Visszajelzés Unfair "aréna"

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: levlevliva, témanyitás ideje: 15.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Ma kicsit kifakadtam és úgy gondoltam hogy meg kell osztanom a mai napon történteket dióhéjban. Téma: Halálos harc nevezetű eseményhez kapcsolódik. Úgy gondoltam hosszú idő után hogy most már elég kemény a hajóm ahhoz hogy bepróbáljam ezt az eventet illetve a készleteim eléggé fel vannak töltve. Így is lett nekiálltam egy cimborával csinálni az eventet én harcoltam este 8-tól reggel 8-ig ő pedig napközbe, sajnos a nonstop csatázás és a közel 15 millió ellőtt ütőképes lőszer nem volt elég az első helyre csak a 3.-ra, ennek ellenére elégedett voltam... mai napig, pontosan reggel 5:~40 percig, mivel aztán történt az hogy 110 ponttal voltam a végleges rangsorba aztán ma reggelre visszaestem a 23.-ra ugyanis 80 pontot elvettek tőlem. Mivel olyan szerveren játszom ahol nincs magyar nyelvű support kénytelen voltam fordítózni és a klánomtól segítséget kérni hogy írjunk meg egy levelet. El is ment a levél a supportra (ismétlem NEM magyar support). Majd érkezett a válasz amin egyszerűen annyira meglepődtem miután beraktam google fordítóba majd klántársaknak bemásolva ők is lefordították és kérdezték, mit is vártam itt ez van... bár a meglepődtem szóval még mérsékelten is fejeztem ki magam, miután az orromból ömlött a vér és frontint kellett bevennem egy JÁTÉK miatt, ami végül is szerintem valamelyest érthető hogy nem azért pattintottam bele majdnem 15 millió lőszert ami azért hagyjuk meg eléggé tetemes mennyiség azt nem 2 nap összeszedni! A supporti levelet sajnos nyílvánosságra nem hozhatom - ugyanis tiltja a szabályzat, de annyi tény hogy mikor azt közlik velem hogy nekem jóváírták a pontokat és nem csatából szedtem össze az egy kicsit megcsavarja a fejem, ugyanis ott a hajóm nézzék meg mi is történt benne, amit persze csak belsős lát, mert ha én másolok vagy fotózok logot akkor az "manipulálható"...
    Tehát így végül is majdnem hogy én lettem meggyanúsítva...

    Kérdésem már csak annyi hogy miért nem egységes minden szerver? Miért vannak elengedve az eldugott alacsony létszámú szerverek? Azokon is ugyan olyan játékosok játszanak költik a pénz mint az összes többi magasabb létszámú szervereken...
    Szóval ez eléggé zokon esett és így el is ment a játékkedvem ugyanis így nem tudok magam elé új célokat kitűzni... (ezek közé tartoznának az event-rangsor kihívások).

    Ennyit szerettem volna megosztani, várnám esetleg azokat akiknél fordult már elő hasonló (nem feltétlen supporttal, hanem unfair előnyszerzés stb...)

    További szép napot!
     
  2. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Kíváncsi volnék az esetre, ezért kutakodtam..., sok mindent viszont nem találtam. Valóban nem szabad másolni support levelet, de egy ticket számot másolhatnál, csak hogy tudjam arról van-e szó amit én találtam.
     
  3. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Ticket#2016081437016701


    Illetve ha az ügyben segíteni is tudsz (függetlenül attól hogy a szerveren nincs magyar támogatás) azt is megköszönném.
     
  4. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Köszönöm, én is ezt a levelet találtam. Említést sem teszel, hogy eltűnt volna néhány pontod. Teljesen más a levél tartalma. Így viszont nincs meg az a levél amire hivatkozva állítod, hogy a support lényegébe téged gyanúsítana meg csalással, tehát hogy jóváírta volna neked valaki a pontokat és ezért törölték volna.

    Maga az ügy folyamatban, de ez így konkrétan a support lejáratása, mely nem megengedett. Kérném, hogy a jövőben maradjunk csak a tényeknél, főleg, ha ezt a nyilvánosságra is hozzuk.