Valuták közti váltás

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: demonledi, témanyitás ideje: 25.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. demonledi

    demonledi Aktív író

    Sziasztok!

    Egy olyan ötletem lenne, hogy mi lenne ha mondjuk lenne egyfajta átváltási lehetőség gyöngy - korona - yulong között oda vissza is akár, ezzel megkönnyítve azok gyűjtését.

    Mi a véleményetek erről ?
     
    .*Sirius*. és †Knight_Rider† kedveli ezt.
  2. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Szia, alapvetően támogatom, ha rendesen ki van találva. E három közül nyilván a gyöngy a legértéktelenebb talán, viszont az se lenne jó, ha pl. 10.000 gyöngy lenne 1 korona, viszont visszaváltásnál 1 korona csak 1000 gyöngyöt érne. Eventek során szokott lenni ilyen váltási lehetőség. Ha ésszerűen meg van csinálva, én benne vagyok.
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Sziasztok,

    örömmel venném, ha kitalálnátok váltószámokat is az ötlethez. :)
     
  4. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Azt azért hozzá kell tenni, hogy ez csak egy lehetőség lenne, tehát nyilvánvalóan nem biztos, hogy megéri. Ez csak az én ötletem
    az arányokra, bárki másét szívesen látjuk szerintem :)
    10.000 gyöngy = 80 korona (1 / 0,008)
    10.000 gyöngy = 40 yulong érme (1 / 0,004)
    10.000 gyöngy = 8 safanad érme (1 / 0,0008)

    10.000 korona = 500.000 gyöngy (1 / 50)
    10.000 yulong = 1.000.000 gyöngy (1 / 100)

    10.000 korona = 2.000 yulong (1 / 0,2)
    10.000 yulong = 10.000 korona (1 / 1)
     
  5. xxax117

    xxax117 Utánpótlás-írogató

    Baráti a yulong/korona kurzus:)Meg kell nézni miből mennyit dobnak az Npc-k és az úgy korrekt is lesz. Mindenféle számolgatás nélkül 1/5-/10 közé tenném a reális váltási lehetőséget. Már ha lenne majd ilyen.
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Úgy gondolom, hogy nemigen váltana senki, hiszen jelenleg yulongból lehet ágyú és bővítmény helyeket venni. Értékesebbnek tartom. Továbbá ez a saját gondolatom, bárki ötletét szívesen látom. :)