Új Gemini Bonusz térkép!

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: -_dominó_-, témanyitás ideje: 4.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    az lenne a kérdésem az új bm -el kapcsolatban miért egyből a rendelési oldalra teszik be és nem készitenek egy próba verziót hogy a játékosok ki tudják próbálni mielőtt megvennék pénzért?
     
    Naksi kedveli ezt.
  2. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Igyekszünk a térképről minél hamarabb leírást készíteni a fórumra, hogy tudjátok, mi van benne. :)
    Az esély az ágyúhelyekre azonban, azt hiszem, eléggé motiváló lehet sokak számára. :)
     
  3. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Ez egy nagyon nagyon etikátlan húzás volt a játékfejlesztők részéről, de valahol megértem, valahol viszont a lustaságuk és a pénz utáni vágy miatt nem, de rövidesen pont e-miatt fogom abbahagyni a játékot. Jön az új bónusztérkép, persze miért is ne pénzért! Gondolom olyan ~1800 Huf körülre teszik majd az árát, hogy azért elgondolkozzon rajta a játékos, hogy adjak-e ki rá pénzt vagy ne. De aki már elért ebben a játékban valamit az ki fogja adni érte az árát, és nagy valószínűséggel nem 1db-ot fog belőle vásárolni. És itt jön az amit ti kedves Moderátorok/Adminisztrátorok szapultok folyamatosan, hogy nem kötelező pénzt költeni ahhoz hogy játsszon az ember. Ez így van ahhoz, hogy megnyisd a térképet és elkezdj evickélni ahhoz nem kell. De ha szeretnél valamit elérni (márpedig miért játsszunk egy játékkal ha nem azért hogy a "challange"-eket teljesítsük?!?). Az eventeket egyre jobban úgy optimalizálják, hogy azért kell hozzá egy egész komoly kis hajócska, hogy hasznot tudj belőle húzni. Erre mit ad isten én még a koronás ágyúhelyeket nem toltam ki, mert egyszerűen még nem volt rá időm, hogy a kellő mennyiséget megszerezzem (pusztán 4db-ra van még szükségem), illetve nem rég jött be a freedomos + ágyúhely erre rávernek még 20-at... PÉNZÉRT!!! Tehát aki nem szeretne költeni a játékra az kapásból elesik 60 ágyúhelytől!!!! (Ha jól számoltam [ébenfa=10;elefántcsont=10;királykegyelem=10;freedomcucc=10;geminikombó=5+5+10;]) Azért 60 ágyúhely elég kemény az pont arra elegendő, hogy konkrétan elvegyék az újonnan regisztráló játékosok kedvét. JAAAA és slussz poén ez az újítás is úgy érkezik, hogy nem ám ha van prémiumod marad, ha van pénzed és gondolom azért szerencse is kell hozzá, hogy meglegyen az a 20 ágyúhely, ezt folyamatosan vegyed is, ha azt szeretnéd hogy maradjon... Mi ez ha nem lehúzás???...
    Nagyon nagyot csalódtam a Bigpointban, de nagyon kezd a kés hegyén táncolni a Seafight csapat, csak aztán nehogy nekik legyen hatalmas pofára esés...
    Úgyhogy elrontották a játékom... ugyanis biztosan nem fogok ilyet vásárolni, és így megfosztanak jó néhány esélytől...
    De azért cinikusan megjegyzem, hogy várom az új ágyút amit csak pénzért lehet venni és az eddigieknél sokkal jobb, mert már a végítélet uncsi...

    További "szép" estét!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.11.17
    StandingRock, Gunár*MSZ, ]EZEL[ és 5 más kedveli ezt.
  4. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Egyetértek, annyi kivétellel, hogy a két fedélzetre azért kiadhat az ember egyszer pénzt utána már megmarad. Érezni lehet, hogy kezd elszaladni a ló a játékkal.
    Mindig csak egy kicsit, mindig csak egy kicsit...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.11.17
    StandingRock és ]EZEL[ kedveli ezt.
  5. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    igen az biztos . csakhogy azért azokra a játékosokra is kellene gondolni akik nem tudnak vagy nem akarnak nagyon költeni pénzt erre a játékra hamár egyszer "ingyenes játék,, a kissebbekre is kellene gondolni nem csak a nagyokra
     
    ]EZEL[ és kacsa kedveli ezt.
  6. ANGYALKA134

    ANGYALKA134 Utánpótlás-írogató

    levi már biztosan javábban rajzolgatják az uj ágyut:))
     
  7. |Noisecontrollers|

    |Noisecontrollers| Járnitanuló

    Ez a forradalmi újjítás mindenkit foglalkoztat. Tömegek özönlenek be az új BM-re már rögtön az első nap: http://prntscr.com/h72ysh
    Szerintem ennyire forradalmi még nem volt semelyik újítás sem. :D:D:D
     
    Dr.Martens és drobert kedveli ezt.
  8. drobert

    drobert Járnitanuló

    Egyetértek az elöttem lévőekkel, ez megint csak egy csepp az ígyis teli pohárba, megint ágyuhely csak pénzért.
    (És persze, nem tudni mennyi időre adhatja, és hogy milyen eséllyel, így tehát lehet venned kell 6-7 térképet azokért a + ágyuhelyekért)
    Mert persze megint előbb bedobták piacra, anélkül hogy leírást adtak volna róla,amit már az előző új piacos bónusztérképnél is eljátszottak.
     
  9. Csontika

    Csontika Junior szaki

    Tisztelt Magyar Forum Moderátorok!

    Kérdezném, hogy hogyan gondolja bárki is, hogy úgy kér pénzt egy játékelemért hogy nem ad róla pontos leírást???
    Az oké, hogy adhat + ágyúhelyet, de mi van a hullámok után járó többi jutalmakkal?
    MIért van az, hogy a német forumon ez az infó megtalálható a Magyaron meg nem?? Kinek a felelőssége ez??? Ki nem végzi a dolgát rendesen??

    Kérem SOS pótoljátok ezt a hiányosságot!
     
  10. FM_Revolution

    FM_Revolution Járnitanuló

    Szia! Amint lesz információnk róla, mihamarabb megfogjuk veletek osztani. Mi is emberek vagyunk, türelmet kérünk.
    Az meg hogy kinek mi a dolga azt hagyd ránk. Köszönöm!
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Egy bónusztérképes ismertető megírása elég sok idő, beleértve a tesztelési és egyéb fázisokat is.
    Mindenesetre, amíg nem készül el a részletes ismertető, addig ezzel tudunk szolgálni:
    https://board-hu.seafight.com/threads/ismerteto-bonuszterkepek.1330/#post-378904

    Továbbá, a csapat munkájával kapcsolatos jelzések platformja továbbra is a support, nem pedig a fórum vagy a chat.
    Kérünk, ezt tartsd figyelemben a jövőre nézve.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.11.17
  12. Csontika

    Csontika Junior szaki


    Igen pontosan erre gondoltam ennél nem is kell több. és láss csodát meg tudtátok oldani egy kis odafigyeléssel :)

    Köszi