Javaslat Továbbított ötletek szoba újraélesztése

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Köyble, témanyitás ideje: 19.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép napot Kívánok! Köszönöm, ha jelzi felfelé! Az a gondom, hogy kapok 1 védelmi aurát ami 1 óra hosszát jó, olykor meg olyat ami 3 óra hosszáig jó! De ugye sokszor nem tudok itt ülni egyhuzamban 3 órát, ezért a 1 órásat használom többször, hamar elfogy, meg ugye nemrég a 3 órás leesett mert fagyás volt a térképen, és nem a npc jelölte ki, valakire rá lőttem ,de nem akartam ,a fagyás miatt volt. Egyből le esett a védő aura! :( és már akkor semmilyen se volt nekem, és nem tudtam már játszani! Nem tudok EU -7 szerveren játszani mert nem szeretném újra kezdeni ott, egy örökké valóság lenne mire a itteni szintem elérném. Azért gondoltam ezt ,mert lehet mások is vannak így, és vennének. Nekem sokszor jól jönne, ha tudnék venni mert a napi egy órai játszás az kevés, de a 3 órás meg kárba megy ha nem játszok annyit, de nem tudok mindig itt ülni 3 órát. Boldog lennék, ha ezt engedélyeznék ,és lenne a boltban koronáért vagy másért! Mégegyszer Köszönöm.
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  2. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Meglátjuk én jeleztem felfelé.
     
    Scorpio.2.Hu és Naksi kedveli ezt.
  3. Gyularombolo

    Gyularombolo Utánpótlás-írogató

    Akkor most bovebben leirom, hogy pontosan mire gondoltam. Belepunk a kocsiszolashoz , megtortenik a csiszolas , mondjuk 20 szintu koveket csiszolunk , amibol keletkezik egy 21, vagy 22 szintu ko. A muvelet utan az eszkoztar nem hagy teged a 20 szintu koveknel , hanem fellok automatikusan minimum ket szintel fennebb levo kovekhez . Ezert te mindig vissza kell alitanod az eszkoztar , mondjuk megint a 20 szintu kovekhez , mert mondjuk meg van 30 darabb amit szivesen csiszolnal tovabb 21 szintre. Ez a teny minden szintu csiszolasnal ervenyes sajnos, es 10 perc utan mar igen unalmas mindig vissza alitani azt a szintet az eszkoztarban ahol addig dolgoztal ( csiszoltal ).
     
  4. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szia, szép napot! Ez nálam nem lép fel semmikor sem! Én a Ázsiai szerveren vagyok. Ha nálad ez van, akkor az valami hiba lehet szerintem! Melyik szerveren vagy? Üdv
     
  5. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    igen elsőre is értettem felesleges többszőr leírni. már jelezve van
     
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! nem csak nála csinálja mert kaptam mástól is jelzést erről, jelenleg jelezve van a probléma.
     
  7. -janos-

    -janos- Járnitanuló

    Hello lenne par otlet amit lehetne javasolni pl boviteseknel egy jelzest hogy van amit lehet fejleszteni meet pl kapsz alapanyagokat hozza es konyebb lenne atlatni az egeszet ,egyre erosebbek a hajok es a regi loszerek szerintem kezdenek gyengek lenni ,fejlesztesi targyakat lehetne pl safanad ermeert is venni pl mega oraban ,lehet hulye otletek de fejlesztes miatt mas lenne ,koszi
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Köszönöm jelzésed.jelzem de legközelebb ne használjunk ilyen szavakat mint pl: hülye vagy ehez hasonlót
     
  9. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Sziasztok, jó reggelt mindenkinek! A reggeli kávé beadagolása után egy olyan nem meg valósíthatatlan ötlet jutott az eszembe hogy gondoltam rögtön le is jegyzem erre a topicra. Jelenleg rendelkezem több mint 800 ezer escudóval amivel nem tudok, és nagyon nem is lehet mit kezdeni a kapitányok előléptetésén kívül. Arra gondoltam lehetne az aruba üstjén belül egy kapitányok fül, amin belül escudo bedobálásával lehetne nagyobb eséllyel alap és zöld felszereléseket kapni illetve kisebb eséllyel kék, lila, és akár narancsot is, vagy még akár sima kapitányi ládát is, mondjuk legyen egy dobás ára akár 5 és 15 ezer közt és akkor nem is mondtam sem túl sokat, sem túl keveset. Persze ha meg is valósulna olyan árat, és arányokat szabnak meg a fejlesztők amit ők akarnak!:) Így talán volna lehetősége a kevésbé költekező, illetve a nem költő játékosoknak is jobb felszereléseket kapni hiszen mindenki tisztában vele mennyire nehéz lila, narancs felszereléseket gyártani, és ha a kapitány rendelkezik is az adott küldetés kockázati életerejével sem sűrűn adja a lehetséges jutalmakat, én például a 8 hónap alatt kaptam kb 4 scorpio térképet és 2 db ikret, tehát sok bevételtől nem esne el a cég ha ez az escudos ötlet megvalósulna.:)
    Köszönöm az esetleges továbbítást, és további szép napot mindenkinek!;)
     
    sárkányos kedveli ezt.
  10. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm az ötleted,továbbítom felfelé.
     
    Ducc[HIP] kedveli ezt.
  11. Baba

    Baba Fórumlakó

    Sziasztok !
    Lenne egy javaslatom az Atlantisz térképhez ! Jó lenne ha 2es és 3as szakácsot is lehetne venni piacon ..nem csak csomagokban lenne 1 hónapban 1x . Nem kéne olcsón pl 2es szakácsot 200 Orichalkum-ért , 3as szakácsot 500 Orichalkum-ért ...mivel ez nem olcsó kb 1 napi gyüjtögetés ..a csomagokat akinek van rá keret továbbra is venni fogja...mivel nem kevés Orichalkum kell a fejlesztésekhez is .:)

    Köszönöm az esetleges továbbítást !
     
  12. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv!Köszönöm ötleted, továbbítom felfelé
     
  13. Köyble

    Köyble Junior szaki

    Szerintem hiányoznak az Atlantiszi térképekről a gyűjthető csilik/ládák. Jó lenne valami, ami lent használható jutalmakat adna.
     
  14. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Köszönöm ötleted, továbbítom.