Tengeri Csikó Liga

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: jancsibáró, témanyitás ideje: 14.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jancsibáró

    jancsibáró Járnitanuló

    Sziasztok,
    A tengeri csikó ligában vagyk jelenleg, és szeretnék venni admirális ágyút versenytársérméért, DE nincs a piacon.

    Tengeri csikó Liga:
    • Gyorsítók:
      • 14x Kifényesített ágyúcső = 5x versenytárs érme
      • 14x Elsáncolt felső fedélzet = 5x versenytárs érme
      • 14x Vudu baba = 5x versenytárs érme
      • 14x Újratöltő varázs = 5x versenytárs érme
    • Tárgyak:
      • 10x Sárkánytűz = 2x versenytárs érme
      • 10x Legba amulett = 2x versenytárs érme
      • 10x Triton jósága = 2x versenytárs érme
      • 2x Királyi zsákmányzsák = 6x versenytárs érme
    • Lőszerek:
      • 50.000x Jégtűz lőszer = 3x versenytárs érme
      • 50.000x Vuducsapás lőszer = 3x versenytárs érme
    • Ágyúk:
      • 50x Admirális ágyú = 5x versenytárs érme (nem elérhető)
      • 25x 1. szintű 60 fontos ágyú = 5x versenytárs érme
    • Designok:
      • 1-10. elit design
      • 11-20. elit design
    Amint itt is látni, a fórum szerint lehet venni admirális ágyút, de nekem nem elérhető. Valaki tudna tanácsot adni ebben?
     
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Egy korábbi állapot szerint régebben volt admirális ágyú a tengeri csikó ligában, de ezek után kivették.
    Mivel nem tisztázták megnyugtatóan a kérdést anno, ezért írtuk oda zárójelben, hogy nem elérhető.
    Rákérdezek, hogy most akkor mik a tervek, de szerintem nem fog ismét bekerülni.
     
  3. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Tudsz készíteni közvetve aranyért admirális ágyút. Ha veszel 55 fontost aranyért, majd egy részét elbontod, az így keletkezett alapanyagokból készíthetsz 60 fontost. Amennyiben a 60 fontosokat elbontod kapni fogsz belőle Könnyű port, amely az Admirális ágyúhoz kell. Tehát ha vegyesen bontasz 55, 60 fontos ágyúkat az előbb leírtak szerint, ahogy említettem kizárólag aranyért tudsz készíteni Admirális ágyúkat.
     
    jancsibáró kedveli ezt.