Vissza a régi tengert!

Kategória: 'Ötletelés', témanyitó: Røвєяτ-ø*HU*, témanyitás ideje: 21.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Sziasztok.

    Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nem jött be a padlószőnyeg hatású új tenger textúra, ezért indítottam ezt a témát. Az ötlet a következő: Mi lenne, ha a "common" fájlban található új tengerkinézetet kicserélnék a régire? Egyrészt nem lenne túl bonyolult, hisz csak szinte egy kép csere, másrészt az új valami förtelmesen ocsmány. :D
    Így néz ki az eredeti:
    Kék: [​IMG]
    Zöld: [​IMG]
    Barna: [​IMG]
    Ezek lennének a donorok:
    Kék: [​IMG]
    Zöld: [​IMG]
    Barna: [​IMG]
     
  2. .-BAD-.

    .-BAD-. Utánpótlás-írogató

    Jó ötlet! :)
     
  3. GALAMATRON

    GALAMATRON Járnitanuló

    A BP-nek más az ízlése, ez alatt a jó pár év alatt bőven feltűnhetett volna. Sajnos nem is változott semennyit se az évek folyamán, és valószínű, hogy ez annak tudható be, hogy ugyan az irányítja a fejlesztéseket, de lehet találtak két egyforma ízlésű embert, vagy többet....
    Szinte mindenben jobb az eredeti, 8 éves seafight, mint a mostani és ezeken az új vizeken is látszik, hogy milyen remek fejlesztő csapat áll a háttérben.
    Vissza lehetne cserélni, de most legalább a víz is összhangban van a többi fejlesztéssel ;).
     
  4. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Nem mellesleg amióta új tengertérkép van laggol a mapp váltás is..-.-'
    VISSZA A RÉGI TENGERT!
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  5. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Nekem személy szerint semmi problémám az új tengertérkép kinézetével, szerintem jól lett megcsinálva, sokkal élethűbb. Maradjon az új.
     
  6. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    15/ és fölötte az új úgy néz ki, mintha a kisöcsém rajzolta volna a Microsoft Paint-ben. :D:eek::D:rolleyes::D:oops:
     
  7. StiffmeisterHUN

    StiffmeisterHUN Járnitanuló

    Hát ami azt illeti a régi se valami remekmű... Én továbbra is kitartok az új mellett. Bár úgy látszik tényleg különbözik a játékosok ízlése etéren :)
     
  8. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Az új tengerek közül a zölddel nincs bajom de a kék meg a barna valami rettentően ronda, tényleg mintha szőnyeg lenne.
    Nem kell a régi tengereket visszarakni, hanem az újakon kell egy rendes utó munkát végezni.
    Volt pár éve egy elinduló majd megbukó játék a Kultan. Össze lehet hasonlítani az ottani fejlesztők munkáját, szépérzékét a Sea fejlesztőivel. Pedig az is Bigpoint játék volt, vagy köze volt hozzá mert én a Bigpoint.com ról regisztráltam rá.

    Már sokat javítana az egészen ha az új szigeteknél megcsinálnák a hullámzást a part mentén vagy jobban kiemelnék az árnyalatkülönbségeket, hogy ne úgy tűnjön, mintha tárgyak vannak egy szőnyegen.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  9. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Jogos, de sajnos egy ilyen grafika az tuti ki is nyírná a szervereket... :(
     
  10. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Erre gondoltam én is. Azért is úgy vezettem le, hogy inkább tegyék vissza a régit, mint ezeket a rondaságokat kelljen bámulni. :D Sokan erre azt mondták nekem, hogy nem a grafikai elemek a játék lényege... de mint tudjuk, az ördög a részletekben rejlik! ;)
     
  11. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    Ja, én se teljesen olyan grafikájú vízre gondoltam, mert az sok lenne a szervereknek. De ennél jobban is megerőltethették volna magukat.
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  12. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Az biztos. :D
     
  13. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    meglehetne oldani hogy jobb lenne a kinezet csak a servereket min 1 hetre offolni kellene csak az penzkiesest okozna a bp nek .....
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  14. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Az az említett játék nem feltétlen BP fejlesztés, attól hogy a BP oldalán keresztül regisztrál rá valaki, igazából nem tudom hova rakni, az tény hogy nem elérhető, így mind1, maradjon :p
    Aranyos egy grafika, bár vicces hogy már nem megy... Miért nem? Olyan jó volt a grafikája hogy nem tetszett a játékosoknak? Vagy inkább nem volt szerver ami bírja? :D A Seafight itt van, mükszik, még ha gyengébb grafikával is, nagyon sokat lehetne rajta fejleszteni grafikailag, de mivel egy böngészős flashes online játékról beszélünk a lehetőségek elég korlátozottak. Lehetne mint sok más játéknál egy külön klienst készíteni, amit letölt az ember, és azon keresztül játszik, amivel sokkal jobb, 3D hatású grafika is elérhetővé válna. De ahogy látjuk a BP továbbra is ragaszkodik a játék azon pozitív tulajdonágához hogy nem kell hozzá letölteni semmit, és ez azért elég jó dolog. Nem mindenkinek van hű de komoly internete hogy pikk pakk bármikor leszedje a kiegészítőt, és játszhasson. Most viszont szinte bárhol bármikor leülhet egy számítógép elé és játszhat 10 percet...
     
  15. SamuelTaylor

    SamuelTaylor Fórumprofi

    csak a pontosság kedvéért a Kultan se letöltős játék volt, és akadás nélkül vitte a gép. Én akkor épp nem Seafightoztam, játszottam is volna vele csak az volt a gond vele, h rengeteget kellett szörnyezni a lassú fejlődéshez is. Gondolom az érdeklődés hiánya miatt zárták be, mert azokat a szervereket biztos nem terhelte le semmi :)
    A kettő ötvözete lenne a a jo játék ezért nem értem h a Sea fejlesztők miért nem probálkoztak az évek alatt legalább egy kicsit áthozni onnan vagy máshonnan. De ha az ő probálkozásuk a Pirate Storm akkor inkább továbbra is a szőnyegtenger mint a PS szaggatott vonalas lövése meg az agresszív npc-i.
     
  16. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem is mondtam hogy oda bármit is le kellett volna töltened, vagy hogy szaggatott volna. Csak megjegyeztem, hogy ha olyan csodás a grafikája, és olyan jó volt, miért is nem fejlesztik? Talán mert valamilyen technikai akadályba ütköztek? Attól hogy a játékosok nem tapasztalnak különösebb dolgot, még nem tudják mennyi munka és erőfeszítés lehet 1-1 játékban. Nem csak a fejlesztésben, hanem az üzemeltetésében is. Na de kezdünk eltérni az eredeti témától :p
     
  17. ☆Fєяi☆

    ☆Fєяi☆ Utánpótlás-írogató

    Én egyetértek , ki kéne cserélni :/
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Kicsit el is tértünk a tárgytól, tehát a régi vagy új tenger mintája a jobb.. ne más játékoktól beszéljünk, más nem BP-s játékot főleg ne emlegessünk...
     
  19. []_

    []_ Utánpótlás-írogató

    Nekem fel se tűnt, hogy új a tengertérkép :DDD