Support Unity kér(d)ések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 26.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ahoj Kalózok!

    A Unity verzió sok újdonságot is tartalmaz, sok minden megváltozott, ezért nem könnyű mindent elsőre megtalálni.
    Ha valami kérdésetek merülne fel, hogy mi merre van, mit lehet Unityben megoldani és mit nem, nyugodtan tegyétek fel itt.

    Ha kérésetek van, amit jó lenne még hozzáadni, azt is nyugodtan írjátok meg ide.

    A hibajelzéseket a hibákhoz írjátok!

    A Seafight csapata
     
  2. Sportiva

    Sportiva Járnitanuló

    Nálam tegnap óta nincs hangja se a lövésnek se a szigonynak! Tengerhang van amulettnek van hangja viszont lövés nincs. Környezet hang és effektek hangja bekapcsolva.
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszönöm, jelezve.
     
  4. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    A raktárban nem találom mennyi sima kulcsom, mennyi event kulcsom van, illetve mennyi hasadék címerem van (biztos van még más is, de egyenlőre ezek szúrtak szemet). A tintahal csapda kis térképre sem enged fel sem a biztonságos kikötőből, sem normál mapról!
     
  5. ipgabo

    ipgabo Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Hogy lehet kikapcsolni az animációkat? Pl: mások állatait ne lássam, szörnyek ne mozogjanak? És hol lehet bekapcsolni a lövés hangját?
     
    ҜΞĢŁΞ√เζђ kedveli ezt.
  6. Panamericana

    Panamericana Haladó

    Minden map váltáskor eltünik a chat, a próbák ablak, kedvenc beállítás ablak, stb. Nagyon fárasztó a tenger grafikája. 1 óra után már égnek a szemeim és erre más is panaszkodik. A lőszerek grafikája egyensen nevetséges. A napi próbák nem adják az Erősítési megbizást. A próbánál ott van a nyeremények között , de nem írja jóvá.
     
  7. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Ha meg van a 30 db Erősítési megbízás, akkor nem ad többet, csak miután használsz belőle.
     
  8. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Nemcsak hogy nem enged fel, de emellett le is nullázza a mestertehetséget.
     
  9. Fenevad9

    Fenevad9 Utánpótlás-írogató

    nem lehetne régi kinézetet viszahozni ez igy gagyi nevetséges
     
    Gyularombolo és dudka1 kedveli ezt.
  10. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot ! valahogy oldják már meg hogy a tengeren ne lehessen látni,hogy a hajóm tatján lövés közben forog az ágyú, valamint a mozgó lovak stb!!
     
  11. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Bocs UI: szerintem nem lenne nagy gond ha a (sok kellemetlenségért) valamivel hozzá járulna a BP én csekély kódra gondoltam!!
     
  12. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Jól sikerült a mai 18:25-ös szinkronizáció azóta be sem tudok lépni!
    "Frissítés: A kliensünk a 2.0.2 verzióra frissül."
    Nekem a főoldalt a bal alsó sarokban még 2.0.1 szerepel gondolom ez lehet a probléma csak nem értem miért nem frissült a kliensem automatikusan?
     
  13. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép estét!! Egy igen fontos észre vétel!! A fiókadatok kezelését nem tölti be így nem lehet semmit változtatni!!!
     
  14. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    a kém titkánál azon kívül hogy nem mutatja az életerő pontokat, olyan hiba is van hogy ha lejár a kém titka de dizájn váltáskor automatikusan feldobja újra
     
    Europa5 kedveli ezt.
  15. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Számomra nagy pozitívum hogy nem akad a játék nagyon simán megy, nincsenek fps droppok akadozások fagyások olyan stabilan hozza a 144 fps, gratulálok ehhez. Negatívum: nincs kettő kattintásra lövés szigonyozás, ládát néha nehéz felvenni, ha mellé kattintasz akkor utána nem tudsz rámenni tehát ilyen kicsiket nem lehet menni mint eddig.
     
  16. Zotak53

    Zotak53 Fórum-zöldfülű

    Helló ! Nem töltődnek be a szerverek,és nem lehet váltani !
     
  17. dudka1

    dudka1 Törekvő

    És még mindig nem működik, tengertérkép nem indul!
     
  18. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

  19. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Továbbra sem indul el a tegnapi 18:25ös resivel a tengertérkép kliensel, sem pedig böngészővel nálam!
    Letöröltem, leszedtem frissen futtatom kernel32 dll hibát dob ki!
    Szerencsére meg volt a régi telepítő azzal rögtön fel is telepítette de csak 2.0.1 verzióig a jelenlegi pedig 2.0.2 gondolom ezért nem indul el a térképem meg gondolom vagyunk így még páran!
    Szerintem nem ártana beépíteni egy manuális frissítési lehetőséget is a kliensbe hogy mi játékosok külön is tudjuk frissíteni ha a kliens mint most is például nem frissül automatikusan!
     
  20. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    Így van, kliensből nem lehet felvenni pár próbát, nekem sem sikerült a 33/1 és a 31/1-en a BigPoint-os próbákat felvenni. De böngészőből fel lehet venni őket.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.5.21