Végítélet ágyú - Kritikus sebzés

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: ☆|No†-ΔfraiĐ|☆, témanyitás ideje: 14.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ☆|No†-ΔfraiĐ|☆

    ☆|No†-ΔfraiĐ|☆ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék, hogy nemrég tesztelgettem az ágyúkat, melyik, hogy lő önmagában.
    Nos, a végítélet ágyúnál (bár utólag a többinél is, de a végítéletnél tűnt fel) azt vettem észre, hogy a kritikus sebzés valahogy nem oké. Vagy én nézek be valamit.
    Nos felraktam csak a végítéleteket, köveket is úgy pakoltam, hogy legyen egy 100%-os kritikus sebzésem. Kritikus találati arány 30%.

    Nos én ahogy értelmezzem, találati arány 100-ból 30 kritikus.
    A kritikus sebzés növekedése pedig 100%, tehát alapsebzés duplája.

    Ennek ellenére, 5300-as alapsebzésre 8500-akat merészelt krit-elni a végítélet.

    Én vártam hogy előbukkan az a 10 ezres krit, hátha, de nem adta :D



    ((Jah, és mielőtt belekötnétek, hogy ekkora a sebzés, 145 db ágyúról van szó :) ))
     
  2. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Szerintem a 10.000-es kritikust erre ne várd. Nézd meg az itteni képletet és utána számold ki, mennyit kellene lőnöd.
     
  3. ♥Crazyß♥™

    ♥Crazyß♥™ Utánpótlás-írogató

    Szép estét mi a jelenlegi Hajo/szöny maximális szintje sok 22 es kavicsom van és 21 estöl idul.
    Tiszteletem.
     
  4. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    A maximum szint most a 22-es.
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  5. ☆|No†-ΔfraiĐ|☆

    ☆|No†-ΔfraiĐ|☆ Utánpótlás-írogató

    Segítenél levezetni a képletet légy szíves, mert nem igazán megyek el rajta.
    (Ágyúk száma * lőszer sebzés * (% (ez gondolom a kirtikus találat %-a) + (kritikus sebzés % + 10% a puskapor))*találati % = Sebzés
    Azaz:
    (145*75*(30%+100%))*113%= 7373,25 ????
     
  6. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Nem ismerem a hajód adatait, de a képlet a következő:
    ágyúszám*lőszer alapsebzés*(sebzés bónusz+kritikus nagyság)*találati arány
    nálad az ágyúszám 145, a lőszer alapsebzés 20 volt az első példádban, a találati arány gondolom 100%. Ebből kb 82% lenne a sebzés bónuszod (+100% alap)
    Ha ez így van, akkor a képlet így szól: 145*20*(182%+100%)*100%=8178, ami a szórást tekintve teljesen jó az általad írt 8500-ast alapul véve
     
    ☆|No†-ΔfraiĐ|☆ kedveli ezt.
  7. ☆|No†-ΔfraiĐ|☆

    ☆|No†-ΔfraiĐ|☆ Utánpótlás-írogató

    Igazad van, az elsőben üreggel írtam a problémámat, a példában meg elittel számoltam.

    De így hogy levezetted, hiszek neked :D Én matekoztam el a dolgokat :)
    Köszönöm szépen a segítséget :)