Új altiszt

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: kecsó, témanyitás ideje: 28.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Sziasztok!

    (nem tudom volt e már szó ilyenről de) :


    Tekintettel arra hogy az 4-es (event) Altiszt szinte "ingyen" van már manapság és bármikor lehet rá lictelni ,nem csak HH/MHH-kor ezért:

    Csak annyi lenne az egész konkrét ötlet hogy lenne 1 Altiszt ami tudna menet közben is javítani (az 5. ös altiszten kívül!), és ez nem lenne prémium függő.

    Ezt is mint régebben a 4-est be lehetne rakni MHH alá vagy mint az admi ágyút csak minden hónap 1. Vas. napjára így akinek nincs prémje(mielőtt nekem esnétek,nekem van prém meg egyébb is...) annak is lehetne egy menet közben javító altisztje.

    A tiszt egyéb tulajdonságait a BP.-re hagynám,ha továbbításra kerülne a sor.

    Várom a kommenteket/véleményeket:

    Kiegészíts : vagy akár annyit is elég lenne variálni hogy a sima 5 ös tisztet rakják be piacra,de viszont ha van akkor a Prémiun nincs a tisztre semmilyen hatással. [tehát nem(duplázza ,ha jól tudom) meg a javítási sebességet]