Talalati Esely NPC re

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: AlexBailey, témanyitás ideje: 29.8.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. AlexBailey

    AlexBailey Utánpótlás-írogató

    Sajnos bibliaban nem talaltam pontos informaciot hogy a Talalati Esely a hajon hogyan hat az NPC / Event hajokra?
    Tehat ha 100% fele megy a talali eselyem akkor NPCkre is nagyobbat lovok vagy csak mas jatekosokra?
    Tegyuk fel 100% a talalati eselyem, NPC-re mar maxot lovok, de 120%-nal mar nem lovok tobbet NPC-re, viszont jatekosra annal nagyobbat?
    Hogy is van ez pontosan?
     
  2. Ribizke

    Ribizke Aktív író


    Hali van egy max szint ,,változó lehet játékosonként és npc-éknél egyaránt .Vedd figyelembe mekkora kitérése van az npc-nek vagy akár a játékosnak..Minél nagyobb a találatid annál többet sebzel ,próbáld ki mi van ha leveszed a puskaport és teszel fel sasszemet ,,mennyi lesz akkor az érték ,,szemmel látható hogy kevesebb ,most tedd fel a port szedd le a sasszemet és tegyél helyette repesz ,,látni fogod npc-né is és játékosnál is a különbséget
     
  3. AlexBailey

    AlexBailey Utánpótlás-írogató

    Nagyon szepen koszonom a valaszt. Ha mar a temaban vagyunk meg egy kerdesem lenne.
    Ugyebar ezek az eventhajok nem realis mennyisegu sebzest osztanak le. Nem vagyok mar kishajo de azert a full full-tol is tavol allok. 270K / 300K sebez ram a Kegyetlen Kaloz ami altal lehetetlen eventezzek.
    Sebzes elkerulest maxolok amennyire lehet, de a kerdesem az lenne hogy a kiteresi esely ugyanugy NPC ellen is jo? Olvastam forumon hogy hogyan mukodik a kiteresi esely de azt nem irtak le hogy ez csak jatekosok ellen vagy NPC ellen is ugyanugy mukodik? Ergo ha huzom a kiteresi eselyem akkor az NPC-knek is kevesebbet kellene ram sebezniuk?
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia! NPC ellen a sebzés elkerülése, ami neked segíteni fog. A kitérési esély egy másik játékos ellen jó.
     
    -Honey- kedveli ezt.
  5. Ribizke

    Ribizke Aktív író

    Ajánlom figyelmedbe a következőt : borda + sebzés elkerüléses ékkő hajóba és kedvencbe egyaránt plusz ha elérhető neked a szuperpáncél ,ezek használatával nyugodtan tudsz eventezni
     
    AlexBailey kedveli ezt.
  6. AlexBailey

    AlexBailey Utánpótlás-írogató

    Nagyon szepen koszonom a valaszod.
    Sebzes elkeruleses ekko mar van a hajomban meg a hazikedvencben is. Valamint a tehetsegeken max (49) pontra kihuzva a sebzes elkerules a vedekezes lapon. Meg igy is egyebkent 270K-t lo belem a nagy event hajo ami szamomra rohejes, de mindegy is.
    Szuperpancellemezt es Bordat honnan tudok szerezni?
     
  7. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Valószínűleg nem fog megnyugtatni, de az én hajómra is 100ezret lő (45-ös szintű, közepes hajó). A borda jelenleg pénzes csomagban érhető el, a Szuperpáncéllemezt pedig 312.500 csataponttól tudod beszerezni. Amit tudok javasolni neked és elérhető is számodra : Közösségi őr 1. vagy 2. szint (gyöngyért és koronáért tudod megszerezni). Oroszlánbástya (gyöngyért beszerezhető). Ezen felül gyöngyért vagy koronáért (1 vagy 2.szint) tudsz Gyorsasági trénert is venni. Természetesen minél nagyobb szintű például egy ékkő vagy a közösségi őr, annál kisebbet fog sebezni rád az NPC.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.20
  8. demonledi

    demonledi Aktív író

    Ha ez így lenne akkor miért van olyan trófea ami "NPC kitérési esély" -t ad?

    Tudtommal a kitérési esély az az ellenfél Találati esélyét csökkenti, magyarul jó npc -k ellen is. Csupán a sebzés ekerülése általában látványosabb eredményt hoz.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.20
    †Knight_Rider† kedveli ezt.
  9. AlexBailey

    AlexBailey Utánpótlás-írogató

    Demonledi - Ha ez tenyleg igy van, koszonom az infot sokat segitene ennek a megertese. Elkepzelheto az hogy az NPC kiteresi esely es a kiteresi esely kozott kulonbseg lenne? Ezert van feltuntetve kulon az hogy NPC kiteresi esely?
     
  10. demonledi

    demonledi Aktív író

    Ennek tényleg így kellene legyen hiszen a trófea ott van, illetve kb le is van írva hogy melyik kő milyen hatást vált ki. Szerintem azért van feltüntetve hogy NPC kitérési esély, mivel az csak az NPC -re érvényes játékosok ellen nem. Én mindig is úgy gondoltam az npc -kre mintha normál hajók lennének, találati eséllyel - ágyúsebzéssel és kitérési eséllyel megspékelve. Csak gondolj a HRMS őrre, általában jóval kisebbet sebzel rá mint egy Drakir Hrell -re. Én ezt úgy fogom fel hogy "olyan kövek vannak benne amik annyira leszedik az ágyúsebzésem hogy csak ekkorát sebzek". Summa summárum: szerintem nincs különbség, a két kitérési között, illetve én azt tapasztaltam hogy a kitérési esély is hasznos NPC -k ellen is.
     
  11. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    Jól tudod az npc-k ellen is ér, pl engem a 36/ en lévő npc-k el sem találnak. Érdemes az npc-s hajódat úgy össze rakni hogy kitérés és sebzés elkerülés kő, élet nem nagyon kell mert úgyis jön a bm-kből meg ebből abból 500k lazán de több is könnyedén.
     
    demonledi kedveli ezt.