már még mielőtt elkezdődött tudtam mit mire fognak átválatani :D Így arra rágyúrtam, talán 1-2x használtam...
    Szóval nem hinném ezt én se hogy történt volna bármi is....

    További szép estét!