Több Ékkövet!

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: StiffmeisterHUN, témanyitás ideje: 21.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Úgy gondolom hogy elég nagy újításnak nevezhető a nemrégiben behozott drágakövek, melyek kimondottan meghatározó szerepet játszanak a hajóinkon.
    Így az ötletem az lenne, hogy több olyan eventet szervezzenek a játékkészítők, melyek az ékkövekkel foglalkoznak első sorban, ugyanis ha az ékkövek továbbfejlesztését vesszük figyelembe, igen csak nagy mennyiségre van szükségünk, amit a rendelési oldalon kívül máshonnan jelenleg nem igazán lehet beszerezni. És hát ugye tudni illik hogy a játékba rendelni nem KÖTELEZŐ de mindekinek a szíve joga eldönteni hogy megteszi-e, így aztán nem ellenzem azt hogy kisebb-nagyobb ékkő csomagok elérhetőek a rendelési oldalon.
    Viszont a nagy mennyiségekre való tekintettel, jöhetnének bizonyos időközönként olyan eventek amikből nagyobb mennyiségű ékkövekre tehetünk szert, így aztán senki sem maradhat le túlságosan a hajó fejlesztésében.

    Várom a véleményeket! :)
     
  2. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Azt hiszem erről nincsen mit beszélni, mert még nem fejeződött be teljesen az átformálás.. És ahogy én tudom majd lesz lehetőség ékkövek vásárlására (játékpénz) . Lehet hogy rosszul tudom, ha igen majd DD kijavít :)
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Az tuti, hogy még nem ért véget az átformálás, de az eddigiek alapján az már nem érinti az ékköveket, most már csak annyi lesz, hogy sokkal több infót kapsz a hajódról, bónuszaidról, stb, a tengertérképen. Arról sem tudok hogy aranyért/gyöngyért/kristályért bármi ilyenért lehetne majd valamikor venni ékkövet, persze nem kizárt, de egyelőre ilyenről még szó sem volt.
     
  4. HITMEN36.

    HITMEN36. Junior szaki

    még jó hogy berakják 20 szintig vhogy felkell rakni cucot csak arra leszek kiváncsi cadok most sbez rám 15 % sebzés elkerülésl 2700 -at 20% menyit fog 1500 :) van aki sebez rám 5-6 ezret robbanoval az reggelni fog majd érdekes lesz