Új dolgok a játékban

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Csirkecomb, témanyitás ideje: 21.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    Első körben ,,tápokra gondoltam ,amiket ládákból lehetne nyitni mint a többit ,négy darab új tápra gondoltam ,lehetne egy olyan ami plusz sebességet adna ,és egy másik ami plusz csatapontot a harmadik és a negyedik pedig plusz játékos sebzést ,,npc sebzést..
    ................................................................................................................................................
    Második ötlet
    Ék kövek vásárlása HH és MHH-kor havonta legalább egy alkalommal a különleges piactéren..
    ................................................................................................................................................
    Harmadik ötlet
    Minden egyes szöny ami szigonyozható az 50. ki szigonyzásakor dobjon egy admirált pl:admiralserena ,admiralorca és stb...
    ................................................................................................................................................
    Negyedik ötlet
    Megvásárolható bónusz térképek részletei ládákban..
    ................................................................................................................................................ Remélem tetszik mindenkinek , legalább egy ötlet :)
    További szép napot kalózok!
     
    **bard**₩ΛŁ kedveli ezt.
  2. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Nagyon jó elképzelések grat :) támogatom :)
     
  3. WĄЯŁ0ЯD™

    WĄЯŁ0ЯD™ Junior szaki

    Ez borzalmas :( Tápot a ládába -.-'' a jelenlegit is kiszedhetnék van egy rakat semmit érő tápom
     
  4. -Láma*-

    -Láma*- Junior szaki

    Valamelyik tetszik valamelyik nem :)
     
  5. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    Ne ládázz és nincs probléma
     
    kecsó kedveli ezt.
  6. kecsó

    kecsó Fórumlakó

    Ott a pont.
    És még ha neked semmit nem is érnek a tápok az nem jelenti azt hogy másnak is csak egy "felesleges kacat".
    Elég sok játékost ismerek aki több 10k gyöngyöket költ tápokra mert pl a védelmi tápnál a legkisebb is aza 5% páncél is sokat jelent .....
    Ha azt nézzük a bástya 12% páncélt ad és több száz k gyöngyöket ráköltünk hogy fullozva legyen itt meg 100 gyöngyért szinte "ingyen " kapunk páncélt.

    Tudom tudom mielőtt jönne a javító komment. :p *Ha vennénk a piacon. De itt most ládákról beszélünk,de még így is eléggé megérné sok embernek:)
     
  7. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Még jó, hogy nem csak te játszol. Ráadásul a játékosok nagy része nem a tápok miatt ládázik, hanem a többi cucc miatt, de látom a te esetedben ez fordítva lehet. Az meg, hogy a "semmit érő" tápokat nem tudod felhasználni vagy nem használod az a te bajod.

    Klassz kis ötletek, támogatom!
     
  8. Fejvadász

    Fejvadász Haladó

    Jó ötlet, főleg az hogy admiral szörnyeket dobjon. Támogatom
     
  9. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

  10. Lionskull[HUN]

    Lionskull[HUN] Utánpótlás-írogató

    Az admiral szörnyek érdekes ötlet, de van egy kis probléma vele, mégpedig hogy ez nem a másik BP kalózos. Itt a szörny csak fürdőzget magában, semmi ellenakció. Hát, szerintem túl könnyű gyöngyszerzési(vagy akármi más) opció lenne.
     
  11. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    Hellóka ,,az okés h a szörnyecske csak fűrdőzik de ha dob egy admit ,akkor ne hogy meg lepődj mire is képes,,nem mondta senki h agresszív vagy sem ,,tudni való dolog ,h minden egyes admirál támadó npc .......
     
  12. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ráadásul legyen türelmed kilőni x,y mennyiséget a szörnyekből egy admiért...
     
  13. **bard**₩ΛŁ

    **bard**₩ΛŁ Utánpótlás-írogató

    támogatom ! :D és jolene ha ládákba uj dizik lenének merugy volt hogy uj diziket raknak bele és tervezés alatvolt csak semi nemletbelöle :D
     
  14. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Nem rossz ötlet a tápos dolog, de ne ládába hanem lehessen venni gyöngyért.. Vagy 5000 tápom van ebből a 90%-a bronz amit nem tudok hasznosítani és lehet, hogy másnak jó, de nekem igen is fölösleg.

    Az ékköves ötlet nem jó. Megmondták, hogy lesz alkalom a beszerzésére. (Lásd: Rendelés, Event) A mostani event során vagy 500-1000 kis szintű ékkőt lőttem meg amit csak craftolni kell és nagyszíntűre tolni. Csak legyen hozzá türelmed :D

    A harmadik ötlet is-is. Lenne jó és rossz oldala is a dolognak!

    A negyediket egyáltalán nem támogatom.
     
  15. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    Szerintem tök mind1 miért veszed a tápot és honnan szerzed ,,így is úgy is gyöngybe kerül ,,az ékköves dolog miért ne lenne jó gyöngyért ,miért fizessünk mindenért ,nem hinném h minden játékos erre költi a pénzét,,és h neked mennyi ék köved van ,nem lényeges ,mivel kis szintűek ,és nem írtam sehol h a piacon mekkora szintű köveket lehessen vásárolni ,,én csak le írtam egy pár ötletet de látom a nem jön be mindenkinek és az csak kritizálni tud ,,van akinek jó lenne van akinek nem ,,lehetőség adott mindenkinek vagy meg veszi vagy sem ,,nem kötelező semmi,,elég jó pozba állok én is a játékban de nem eléggé szóval olyan dolgokat nem fogok írni amik csak hátráltatnák a játékosok fejlődését ,, További szép estét mindenkinek..
     
  16. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Ha itt nekem le van írva egy ötlet. Én elolvasom. Majd írok rá egy hozzászólást. Te nem várhatod el, hogy ez pozitív legyen. Volt 4 ötleted ebből néhány tetszik néhányra pedig leírtam a véleményem.

    Azt írták, hogy sok lehetőség lesz ékkövek szerzésére. Ez nem zárja ki, hogy idővel gyöngyért is lesznek kisebb szintű ékkövek a piacon, de egyenlőre eventben is megfelel.
    Egyébként a tápokra nem költök gyöngyöt, de gondolom úgy érted, hogy veszek kulcsot és a ládából kapok. Csak a kettő nem ugyan az, mert eszem ágába sem állna direktbe gyöngyöt kiadni rá. Véletlenszerűen pedig "dobok ki rá gyöngyöt".
    Viszont a gyorsító, nagyobbat sebző, csatapontot adó tápok már lehetnének csak gyöngyért. Az ilyen típusú a tárgyakhoz inkább csak gyönggyel lehet hozzájutni.
     
  17. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    :D nem értelek komolyn mondom ,,ha nem költesz gyöngyöt tápokra akkor honnan szerzed?hogyan játszol táp nélkül ?elég érdekes mondat volt ez :""Egyébként a tápokra nem költök gyöngyöt"", de manapság minden meg esik a játékban hibák bugok stb .. :D :D
     
  18. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    szia
    tudod vannak ládák is :)
     
  19. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Én nem költök gyöngyöt a tápokra. Ezen mit nem lehet érteni ? :D
    Temészetesen kihasználom a játékban található hibákat, bugokat. :cool::D:D

    Egyébként ezt úgy kell érteni, hogy én a ládára költök gyöngyöt és véletlenszerűen kapok tápot. Ezért mondom, hogy én a tápokra direkt nem költök gyöngyöt...
     
  20. Csirkecomb

    Csirkecomb Utánpótlás-írogató

    és te tudod nagy okos h az mibe kerül ?komolyan mondom mintha nem is ezt a játékot játszók okoskodnának.