VCMA Imperious

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: MazsiKing, témanyitás ideje: 3.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. MazsiKing

    MazsiKing Fórum-zöldfülű

    VCM Hawkeye

    • Előfordulási hely: 24/1, 25/1, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1 és 30/1

    VCMA Imperious (Admirális)
    • Előfordulási hely: 22/1 - 26/1
    • Megjelenik: 300 VCM Hawkeye kilövése után

    Ezeket a fórum megfelelő részéről másoltam.
    Itt már látható némi zavar a rendszerben...

    VCM Hawkeye-t nem tudsz lőni 22/1-en mégis ott is megjelenhet az admirális belőle.

    Ez egy érdekes problémát vet fel - mégpedig a 27-es kalózvizsgához úgyebár le kellene lőni az admirálisból 10.000.000 életerőt, de ahhoz, hogy az admirális megjelenjen ki kell hozzá lőni 300 Hawkeye-t - de se számláló nem jelzi, hogy éppen mennyinél áll az admirális megjelenés, se azt nem jelzi a program, hogy épp melyik térképen jelent meg esetleg az admirális - így nagyon nehezen lehet letteni a vizsgát.

     
    Naksi kedveli ezt.
  2. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ezt pont azért kellett behozni, mert több vizsgához is szükséges lőni az admirálist, ami a megjelenésében olyan térképekre is kerülhetett 300 Hawkeye lelövése után, ami nem volt elérhető a vizsgázó számára.
    Bizonyára nem ez a legjobb megoldás, de egyelőre ez tűnt a legjobbnak a vizsgák szempontjából.
     
  3. MazsiKing

    MazsiKing Fórum-zöldfülű

    Ezt megértem, de viszont ha megjelenik valamelyik térképen az admirális, akkor legalább kiírhatná, hogy í vizsgázó oda tudjon menni lőni...
     
    Shtuby és Naksi kedveli ezt.
  4. Wizard

    Wizard Kivételes tehetség

    Nemrégiben a fórumon volt kitéve egy szavazás, pont az admirálisok megjelenéséről. Ez ügyben valószínűleg változás várható majd.
     
  5. drifter250

    drifter250 Fórum-zöldfülű

    Üdv, elérkeztem a napokban én is a 27. Szintű vizsgához és a 10 millió lelőtt élethez, egyhuzamban 400 hawkeyet lőttem ki és nem írt ki semmilyen megjelenést, ez hiba vagy direkt nem jelzi a térkép?
     
  6. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    Nem feltétlenül ott jelenik meg, ahol te lövöd őket. Az is lehet, hogy kiírta, csak nem figyelted, nem sokáig van kint a felirat.
     
  7. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Ki írja az VCMA Imperious (Admirális) de hamar elis tünik