Vitaszoba: A 2014-es bajnokság event

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 27.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bonnieツ

    Bonnieツ Utánpótlás-írogató

    igen, kiírja
     
  2. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Nálatok hova dobta? :D
     
  3. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Úgy tűnik így 2 kör után hogy fixen a már megszokott Eventes térképekre dobja, 18/1, 12/2, 7/1, 4/3
     
  4. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Köszi. Azt esetleg nem tudod hogy a következőt mikor dobja?
     
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    12:00kor és 14:30kor jöttek eddig... elvileg 17:00
     
    *ricsi* kedveli ezt.
  6. Bonnieツ

    Bonnieツ Utánpótlás-írogató

    és ez bug, vagy nem?
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Annyit tudunk hogy nagyon ritka..., korábban nem volt rá pl hogy így kiemelték volna hogy ritka egy event hajó, pedig korábban is volt panasz NPCkre hogy kevés van :p
     
  8. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Ez elég szégyen... 20 Nemzeti hajó után kezdek kételkedni afelől, hogy kapunk érte dizit is. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy mindjárt jön a közlemény, hogy ennyi meg ennyi %-al növeltük annak az esélyét, hogy dizit kapj, mert eddig bugos volt és nem kapott senki.

    Na, de hol a foci a rendelési oldalon ? xD
     
  9. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem szórja a diziket az NPC az tény, de van benne, nem egy játékos kapott már, én sem a szerencsésebbek közé tartozok, én se kaptam még, pedig nem 20-t lőttem ki, jóval többet. Hát ez van, ha kell a dizi rá kell szánni az időt a lőszert. :(
     
  10. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    A legnagyobb gond ezzel van.

    Most mondom azt, hogy én focival lövöm és fel vagyok háborodva, hogy nem kapok érte semmit. Ez nyilván azért van mert aranyassal is lehet lőni és ezért nem szórja.

    De akkor a champi adhatna már fixen legtöbb és utolsó lövésre még 1-1 dizit is...

    ui: (Minek lővőd főci gojokal miko lehet ureggesssel is lűni) kiméljenek.
     
  11. Røвєʀτ-o「HU」

    Røвєʀτ-o「HU」 Járnitanuló

    Akkor te még jól jártál! ;) Nem csak te lövöd focival, én is. Déltől már nem is tudom mennyit lőttem, de a 100 az biztos, lehet még 200-on is jóval túl van. Kb. annyi esély lehet a dizire, mint a postásból kristályesőre. Vannak, akik abba is beletoltak 4-5 millió konfettit is, de hiába, volt olyan is, hogy 2-3 milla után kapott, úgyhogy ez lehet a helyzet ezzel is. Szóval nekem ennyi és ne tovább, ez az event is egy hatalmas 0.
    Még üreggel próbálok majd párat, de ennyi, nem több. ;)
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  12. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Azóta már 40. is megvolt. Szóval nyugi haladok én is a 100-200 hoz lassan.
    De ha ilyen hírt közöltél velem, akkor lehet inkább én is hagyom ..
     
  13. Вα¢αя∂Ĭ©

    Вα¢αя∂Ĭ© Utánpótlás-írogató

    Az igen :D
     
  14. Røвєʀτ-o「HU」

    Røвєʀτ-o「HU」 Járnitanuló

    Nem a kedved akartam én elvenni, csak érzékeltetni, hogy kb. mire számíts. :D Szóval csak nyugodtan tedd el azt a focit, még az üreges is kár bele! ;)
     
  15. Mr.X

    Mr.X Utánpótlás-írogató

    Nem muszáj "labdá"-val lőni:) és visszaadja^^
    UI: Magára vessen az aki focival lövi, hisz nem tudott várni kb 30 percet hogy milyen az event, vagy körbe kérdezni. Rosszabb esetben 50 vagy több NPC kilövése kellett hogy rájöjjön mennyire is nincs esélye a Desing-ra...
     
    Utoljára szerkesztett: 28.6.14
  16. Seavti[PRO]

    Seavti[PRO] Utánpótlás-írogató

    Nagyon TRÉ hogy ekkora sebzést adtak neki...most én a 89k alapommal hogyan lőjjek ki akár egyet is? :'( Főleg, hogy ha még focival lövöm se tudok róla 300k-nál többet lelőni...elég bántó hogy megint itt tartunk :'(
     
  17. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Vidiválasz...:


    De csak mert nem volt kedvem írni.

    További szép estét!
     
  18. GALAMATRON

    GALAMATRON Járnitanuló

    Nos Levlevliva itt nem azzal van baj, hogy m,ennyire pluszos az event, hanem azzal hogy egy aktívabb szerveren nagyon sokan lövik azt az npc t. 2.5 óra alatt napfényen is össze lehet szedni annyit amennyit egy champion lövésénél. Te szerencsés voltál hogy kevesen lőttétek, plusz fent is tudsz lenni.
    Gondolkodj is mielőtt beszélsz, mindenkinek más az event, azért mert neked pluszos attól másnak más hajóval más szerveren lehet hogy nem az.
    Ha úgy kezded a mondandódat, hogy nincs kedved írni, akkor ne csodálkozz azon, ha másnak meg nincs kedve meghallgatni téged. ;)
     
  19. Røвєʀτ-o「HU」

    Røвєʀτ-o「HU」 Járnitanuló

    Kedves levlevliva!
    Elöszőr is kezdeném azzal, hogy a hang üzid túl hosszú, majd bealudtam rajta, de végülis meghallgattam. (Mert hát ugye ha nem teszem, akkor mihez szóljak hozzá)
    Nincs azzal semmi bajom, hogy te eddig olyan sok gyöngyöt össze tudtál szedni, sőt örülök neki. Nekem azért nem tetszik az event, mert egyrészről nincs sok időm, hogy állandóan itt üljek, másrészről azt látom, hogy ha meg gebedek sem tudok az eventből semmi hasznosat kihúzni. Itt van pl. a nyolcaddöntős eventhajó: Időszűkében úgy voltam vele, hogy lövöm focival, majd csak szerzek 1-2 dizit... ezt folytattam több száz darabon át, de semmi még most sem! A másik ugye a bajnokhajó. Itt lehetne ülni naphosszat, hogy egyáltalán láss is olyan event NPC-t, a másik meg ahogy dob a rendszer, millióan pikk-pakk kinyírják, mire oda érsz, hült helye van. Szóval ÉN nem értem azt, hogy ebben mi lehet a jó, mert eddig semmi jó nincs benne. :D
     
  20. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Természetesen értem a problémát a 2.5 órát én is sokallom ugyanis van, hogy 10-15 perceken csúszok le róla, de amint említettem nem egy fél nap alatt kell itt mindent megszerezni... oké oké értem én, hogy pörög a világ de azért ennyire? :)

    További szép estét!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.