Javaslat Továbbított ötletek szoba újraélesztése

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Köyble, témanyitás ideje: 19.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Sok ötletelő fórumozó motivációját lehetne boostolni a régi "Továbbított ötletek" szoba felélesztésével. Nem tudom, hogy releváns e még, van e ilyen elvárás a Staff felé, de én speciel kíváncsi lennék mi megy át a szűrőtökön.
     
    _Mr_ és sárkányos kedveli ezt.
  2. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Jó ötleteket elfogadjuk, de ami nem olyan és nem normális azt töröljük
     
  3. _Mr_

    _Mr_ Járnitanuló

    Sziasztok! Bérenc 3 , illetve közöségiőr 3 szintűt piacra belehetne tenni mert 1 es illetve 2 elégé el avult ,sőt gyenge játékosoknak is nagyon jól jönnének ,gyöngyért és koronáért lehetne meg venni .
     
    sárkányos kedveli ezt.
  4. david0197

    david0197 Utánpótlás-írogató

    Akkor már inkább a 4es szintűt mivel az ad már kritkus sebzést is. tudom van már bent de szerintem senki nem veszi azt bigpointért
     
  5. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Ez jó ötlet. Jelzem felfelé
     
    Naksi és _Mr_ kedveli ezt.
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Ez is jó ötlet csak egy a baj hogy már bent van bigpontér és nem biztos hogy átteszik gyöngyre meg koronára
     
  7. _Mr_

    _Mr_ Járnitanuló

    Szia FM_Master köszönöm jelzed fel felé ezért nem írtam bérenc 4 est azon nem fognak változtatni hisz piacon van de bérenc 3 ra illetve közöségi őr 3 as ra nagyobb esély hisz piacon sincs korekt korona gyöngy érte
     
  8. Arizonα

    Arizonα Utánpótlás-írogató

    Üdv !

    Supportra régeben jeleztem de leírom ide is :)
    Speciális kővek fejléesztése
    Pl : 4 db páncél lemez bonusz 5% lehetne 6%ra és így tovább a többi kővel .

    valamit kel vele kezdeni mert minden hajón sok ilyen kő van szerintem .
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.22
  9. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Így igaz.
     
  10. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Javasoltuk a múltkor, de megpróbáljuk újra.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.12.22
  11. Köyble

    Köyble Junior szaki

    EU7 szerveren a bástyaágyú Őrszemeit ki lehet lőni PVE módban. Szerintem ennek úgy lenne értelme, ha valaki belelő egy Őrszembe, akkor dobja fel a kardot, így nem maradna büntetlenül, lehetne valamilyen visszatartó erő.
     
    Naksi kedveli ezt.
  12. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Köszönöm ez nagyon jó ötlet.
     
  13. Gyularombolo

    Gyularombolo Utánpótlás-írogató

    Javasolnam , hogy a csiszolas kozben , a befejet csiszolas utan ne mutassa a koraktar egy magasab szintjet. Nagyon idegesito mindig ujr,a meg ujra kikeresni a megfelelo szintet ahol eppen ciszoltal. Nagyon sok ido megy el vele foloslegesen .
     
  14. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Légyszíves érthetően leírni a javaslatod mert nehéz kiszürni mit is szeretnél. köszi
     
  15. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Kőcsiszoláskor, a művelet végén a végeredmény szintjével megegyező szintű kövek az alapértelmezett beállítás. (pl. 24-es kövek csiszolását követően a következő csiszoláshoz alapértelmezetten a 25-ös köveket ajánlja fel, köztük azt, amelyik most sikerült.) Idegesítő, ha van több azonos szintű kő, amit feljebb akarsz fejleszteni és állandóan vissza kell állítani a szintet 1-gyel, mert ugrál felfelé. Régen nem ugrált feljebb, sőt még automatikus feltöltés is opció volt azonos szintű (és ha lehetett típusú) kövekkel a gyorsabb csiszoláshoz.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  16. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét Mindenkinek! Az a ötletem támadt, hogy jó lenne, ha a boltban lehetne vásárolni ilyen védő aurát, koronáért vagy akármiért, mert biztosan lenne aki megvásárolná! Én nekem az miatt esett le a 3 órás védő aura, mert fagyott a térkép, és e miatt nem a npc lett kijelölve, hanem véletlen egy játékos, és épp elfogyott, és nem tudok játszani. És nem szeretnék folyton süllyedni. Vagy esetleg az is jó lenne, hogy feltenné a kérdést mi előtt lő, hogy valóban ezt szeretném? Mert azt hiszem aki felteszi magára az nem csatázni készül :)! Köszönöm szépen.
     
  17. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Védőaurát minden nap első bejelentkezéskor kapsz. Ha nem szeretnél harcolni akkor tudom ajánlani a PVE szervert. de jelzem felfelé.
     
    Naksi kedveli ezt.
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Igen így már érthető, és ezzel én is egyett értek. jelzem felfelé
     
  19. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép Napot!! Tisztelt moderátorok.Mint javaslatként szeretném javasolni hogy jó esne ha esetleg az elmúlt ünneppere valami jó kívánágot közöltek volna .Jól eset volna minden játékosnak!! Ha esetleg el kerülte a figyelmem úgy bocsánatot kérek!! További szép napot!!
     
  20. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Ne haragudj de nagyon sok dolga van a csapatnak és nem volt időnk rá, de mindenkinek Kellemes ünnepeket és Boldog újévet.
     
    sárkányos kedveli ezt.