Support Unity kér(d)ések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 26.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A próbák hibáját jeleztük.
    A nem frissülő klienshez egyelőre annyi javaslatuk van a fejlesztőknek, hogy próbálkozni kell az újratelepítéssel (le kellene törölni a klienst, és a játék főoldaláról ismét letölteni a telepítőt). Lehet, hogy nem mindenkinél segít ez, de ha minden igaz, még ma kiadnak egy frissítést, hogy a jövőben ne legyen ez a gond a klienssel.
     
  2. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    A mai nap katasztrófa, 1 óra alatt 6-szor dobott ki tengerről (4-szer böngészőn, 2-szer kliensen), ja és sem böngészőn, sem kliensen nem lehet szervert váltani. (MS5)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.5.21
  3. Anaconda869

    Anaconda869 Járnitanuló

    ki dobál állandóan a játék
     
  4. Mr.BiggiE™

    Mr.BiggiE™ Fórum-zöldfülű

    Üdv Mindenkinek!! Szeretném meg kérdezni miért nem ad Yuong érméta Lion térképen eddig kaptam nos mist ilyen esetben is lessz javítás?? Köszönöm a választ!!!
     
  5. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    Még mindig nem lehet próbákat csinálni. Eddig mutatta a kalóz vizsgát is most már azt se.
     
  6. Betti1991

    Betti1991 Utánpótlás-írogató

    Nálam se lehet. Sók próbát nem engedi. EU2
     
  7. #big-ben#

    #big-ben# Haladó

    szezonba az admilálsis elsülyesztésétse számolja eu7
     
  8. Betti1991

    Betti1991 Utánpótlás-írogató

    Kinyitódtam háziállat zsákot nem nagy szintű lehetet nem írja milyen magas ékövek vannak benne mint eddig. Kártyák ki jöttek mutatta mit adót meg néztem a többi közöt nem látam azokat a köveket a mit a zsák adót. Ki is léptem vissza akkor se. Rá húzom az egeret mint eddig volt mutatta milyen ékö mit tud. Most pedig ilyen lett. https://prnt.sc/13hdwri Némelyik köre huzva egeret semmit nem mutatta csak üres kocka és mi az mit tud nem tudni. Sok a próbléma idö is volt nem is kevés hogy helyre tegyék a dolgokat. A helyet a pénzre mentek. Igen Sokan Aba is hadták a játékot 1 nap alatt a hogy ki jött ez a valami. Már nem mondom mi ez egyenlő a nullával .
     
    sárkányos kedveli ezt.
  9. bnor

    bnor Törzsjátékos

    Én se kapok, csak gyöngyöt és tp-t. Remélem javítják.
     
  10. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Sziasztok!

    Ami azt a pár próbát illeti, amit anno inaktívvá tettek a böngészőben, szorgalmazva a kliens használatát, most úgy fest, a kliensben inaktív. Gondolok itt a 33/1-es koordinátás feladatra, a Hírneves (10 hírnév- 10 harcos süllyesztése, a BP szerzése. Böngészőből fel tudtam venni mindegyiket tegnap (ebben Apolló súgott).
    Ugyanez a helyzet lehet a rohamtérképpel is. Kliensben mentem fel reggel, csak gyöngy és TP az NPC-kből. Majd átmentem a böngészőre. Ott ezek mellé adta a youlongot/ aranyat is.
    Remélhetőleg hamar helyére kerülnek a dolgok és kliensben is kapunk majd újra mindent (és a feladatok felvételéhez sem kell átmenni), hiszen pl. számomra a böngészőben játszhatatlan, nagyon akadozik. Kliensben már simán fut (a hibákat most nem említeném ezeken kívül).
    Amit nem néztem meg, éppen emiatt, azok az NPC-k jutalmai, amik eddig kilövés után 2* adták a süllyesztésért járó jutalmat. Gondolom böngészőben továbbra is kapják azok, akik abban tudnak játszani.
     
  11. ☆~Angyal♥~☆fbi

    ☆~Angyal♥~☆fbi Fórum-zöldfülű

    elinditotatok valamit aminek csak a 25 % kesz..... ne rajtunk teszteljetek ....oszinten nagyon elrontotak ... nem sorolom a hibakat mert rengeteg van
     
    Utoljára szerkesztett: 27.5.21
  12. Casual07

    Casual07 Fórum-zöldfülű

    még mindig nem enged be a játék
     
  13. Betti1991

    Betti1991 Utánpótlás-írogató

    Ezt nem értem . Ilyen oldalon kell fel menni itt - ott azért mert lehessen játszani,próbázni. Akkor minek van az a új ..... a mit ki adtak.
    Ezek szerint csak is disz. Olvasom,tapasztalom aki nem tud be lépni normálisan a játékba akkor más hogy próbálkozik vagy fel teszik lépj be más kép.
    Akkor minek van ,minek vették ki Fles alapot.
     
  14. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Vélhetően egy hibáról van szó, amit jeleztünk. Egyértelműen látszik, hogy nem így kellene működnie a próbáknak, bónusz jutalmaknak, hogy csak a böngésző adja: vagy adja mindkettő, vagy egyik sem.

    Aki pedig nem tud belépni, írjon a supportra, mert itt nem tudunk segíteni rajta.

    És még valami: nem fogják a Flasht visszatenni, ebben 100% biztos vagyok, így erre ne is alapozzunk. Kérek mindenkit, hogy ha segíteni szeretne jobbá tenni a helyzetet, akkor ne a Flash visszakérését erőltesse, hanem a hibákat jelezze, fogalmazzon meg javaslatokat. Köszönöm!
     
    Utoljára szerkesztett: 28.5.21
  15. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Ismét szeretnék 1 hibát jelezni!! Illetve ismételni a Fiók Adatok nem müködnek kérlek továbitsd koszönöm!!
     
  16. Miki2015

    Miki2015 Járnitanuló

    Szeretném kérdezni, hogy EU7-en ez mi lenne? https://prnt.sc/13idstw Böngészőben és kliensen is ugyan úgy megjelenik minden belépéskor.
     
  17. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Kérlek, erről írj nekem a supportra egy levelet. Lehet, hogy a te hajódon beragadt valami valamelyik eventből.
     
  18. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Resi után a böngészőből a Cimborák-on kívül semmit nem lehet megnyitni. (MS5)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.5.21
  19. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Aktív író

    Resi után sem javult meg a kliensem! Sőt se a chrome, sem az edge nem idnul el csak a kevésbé szeretett mozillán az unity (win7 van)!
     
  20. Betti1991

    Betti1991 Utánpótlás-írogató

    Jelezném. Be lépek a tengere próbálkoztam több szőr ki be lépéssel teljesen nem indul el szígonyzás szörnyeknél akkor ha szigonyt váltok és vissza úgy indul el .