Tehetségpontok áthelyezése

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: .*Sirius*., témanyitás ideje: 4.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórumszaki

    Szevasztok!

    Azt hiszem etikus lenne, ha a nem kevés kristályért vásárolt tehetségpontokat nem 100 kritályért, hanem ingyen bármikor át lehetne helyezni.Picit élvezetesebbé tenné a játékot, ha a különböző feladatokhoz át lehetne csoportosítani őket hasonlóan, mint ahogy a hajóbástyákon is tetszőlegesen lehet a célnak megfelelő tehetségeket cserélni.
     
  2. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Szerintem légy türelmes :) Az újítások az én olvasatomban szerintem ilyesmit takarnak (bár lehet, hogy tévedek). Másképp fog ugyan kinézni, de magad állítod be a hajódat, és ha jól olvastam bizonyos beállításokat el is tudsz menteni majd újra előhívni, így nem kell pakolgatni tehetség és bónusz dolgokat újra. ;)
     
  3. -avantasia-

    -avantasia- Fórum-zöldfülű

    Jó ötletnek tartom,de ha megengeded,hozzáfűznék valamit kiegészítésképpen:Nem volna rossz,ha arra rakhatnánk a tehetségpontokat,amire éppen akarjuk.Nem kéne valamihez 5-10-15 tehetségpontot kiosztani másokra,amire esetleg egyáltalán nem akarunk rakni,mert nincs rá szükségünk.Remélem,ezt is jó ötletnek tartjátok :)
     
  4. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    Gondolj bele ha ezt megszüntenék menyi felháborodot játékos lenne akinek kivan rakva jelenleg 65 full techpont ami nem kevés kristályba került hogy tudjon használni és ha ez megszüne elég volna kb fele menyivel keveseb kerülni tökéletes így ahogy van
     
  5. Hirnév

    Hirnév Aktív író

    elég mérges lennék :)
     
  6. ♫♪♫ףimbøø×♫♪♫

    ♫♪♫ףimbøø×♫♪♫ Fórum-zöldfülű

    Szia.:)
    Jó hogy nem, ingyen rakjuk ki a tehetséget nem ?? :D:p..Ám jó ötletnek tartom amit, @-avantasia- mondott, hogy pl:az ágyu távolságát akarod növelni, ahoz ki kell tenned a több tehetséget is, hogy meglegyen, ami nem olyan jó..De abba is gondolj bele, hogy ha nem kellene, hozzá kitenni, akkor meg bármit kitehetnél.Kezdhetnéd a Legbával, meg bármelyikkel, azért ebbe is gondolj bele.Attol függetlenül jó ötletnek tartom, de ehez kellenek a többiek véleménye is.:D:D:p
     
  7. sLaca

    sLaca Aktív író

    Én sem támogatom azt, hogy ne legyen előfeltétele a tehetségeknek, pedig én még messze vagyok a 65-től. Ha nem lenne lépcső kb 35-40 tehiből megoldható lenne az összes ösvény.
    Viszont nekem is lenne 2 ötletem:
    - 1, ne kerüljön 100 kristályba a tehetségek visszaállítása,
    - 2, ha van külön tehetségnapok, akkor lehetne ilyenkor X% kedvezmény a tehetségekből úgy, mint a bástyanapokon. Mert amúgy meg mi értelme külön ezeknek a napoknak?
     
    Prototype kedveli ezt.
  8. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Időnként van rá lehetség hogy ingyen pakolgasd a tehetségeidet, szerintem az az idő bőven elég..
    Az meg h ne legyen előfeltétele a tehetségeknek? Annak mi értelme lenne? 30 tehetséggel rakjad ki azt,amiért más megcsinálta a 65-öt.? Jó vicc...:cool:
    Amúgy meg örüljünk hogy ennyiért pakolgathatjuk,tudni illik régen nem volt ilyen olcsó..
     
  9. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Én egyáltalán nem tartom jó ötletnek, ugyanis így túl könnyű lenne, elveszítené az értelmét, jó ez így hogy vannak időpontok amikor ingyen lehet pakolgatni, és jó hogy várni kell rá. Ne akarjunk mindent ennyire megkönnyíteni, már így is van aki puskapor nélkül 11000 krittel.. nem támogatom.
     
    Spongee™ kedveli ezt.
  10. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    11-et? :D 13,1 kritelek :) Ámen
     
  11. Idegbeteg-V-

    Idegbeteg-V- Junior szaki

    puskapor nélkül írták