Vásárolható bónusz térképek - Hajó design

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: *TORTUGA.TAVERN*, témanyitás ideje: 10.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. *TORTUGA.TAVERN*

    *TORTUGA.TAVERN* Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Egy másik új ötlet ;) .. A megvásárolható bónusztérképek adhatnának " Hajó designt " végső lehetőségnek ! Nem is értem ,hogy ezt még nem írta senki !? ;) .. Így érdekesebb lenne a játék és színesebb .. A motiváció is nagyobb lenne , ugyanis az utóbbi időben már szinte mindenki ezért játszik az eventek alkalmával a tapasztalatok ezt mutatják .. Arról nem is beszélve ,hogy a ' Seafight ' frissebb bevételi forrásokra tenne szert .. Egy erősebb bónusztérkép kapcsán . Üdvözlet : További szép napot Mindenkinek !
     
    Gunár*MSZ kedveli ezt.
  2. OnimeNoNeko

    OnimeNoNeko Aktív író

    Felesleges designt adnia , elég ha köveket ad.
     
    Csabika, Gunár*MSZ és [DD] kedveli ezt.
  3. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    vagy zsákmányzsákot az se lenne rossz a füstbomba és más kacat helyett
     
    *TORTUGA.TAVERN* és kecsó kedveli ezt.
  4. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Az ötlet jó , de szerintem is a kövek elegendőek.
     
    *TORTUGA.TAVERN* kedveli ezt.
  5. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Sziasztok!
    Szerintem a designekkel sem lenne semmi baj, ha a régi designeket raknán be. (Pl.:Burning)
    Tudom hogy volt lehetőség megszerezni event alkalmával néhányat, de ha lenne rá igény szerintem jó lenne.
     
    *TORTUGA.TAVERN* és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  6. YOOKI(HUN)

    YOOKI(HUN) Fórum-zöldfülű

    ahh inkább rakják be megint azt az eventet ahol ujra meglehet löni a diziket mert nekem a flying duchmanos dizi nagyon kell és amikor ezt meglehetet löni éppen nem voltam azon a héten elérhető
     
  7. Nickholas

    Nickholas Junior szaki

    Tobben vennének BM-et, ha lenne benne design, de nem kell bele. Nem a design miatt veszed meg, hanem a gyongy és a jutalmak miatt. Ha raknának bele még hajodesignet is, akkor felmenne az ára és lehet nem vennék meg. Nem kell