Tárgyak aruba üstjéből

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Naksi, témanyitás ideje: 22.5.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    sziasztok! azt vettem észre amikor a mojokat dobáltam be,hogy 5 mojora van be állítva,és le is veszi a 5 mojót de csak 4 db tárgyat ad ki érte nem 5.- öt! Ez nem hiba??? Ha 5 mojót bedobok azért 5 tárgyat kellene kapnom nem???
    Írjátok
    meg,hogy nektek is ezt csinálja? Ázsiai szerveren történt! Köszönöm!
     
  2. gyapika

    gyapika Fórum-zöldfülű

    szia :) lehetséges hogy valamiből kettőt kaptál és igy máris csak 4 tárgyat ír jóvá :) az azonos tárgyakat összevonva irja ki :)
     
    Naksi, †Knight_Rider† és FM_Héra kedveli ezt.
  3. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia! Áh nem ,nem így van az! Mikor egyesével dobálom akkor is ad több mint kettőt ezt nem jól tudod,mert ha 5 mojót dobsz be azért 5 tárgy jár és mindegy,hogy a tárgyon 3 láncosing vagy 400 világítóágyúgolyó van.akkoris 5 mojóért 5 tárgy jár és nem 4! És ez HIba szerintem!
    Kedves Héra ez akkor most ,hogyan is van?? Köszönöm szépen a válaszodat előre is!
    Akik olvassák szóljanak már hozzá!! :)
     
  4. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia Naksi!
    Úgy működik, ahogy gyapika leírta. Aruba üstje meghatározott mennyiséget ad mindenből, mikor bedobsz egy mojót. Ha 5-öt dobsz be egyszerre, megesik, hogy egy féléből 2x ad, így csak 4 tárgyat kapsz, de amiből 2-őt adott, annak a mennyisége növekszik. Pl. teszem azt bedobsz 1 mojót, kapsz 10 x Fekete puskaport, de ha 5 mojó bedobásával ezt kétszeresen adja, akkor 20 x Fekete puskaport fogsz kapni és négy másik fajta tárgyat (hacsak szintén nem ad másik fajtából többször). Ezt tudod ellenőrizni Aruba üstje ablakában és a Naplódban is.

    2017-05-23 13:20:54 Megszerezve: 400 x Robbanó lőszer.
    2017-05-23 13:20:54 Megszerezve: 1 x Acél szigony.
    2017-05-23 13:20:54 Eltávolítva: -5xMojo. Ok: Üst.
    2017-05-23 13:20:54 Megszerezve: 20 x Fekete puskapor.
    2017-05-23 13:20:54 Megszerezve: 2 x Kőzáras puska.

    2017-05-23 13:20:39 Megszerezve: 10 x Fekete puskapor.
    2017-05-23 13:20:39 Eltávolítva: -1xMojo. Ok: Üst.
     
    skorpió05, gyapika, Naksi és még 1 ember kedveli ezt.
  5. armyman0624

    armyman0624 Fórum-zöldfülű

    Nem tudom használmi, az Aruba üstjét! Mi lehet a probléma?
     
  6. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    A biztonságos kikötőben próbáld.
     
  7. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Sziasztok! Bedobtam a aruba üstjébe majdnem 1 millió mojót, és fura nekem az, hogy nem adott egyszer sem vudu fedélzetet!
     
  8. Shtuby

    Shtuby Járnitanuló

    Szia! Szerencse kérdése, én általában variálok a db számmal de úgy se ad mindig.
     
    Naksi kedveli ezt.
  9. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem 1 millió gyöngy értékben dobtál be inkább? :rolleyes: Hányasával dobtad? Megnézted a gyorsítóknál, hogy biztosan nem kaptál? Saját tapasztalatból írom, elég valószínűtlennek tartom, hogy akár 1 millió gyöngyből egyáltalán ne kapj. Nemhogy 1 millió mojoból (ami 100.000.000 gyöngy :eek: )