Új ládatartalmak

Kategória: 'Általános kérdések', témanyitó: .*Sirius*., témanyitás ideje: 28.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Mik ezek az új valamik a ládákban ( advent 2007, banana Joe, stb )?
     
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Csak tipp, de design szerintem.
     
  3. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Szerintem, régi dizik és kedvencek (kövek nélkül) vannak a ládákban. Ő pl. egy kedvenc 2021-09-28 16:53:29 Megszerezve: 1 x Architheutis.
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Szerintem Tökéletes volt már a ládák tartalmának meg változtatása Grat a váltáshoz ha így marad!!! Már meg érett erre !!
     
  5. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  6. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Ez igaz. Azért a Triton áldását, Agwe amulettet, Elmo tüzet, na meg a kém titkát (amit duplázóval 20-asával dobálja) is lecserélhették volna. De bezzeg a TP-EP gyorsítók nyitásának esélyét szépen csökkentették (a kb. 150 ládából csak 1-szer nyitottam TP gyorsítót).
     
  7. Synapsis

    Synapsis Fórum-zöldfülű

    Van valami hír már arról hogy milyen régi designokat lehet megszerezni?
     
  8. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Eddig a Banana Jack, Advent 2007 és Adventi hadihajót kaptam. Kedvencekből Pricklesnout, Mr.Cotton, Architetius, Aquila és Fantom sárkányt.
     
  9. Synapsis

    Synapsis Fórum-zöldfülű

    Én is hasonlókat kaptam eddig.
     
  10. MOGAN.HST

    MOGAN.HST Utánpótlás-írogató

    Sziasztok event ládából kaptátok? sima szürke láda adta?
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    A sima
     
  12. MOGAN.HST

    MOGAN.HST Utánpótlás-írogató

    köszi infót sárkányos
     
  13. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Új ládatartalmak? Az embernek elmegy a kedve a ládázástól, amikor minden 2. 3. láda 20-22 kém titkát ad (az event láda is és a sima is). De már többször lett jelezve, hogy vegyék ki, inkább tegyenek be helyette fontosabb dolgokat. Vagy a játékosok véleménye ennyire nem számít?
     
  14. atomka

    atomka Fórum-zöldfülű

    A ládák így is sokkal jobbak lettek mint a régen voltak, szerintem korrekt update volt így is.
     
  15. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Ahhoz képest 95%-ban ugyanúgy lőszereket kapok belőle. Az értékesebb ládák száma nem lett több.
     
    sárkányos kedveli ezt.