Viszlát Seafight!

Kategória: 'Általános visszajelzések - Dicséret és kritika', témanyitó: Spongee™, témanyitás ideje: 10.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Üdv mindenkinek!

    Először szeretném azzal kezdeni,hogy a "pletyka" mely vadul terjed,miszerint én bannolva vagyok, nem igaz.Egyszerűen abba hagytam a játékot.

    Jelenleg semmivel nem játszom, mivel rengeteget dolgozom, hogy eljuthassak Angliába,és egy új életet kezdhessek.Emelett van egy gyönyörű barátnőm, akivel minden percet élvezek.

    Szóval szeretném megköszönni Dasup bácsinak,hogy velem voltál mikor kicsi voltam,és fárasztottam a népet!
    Arimnak,hogy követhettem EU3-as szeróra, és ezáltal rengeteg lehetőséget nyújtva megtanulhattam mindent amit akartam.
    Szitusnak,hogy mindig kijavított, és elmondta mi a helyes.
    Firkának, akivel napi 5x össze vesztem, és életem legnagyobb társát találtam meg a játékban.
    Icelandiának, akihez bármiben bármikor fordulhattam, és meghallgatott.<3
    íííííííínek, akivel szintén nagyon jól tudtam együtt játszani, de leginkább a rengeteg jó tanácsot, aminek sok hasznát veszem az életeben! \m/
    Gerisnek,lorrénak, és az akkori összes VFK vezetőnek,hogy csatlakozhattam,és egy IGAZI szövetség része lehettem.
    Szacsának, aki bár fura személyiség, de a lelke mélyén kedves,hogy már anno lebeszéltél az abba hagyásról, eztál szintén rengeteg dolgot megtanulhattam.
    Dreamy,Nessy: Ti egy csoda vagytok, köszönöm a rengeteg nevetést.:)
    Krino spanom, akivel egy életre barátok lettünk/leszünk(A valós életben is.)
    Végül, de nem utolsó sorban minden EU3-mas játékosnak, hogy társalgási szinten beszélek angolul,és jó pár nyelven "konyhául".

    Viszlát!
     
    LadyCat, *LadyQueen*, -novara- és 5 más kedveli ezt.
  2. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Ki fogsz röhögni, nem nagyon ismerlek, sőt EU3 is csak "hátulról van meg" de ezt a kommentet most megkönnyeztem ;) Ez igen :) sok sikert az életben, reméljük néha néha visszanézel:)

    Viszlát! :)
     
    LadyCat, kecsó és meteor86 kedveli ezt.
  3. meteor86

    meteor86 Aktív író

    szia és légy jó vigyáz magadra
     
  4. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Köszönöm gratulációd kedves Giba.:) Bár nem a játéktól búcsúztam el,hanem az emberektől..de ez teljesen mindegy.:)
     
    ΔĢΣ№Я kedveli ezt.
  5. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Spongee, ha nem bánod idéznék egy másik topicból, ahol búcsúztál:

    "Üdv mindenkinek!

    Először szeretném azzal kezdeni,hogy a "pletyka" mely vadul terjed,miszerint én bannolva vagyok, nem igaz.Egyszerűen abba hagytam a játékot.

    Jelenleg semmivel nem játszom, mivel rengeteget dolgozom, hogy eljuthassak Angliába,és egy új életet kezdhessek.Emelett van egy gyönyörű barátnőm, akivel minden percet élvezek."

    Hát sajnálom, hogy sem a meló, sem a csaj nem jött össze :D De itt legalább kitombolhatod magad cimbi :)
     
  6. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    El kell,hogy szomorítsalak,mind az új élet,mind a gyönyörű barátnő összejött,és megvan.. Csak egy másik "ülős" munkám lett,amivel megengedtem magamnak,hogy játszhassak napi párórát. :)