Területi hatás hogy /minek/miért ?

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: Luxyka, témanyitás ideje: 3.6.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Luxyka

    Luxyka Utánpótlás-írogató

    Valaki adjon már infót rólla hogy mi ez a területi hatás ami 1 lövésből ki szed . Miért ? Mi ez ? Bent ragadt elem vagy ez szándékosan lett betéve. Mi álltal válogat a játékosok között és mivel idézhető meg ? (Engem baromira idegesít hogy pont akkor visz el amikor az őrszemet pl le rakom )
     
  2. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Aki folyamatosan figyelemmel kíséri a közleményeket, változásokat, olvassa a fórumot, az tudja.;)
    Erre a kérdésre már volt válasz egyébként, habár más kérdezte (hozzáteszem, ő sem olvasta ezek szerint korábban).:( Ha más hozzászólásait nem olvassátok, legalább a hivatalos dolgokat nem ártana.:p
    Itt utána tudsz olvasni: Tortuga fénye:cool:
     
  3. Luxyka

    Luxyka Utánpótlás-írogató


    Na akkor ez hiba is mert ha pl egész nap nem nyomtam be azt az átkozott tortugát és mégis megtörténik velem akkor mi van ? :D
     
  4. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Nem feltétlenül neked kell azt aktiválnod, hogy ez megtörténhessen gondolom. Ezt még nem tapasztaltam, nem kerültem ebbe a helyzetbe, így pontosan nem tudnám megmondani, mit ír ilyenkor, de valószínűleg ugyanezt. Bár nem álltam melletted, de ha esetleg valaki más ért ebbe a szakaszba a közeledben, és neked nem volt csak 1 millió életed (esetleg alatta), van egy ilyen rész is a leírásban:
    • "Minden játékos, NPC és torony 5 kocka sugarú körben 1.000.000 sebzést szenved el"
    Velem még csak akkor történt ilyen, mikor nálam ért az utolsó szakaszba, és éppen sebzett valami.