Valentín-event?

Kategória: 'Archív: Segítség', témanyitó: Saracen, témanyitás ideje: 14.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Főkép adminhoz szól ez a topik lesz valentín event idén vagy ne is várjuk?
     
  2. Erre én is kiváncsi vagyok .. remélem lesz ..:)
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Mint mindig időben értesítünk mindenkit 1-1 közelgő eseményről, tehát nem tudok pontos választ adni kérdésesre, ha lesz, olvashatsz róla a közleményekben.
     
  4. Saracen

    Saracen Kivételes tehetség

    Rendben
     
  5. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Lesz Valentin event. Csak amint látod átrakták Február végére emiatt az AMS micsoda miatt.
     
  6. ¤Gyuszika¤

    ¤Gyuszika¤ Aktív író

    Sziasztok

    2014 Február 17-én (hétfőn) egy szinkronizálást követően életbe lép az AMS rendszer első szakasza. Ez egy nagy technikai fejlesztés, mely javítani fogja a játék élményt - további részletek hétfőn.

    Ahogy már bizonyára észrevettétek, a Vialad Esemény (februári összecsapás) ma kezdődött és egészen február 19-ig tart. Mivel az AMS frissítés az elsődleges, ezért a fő esemény február végén kerül megrendezésre - bővebb információ erről az izgalmas és új eseményről hamarosan.

    Remélem érthető:)
     
  7. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Pontosan ugyan ezt mondtam.,
     
  8. pff rendes idöpontba nmár el se m lehet kezdeni ? :(
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Tehát nincs konkrét infónk valentin napi eventről....
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.