Titok, vagy nem hivatalos?

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Røвєяτ-ø*HU*, témanyitás ideje: 13.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Üdv. hamar eltüntették az utalványkódról szóló témám, esetleg valami infó, hogy miért is?:)
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia
    Ha valamit youtube-on osztunk meg azt elsősorban a youtube csatornánkat követő játékosokkal tesszük :p Ha olyan dologról van szó megosztjuk közlemény formájában a fórumon is :p
     
  3. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Közleményt én itt sehol nem láttam, legalábbis magyar fórumon. :p
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Erről beszélek, nincs közlemény nem fórumra szól, direkt arra a csatornára ahol az megjelent, ha valaki kíváncsi rá, ahogy azt a közleményben is írtuk korábban, kövessen minket youtubeon, facebookon, és twitteren.
     
  5. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Viszonylag aktív fórumozó vagyok, de ez elkerülte a figyelmem valami módon, hogy az utalványkódokból egy kisebb reklámkampány lett. :D Elnézést kérek, és köszönöm a választ!