Új ágyúgolyók

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Tofi9, témanyitás ideje: 31.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Tofi9

    Tofi9 Fórum-zöldfülű

    Ahojj!
    Nem régóta játszom, de már az elejétől szúrta a szemem hogy a 20 kárt okozó üreges ágyúgolyó(3000 arany/100db) után már csak robbanó ágyúgolyó(48 gyöngy/ 100db) található, ami miatt aki nem pénzeli a hajóját az üreges lőszerre lesz utalva, esetleg ha már gyűjtötte a gyöngyöket akkor nem feltétlenül akar például százezer golyót venni átlagos használatra(szerintem ennyi lőszer 1-2 napig bírja ha farmol) , 48 ezer gyöngyért. Legfeljebb liciten tud szerezni, hacsak nem húzzák be előle azt a nyamvadt 5000 darabot.Erre szerintem van olyan megoldás ami mint azoknak megfelel akik nem költenek pénzt a hajójukra, illetve a Bigpoint számára is.Ilyen megoldás például az hogy bevezetnek két új ágyúgolyót, mint például a Puskaporral töltött üreges ágyúgolyó , ami 45 kárt okoz.Vagy az összes ágyúgolyóért lehessen gyönggyel és arannyal egyaránt fizetni.Vagy hadd lehessen 100 aranyat 1 gyöngyre beváltani (most egy gyöngy az 10 arany).Véleményeket és az adminok elbírálását várom!
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    A nagy játékosoknak nagyobbat kedvezne ez az opció. Én is megszenvedtem az üregessel, viszont szerintem így ideális. Ha fejleszted az ágyúidat, bőven jó lesz ez a 20-as sebzés. Játssz sokat, légy kitartó!
     
  3. Brisingr

    Brisingr Utánpótlás-írogató

    Tételezzük fel, hogy az átlag középkategóriás vagy annál nagyobb hajóknak már 20-50 milla aranyuk van. Na már most ha 100 arany 1 gyöngy lenne így ez 200-500 ezer lenne bármikor bárkinek. Ez nekünk lehet, hogy piszok jó lenne, de hogy a Bigpointos haverunknak nem érné meg az is tuti.
     
  4. Fullánk(HU)

    Fullánk(HU) Utánpótlás-írogató

    ha bevezetnék a 100-1 es beváltást,akkor ki kellene találni valami mást a gyöngy hellyet,mert az elértéktelenedne