Support Unity kér(d)ések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 26.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Betti1991

    Betti1991 Utánpótlás-írogató

    Most vetem észre ezt jelezném tehetségeknek rá húzom egeret nem mutatja milyen a szigetnek képességei vannak.
     
  2. -Cigi-Hu

    -Cigi-Hu Fórum-zöldfülű

    Ahoy mindenkinek!
    Unity-n játszva feltünt, h. a felső mapokon (21+) a kilövésért járó jutalom nem duplázódik, továbbá nem tudok belépni a Tintahalcsapda minimapra( napi próba). Ez hiba, v. így helyes a működés?
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    A kilövéses dolog - ha minden igaz - rendjén van a mai resi után így, már nem jár dupla jutalom. Nem tudom, a böngészőben mi a helyzet.
    A Tintahalcsapdás dolgot jeleztük.
     
  4. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Böngészőben adja, most néztem. Ebben a formában akkor onnan illene eltávolítani, vagy pótolnia kliensben, még akkor is, ha szerintük rendben van így.
    Viszont, ami a lion térképet (közösségi rohamtérképet) illeti, nem szívesen mondanánk le a youlongos jutalmakról, ha már azt a sok hírnévpontot összeszedtük hozzá, amihez kötötték. Na és ott az új roham is, a chi-chi, arról se feledkezzünk meg. Ott is szeretnénk továbbra is megkapni azt, amit ígértek a hírnévpontok után.
    Bízzunk benne, hamarosan az új unityben is meg fogjuk kapni az összes jutalmat, nem csak a böngészőben.
     
  5. szepi_123

    szepi_123 Utánpótlás-írogató

    Lenne olyan kerdesem hogy a beállitásokat illetve a loszermenu stb azok hova tuntek nem tudok javulni semmi
     
  6. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Nem tudom hogy lett e jelezve, de ha mojot dobálunk be az üstbe akkor még percek múlva is mikor már rég be lettek dobva a mojók a tengertérképen írja a kapott dolgokat.
     
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ha nem találsz dolgokat, akkor érdemes az Opcióknál a Menük visszaállítása gombra menni, és újra tudod rendezni a térképet.
    Ugyanitt a Vezérlésnél újra be tudod állítani a vezérlőgombokat is.
     
  8. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Ez gond. A próbákat megcsinálták akkor, csak erre nem gondoltak. :)
    Jelzem.
     
  9. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Igen, ismert ez is. :)
    Kevesebbet kell dobni, hogy felfogja a rendszer, mi is történik ;)
     
  10. xSZIBILx(HUN)

    xSZIBILx(HUN) Aktív író

    sziasztok!rettenetesen zavar hogy kb 7x 8x rá kell jeliznem a javításra mire el fogadja,addigra 5x kilőnek,nagyon zavaró,lesz ez javítva?
     
  11. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Már folyamatban a javítása a javításnak ( :) ). Érdemes hozzárendelni egy billentyűt a vezérlésben, az minden esetben engedi használni, a klikkelést viszont még nem.
     
  12. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Kliensből is és böngészőből is minden kedvenc váltásnál ledobja a trénereket, legalább is nálam. (MS5)
     
  13. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    Hiaba van a targymanüben lelakatolva az oda kirakott dolog siman kidobja, valamint szintén a targymenüben belépéskor nem az van amit kitettem előte. Tovabba a lövés ikon szerint lövök de mégsem. ez nagyon gyakri. Ez miatt uszom a legtöbbet.
     
  14. Betti1991

    Betti1991 Utánpótlás-írogató

    https://prnt.sc/13mg8rm Jelezném a szezonban is hiba van meg nyitom el tűnik minden PVP résznél. Én szerintem a rangoknál is vannak gondok. Napi ban is. A hogy el nézegetem napokba semerre nem megy Rangom sem.
     
  15. Betti1991

    Betti1991 Utánpótlás-írogató

    Ez nálam is így van sajnos. Rakétánál is ki lövöm az egészet csak 3 db be töltés után enged csak lőni 1 es Sével nem engedi.
     
  16. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Néhány apróság a már jelzettek mellé:
    -A tengertérképen az üzenetek megjelenési ideje túl rövid.
    -A rangsornál a követketző rang értéke hiányzik.
    -A térképen a kijelölt objektumok megjelölése lehetne markánsabb (némelyik mapon szinte láthatatlan, ráadásul a kurzor sem jelzi az érvényes kijelölést).
    -A raktár erősen hiányos.
    És végül egy visszatérő kérés arra vonatkozóan ami ugyan a régi verzióban is úgy működött, mint most, de kompenzálandó az átállással okozott kellemetlenségeket, most talán be lehetne vezetni hogy menet- és támadás közben is lehessen hajódizájnt és konfigurációt váltani.
     
    Apolló és CryZoli kedveli ezt.
  17. ipgabo

    ipgabo Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! A kliensen belül nálam tegnap óta betölt a főoldal, utána rákattintok az indításra, s nem történik semmi. Töröltem , újra raktam, ugyanaz a hiba. Valakinek valami ötlete?
     
  18. Lord

    Lord Fórum biztosa

    Írj supportra.
     
  19. ipgabo

    ipgabo Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Mostmár a klienst sem engedi letölteni. Egyszerüen ismételten betölti a föoldalt ha rákattintok a kliens letöltése ikonra. Azért irok suppra, mert egyik nap minden rendben volt, most meg semmit nem tudok elérni.
     
  20. -Jégtörő-

    -Jégtörő- Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Én is pont így jártam és csak böngészővel tudtam csak betölteni a térképet, de az nagyon szaggatott játék közben, szinte játszhatatlan volt.
    Ezért újra frissítettem a klienst és azzal már jó lett!!
     
    Utoljára szerkesztett: 6.3.22