Új térkép

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: Hook_Captain, témanyitás ideje: 2.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hook_Captain

    Hook_Captain Járnitanuló

    Szevasztok!

    Az újjítás után nincs valami sok csili, érdeklődnék hogy ez így marad vagy lessz javítva?
    Aggályom az hogy vettem pár napja 1 hónap duplázót de így ez felértékelődik.
     
    Scorpio.2.Hu és STAFF kedveli ezt.
  2. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Az várható volt, hogy relative kevesebb zsákmány lesz a tengeren - kevesebb map, több kalóz - de sajna én is úgy látom, hogy abszolút értékben is csökkent a csilimennyiség.Persze az látszik, hogy még nem minden működik tökéletesen az új térképen, bízzunk, hogy mielőbb orvosolják a problémákat.
    Egyébként az új rendszer számomra elfogadható lenne, bár a térképek számának csökkentése - szerintem- mindenképp visszalépés.
     
    Scorpio.2.Hu és STAFF kedveli ezt.
  3. STAFF

    STAFF Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! véleményem az,hogy remélem javítva lesz a csilli,hogy több legyen belőle, hogy ne menjen a duplázó kárba!
    Másik dolog pedig szerintem is a játék kárára fog menni,hogy csökkentették a térképeket!meg lehetett volna oldani úgy, hogy a térképek száma nem csökken!Remélem rá fognak jönni, és tesznek valamit,hogy több legyen a térkép!
    Hol lehet a vizsgákat fel venni elfogadni mert sehol se találom???? 15 ös kalóz
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  4. Hook_Captain

    Hook_Captain Járnitanuló

    Ahol eddig(a tengeren), nekem a 22 es jön és simán fel tudom venni.
     
  5. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    "A mai szinkronizálás taralma a következő:
    ................
    ................
    ................
    • Bug fix: Várakozás nélkül lehetett a Biztonságos kikötőbe ugrani."
    Megette a fene; ez volt az egy(ik) előnye az új térképnek...:(
     
    ]EZEL[ és Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  6. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki


    szia !Tudod olvastam, hogy majd amikor a világtérképet be teszik, akkor majd nem kell annyit várni, hogy a kikötőbe be jussál, ezt írták!De látom,hogy be se tartották, hisz az előtt is ennyit kellett várni, hogy be menjél!akkor minek kellett ide írni, hogy majd nem kell annyit várni, hogy be juss??? Adminok???? kérek választ ???
    És előző eventkor lehetett szerezni kínai díszinget, de rosszat adott, ígérték, már vagy több hete, hogy jóvá írják a jó díszinget, de lehet sose írják jóvá, mert fontosabb dolgokat javítanak ... o_O de amit ígérnek, azt több hét alatt miért nem lehet kicserélni!?:(
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Folyamatosan dolgoznak a fejlesztők a problémák megoldásán, az általad említettekről is tudnak.
    A biztonságos kikötőbe lépésnek pedig utána fogok kérdezni, mert valóban volt egy ilyen ígéret.
     
    Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  8. ujjonc

    ujjonc Fórum-zöldfülű

    Szeretném jelezni, hogy a kezdőknek sok a problémájuk a fejlődéssel! Pl: 4-es szinten küldihez kér fosztótisztet, de gyöngyöt nem tud szerezni játékkal hozzá!, 6-os szinten a bizti és a 6-os map közt nagy a táv így sok időbe telik eljut a-ból-b-be. Szitén 6-os küldibe van olyan, hogy 3 Alligant szörnyet kell leszigonyozni. Mivel kezdő játékos, nincs mojoja ami adna 500-as szigonyt és kevés a gyöngye, hogy vegyen 250-est. 50-essel 1db ilyen szörny meg közel 15 perc. Szóval beleun a játékba mielőtt belejönne egy kezdő játékos!
    Ha pl egyszerre 3-4 próbát fel lehetne venni, és lenne elég csili a mapokon, hogy gyöngyhöz jusson egy kezdő, talán szívesebben játszana és nem beleunna.
     
    STAFF, Scorpio.2.Hu és ]EZEL[ kedveli ezt.
  9. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Valóban így van 1 előnnyel kevesebb:(
     
    STAFF és Scorpio.2.Hu kedveli ezt.