Visszajelzés Valentin nap 2020

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 10.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Valentin nap 2020 eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata
    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Sziasztok.:)
    Nagyon szépen köszönöm az event részvételt, sikerült megszereznem 1 nap alatt azt a két hiányzó desingot, ami nem volt meg!
    http://prntscr.com/r0f30n
    ...és mindezt 11 npc-ből. http://prntscr.com/r0f4b4 :p:D
    Sok sikert mindenkinek!;)
     
  3. Bogar-WFA

    Bogar-WFA Utánpótlás-írogató

    Rögtön az első kilőtt NPC-ből! Köszi! :)
    2020-02-11 07:57:53
    Megszerezve: 1 x Pegazus büszkesége.
    2020-02-11 07:57:53
    Elsüllyesztetted Júlia hajóját
     
  4. ☆AzteC☆

    ☆AzteC☆ Haladó

    Tisztelt Apollo!
    Az eseményhez az alábbi utalványkód is tartozik:
    SFLOSTLOVE2020
    Nagyon nem értek egyet azzal hogy az event végen rakod ki az utalvány kódot
    Ezzel hátrányba kerülnek a magyar játékosok ,nagyon jól tudom hogy az angol es nemet forumon az event elején ki írják , hogy mi a kód! Kisse szétszórt a magyar forum es szegyen hogy külföldi oldalon kell megnéznem mi a korrekt helyzet!

    Remelem ezzel a hozzászólássál segítem a magyar játékosokat es nem érted sértőnek az üzenetet vagy nem sértem meg forum szabályokat. Remelem a jövőben az event kezdetével informáljak a játékosokat az utalvány kódról időben .
     
    °°Máté°° és adella90Go® kedveli ezt.
  5. ÁrpyHUN

    ÁrpyHUN Járnitanuló

    Szia!
    Már bocsánat de elméletileg ezeket a kódokat megkapod e-mailben + facebookon is kint vannak. hs nrm nézrd rzrkrz az oldalakat akkor sajnálom.
     
  6. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Tökéletesen egyetértek, a sok újítás során azt is megoldották, hogy az utalványkódokat, Facebookon, E-mailben is leírják és elküldik..Továbbá ha event van, általában mindig van kód hozzá, szóval ha nem nézi meg a játékos a közösségi oldalakat, illetve az e-mailjait, akkor még ott van a tengeren a chat, és meglehet kérdezni bármelyik chatmoderátortól, vagy pedig ha klánba vagy, és használsz Ts-t akkor oda is beírják! Ez nem Apolló hibája, hogy ő tegnap írta be..:cool::cool:
     
    Mary kedveli ezt.
  7. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Alapvetően nem "kötelességünk" közölni a Facebookon vagy az emailben megküldött utalványkódokat, viszont mégis megtesszük (mikor előbb, mikor utóbb).
    A Facebookon vagy emailben küldött kódok célja pont az, hogy nézzétek azokat a platformokat is. Így azzal, hogy mi közzétesszük ezeket a fórumon, végső soron saját magunk ellen dolgozunk. Ennek ellenére szeretnénk segíteni mindenkinek, ezért szoktuk a fórumra is kitenni.

    Nagyon sajnálom, hogy ha amiatt nem tudtad beváltani a kódot, mert később került ki a fórumra, de a Facebookon is fent volt az adott kód, így onnan is hozzá tudhattál volna férni.
     
    Mary kedveli ezt.