Visszajelzés Visszajelzés: Valentin-napi event 2018

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 12.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Valentin-napi event 2018 eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Gala-HU

    Gala-HU Fórum hercege

    25millás júlia csak tpt ad ?xd
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Tök jó nem?! :D
     
  4. VíziSikló

    VíziSikló Fórum-zöldfülű

    Igen tök jó! De kinek is??
    Én is 70 k tp-t kaptam és belement több tízezer polipméreg lőszer!
    Igazán nagyszerű, úgyhogy ezt be is fejeztem!
     
  5. Kund

    Kund Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de szerintem a tőröket elég nehéz felszedegetni, ha ezen lehetne valamit változtatni az szerintem nagyon jó lenne. :)
     
    Naksi kedveli ezt.
  6. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Irónia! ;)
     
  7. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    Most mit csodálkoztok? Az ismertetőben világosan leírták a jutalmakat :)
    "A Rómeó és a Júlia eventhajók milyen jutalmakat adhatnak?
    Az eventhajón okozott sebzéstől függően kapsz tapasztalatpontokat."

    Ezért aki elolvasta eldönthette, hogy érdemes e belevágni vagy sem! :D
     
    -JeliNa- kedveli ezt.
  8. drobert

    drobert Járnitanuló

    Mint elöttem is elmondták, az ismertetőben benne volt, mit adnak a hajók. így nem értem mit kell csodálkozni, ez nem egy gyöngyös event, laza kis 4 napos kis event, ahol szerezhetsz 3 dizit, nagyon egyszerü, akinek kell a dizi lövi, akinek nemkell, nemlövi.
    És még egy utolsó gondolat erejéig, saját és hallott tapasztalotokból kiindulva, elég hamar megadja a diziket.
    Szerintem ilyen event is kell, nem csak ahol a gyöngyöt hajtod, hanem ami tényleg csak 1-2 dizire megy rá.
     
    ░pityesz░ kedveli ezt.
  9. ANGYALKA134

    ANGYALKA134 Utánpótlás-írogató

    nem tudom mit panaszkodtok minek a gyongy kérdem én met aki már játszi itt 1 pár éve nem hiszem h van mire kolteni:)
     
  10. Kedves mindenki! Szerintem minden eventnek meg van a hangulata, nyilván mindenki kedvére nem lehet tenni. Pl. én a csekély időmben pont kiszórakozom magam, még kapok bőven kristályokat és 80000 gyöngyöt is, órákat sem kell mászkálni, és a dizit is jól adja, senki nem bombáz le érte, és még jut idő a játék más részeire, próbák, bónusz, közösségi térkép, stb. Nem beszélve arról is, hogy egymás nyakán az eventek, hol ilyen, hol olyan lőszer kell, azért nem bánom ha van ilyen is, sőt több kis event is lehetne, akár ilyen egyszerű , könnyen teljesíthető, ahhoz képest egész jól fizető (már ami a feladatokat illeti)!
     
    HMS kedveli ezt.
  11. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    sziasztok! melyik az a 3 dizi? mert én először a Júliát lőttem abból azonnal adott is egy dizit, aztán amikor a Rómeót lőttem abból megadta a Fekete rózsa dizit,és kaptam Júliából egy Megszerezve: 1 x Montague. és akkor melyik a 3. dizi és azt miből lehet szerezni??? Köszi
     
  12. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    montague capulett és a fekete rózsa
     
  13. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    szia! Értem nekem tavalyról meg van az a capulet dizi!
    és most amikor lőttem a Júliát elsőre meg is adta ,Megszerezve: 1 x Montague.
    és akkor lőttem egy Rómeót az nem de a második Rómeóból meg is lett a Fekete rózsa dizi!
    Szerencsés vagyok mert a lőszerből még 100 ezer se fogyott el!
    Akkor elmondhatóm,hogy a összes dizi meg van nekem!
    Köszi a választ!
     
  14. .*Sirius*.

    .*Sirius*. Fórum ismerője

    Ha valakinek elkerülte volna a figyelmét, utalványkód 50000 polipméreg lőszerre és 15 kulcsra:

    SFROMEO2018

    Egyébként egy szerény tanács a panaszkodóknak az event nyereségessé tételére:
    - Ajándékutaványt beváltani
    -Montague és Capulet csemetéket elfelejteni

    (Nekem bejött:))
     
    Gyularombolo kedveli ezt.
  15. †Knight_Rider†

    †Knight_Rider† Fórum veteránja

    80ezer TP-k sokasága, dizi egy sem a háromból. Lőszer miatt jó volt azt ennyi.
     
  16. dudka1

    dudka1 Törekvő

    A roncsok piszok jól adták a lőszert, ez nagyon tetszett. Jó lesz a következő eventhez, ami nem a minuszról szól. Akinek meg kellett a dizi, / mert dizifann / az hadd löjje.