Vitaszoba: A 2014-es bajnokság event

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 27.6.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Røвєʀτ-o「HU」

    Røвєʀτ-o「HU」 Járnitanuló

    Tudod valakinek van más dolga is, mint naphosszat itt ülni. :p Van, akinek van családja, munkája, egyéb dolgok... nekem pl. csak a hétvége szabad (annak is csak egy része) hétköznapokon húzom az igát 12 órában és mire hazamászok, levegőt venni is alig van kedvem, nem hogy eventezni, pláne ha ennyi időt igényel. :D Én is értelek téged, akinek van elég ideje, annak lehet, hogy ez a semmit érő event is lehet jó. :p
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  2. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Sponge ezen mit nem lehet kimondani ?
    Amúgy meg teljesen jó az event, ne várjátok hogy minden az öletekbe hullik..


    Lev, hogy miből alakultam ÖCSÉM? A tengermélyény születtem, mára felnőttem.. egy anaszházban lakom, egy kodi csillag a legjobb spanom.. a rozsdás rákolló-ban melózom. Mit szeretnél még tudni.?
     
    Røвєʀτ-o「HU」 kedveli ezt.
  3. Røвєʀτ-o「HU」

    Røвєʀτ-o「HU」 Járnitanuló

    [​IMG]
     
  4. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Gondolkoztam, és arra jöttem rá, hogy sokaknak igen többségünknek azok az eventek voltak jók amik régen voltak, pl. Crystal Queen, Király flottája, Bomberbee stb...
    Ugye DD említett valami hasonlót, hogy az új kliensre nem lettek megírva ezek az eventek, tévedés... Bétán kb 2-3 hete bent volt egy Cystal 45 misi HP-val, szóval megvannak ezek, csak a kérdés, hogy miért nem rakják be?
    Pedig milyen jó is lenne nosztalgiázni, csemegézni :)
    + még azok is ki tudnák venni részüket akik hétköznap melóznak ( lásd:
    Røвєʀτ-o「HU」 és még sokan mások )
    Mivel mostanság már csak olyan eventek vannak, amire vagy várni kell, vagy iszonyat macerás...
    Kellenek azok az eventek amik pénteken délben keződtek és vasárnap éjfélkor véget értek. :)

    További szép estét!
     
    Prototype és $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  5. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Igen említettem ilyet, mert ez így volt akkor mikor említettem, szerintem már jó pár hónapja... Nem láttam bétán hogy is mentek ezek, de egy event nem 1 hajóból áll, tehát az hogy egy régi event hajó úszkál, az nem azt jelenti hogy megcsinálták az eventet, csak azt az egy NPC. Főleg hogy te is azt mondod hogy az összes hajó úszkált, tehát az egy totál úgy "eventnek" mondható dolog volt...
     
    levlevliva kedveli ezt.
  6. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Igazad van, de annó a kristályos event is csak abból állt, hogy queenek úszkáltak, lőjétek őket kristályért, gyöngyért, meg akinek mákja volt krisiesőért.
    És, hogy ebből horribilis összegeket ne tudjanak felhalmozni a játékos csak 2 napra tették be, az ilyen eventek hiányoznak....
     
  7. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Persze hiányzik, nekem is tetszene, bár ha már a queeneket említed, az a kristály eső miatt sem volt rossz, most itt van az event amiből meglőhető a max kristályeső. Tény hogy nagyon ritkán adja, de ettől független akinek szerencséje van az már az első pár napban meglőtte. Kristályt már több event is nagyon jól adott. Szval ha egy az egyben nem is teszik vissza a régieket, de kicsit újragondolva ezeket azért csak visszatérnek. Nem mindegyik event lehet a játékosok kedvence, valamelyikkel nem sikerül elnyerni a játékosok tetszését, de nekem tetszik hogy elég sok féle eventet csináltak mostanában. Nem csak abból áll 1 event mint 2-4 éve, hogy lődd az event hajót ami ott úszkál, ami majd ad gyöngyöt és kész. Ez is egy ilyen, az egyik npc-t a diziért lövöd a másikat a gyöngyért...
     
  8. KisKele

    KisKele Fórum-zöldfülű

     
  9. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Ember! Ez most MI? Oktató film? Itt az idő tényező mint olyan,na meg a kisebb hajók..fúlós hajóval,na meg rengeteg idővel könnyebb az EvENT..Maradjunk abban játssz,és inkább ne videóz.. További szép estét!
     
  10. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Annak veszed aminek akarod, ámbár nem oktató céllal csináltam ugyanis én is telibeteszem mindenki más véleményét, csupán csak a tények :)
    Én játszom, amikor nem tetszik valami, nem fikázom a BP-t sem max. nem csinálok az event alatt semmi olyat ami az eventhez tartozik. :D
    Mégis egyesek azt gondolják, hogyha éveken keresztül írják a valótlant akkor változik bármi is... ugye? Igaz... :)

    További KELLEMES estét! :D
     
  11. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Még egy kérdés az eventel kapcsolatban, ha kapok dizit akkor azt a dizájnú Nyolcaddöntőst má ne lőjem, az már nem adhat másik dizit??
    Tehát minden Nyolcaddöntős csak a saját dizijét adhatja jutalmul?
    Köszi a választ.
     
  12. *ricsi*

    *ricsi* Fórum ismerője

    Kb. a 200. adott egy dizit :)

    2014-06-29 00:57:43
    Kaptál 95605 TP-t (tapasztalatpontot).
    2014-06-29 00:57:43
    Megszerezve: 1 x World Cup Design - Belgium.
    2014-06-29 00:57:43
    Megszerezve: 10 x Repeszeső.
     
  13. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    Ezen a 2.5 oran faraghatnanak mondjuk annyit hogy 10 percenkent dobja . . .
     
  14. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Minek csinálsz hangfelvételt, ha kb. azt se tudod, hogy mit akarsz mondani?! Szenvedés volt végig hallgatni...
     
    $GOBLIN$HUN$ és Spongee™ kedveli ezt.
  15. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    10 perc az túl rövid, akkor nagyon sok gyöngyöt szedhetnénk össze(bizony, annak is vannak hátrányai)
    Én 1 órára csökkenteném azt a 2.5..és akkor jó lenne.:)
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  16. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Ma csetet olvasva fetrengve röhögtünk TS-en, azon hogy mennyi buta játékos van, írogatták, hogy belelőttek a Nyolcaddöntősökbe már több mint 2 millió focit és még egy designt se kaptak, teljesen minuszos. LOOOL :p:p
    Üregessel is lehet azt lőni, bár erre jött a vissza válasz, hogy nem kell beleszólni xD

    Namostakkómivanakkó' ?? :D

    További szépet!
     
  17. Røвєʀτ-o「HU」

    Røвєʀτ-o「HU」 Járnitanuló

    Te levlevliva!
    Mire több száz darabot kilősz üregessel a konkrét semmiért, ott vagy, hogy kihullik az összes hajad kínodba! :D Legyen csak 6 perc darabja (annál több) 10 darab már egy óra, 100 darab már 10 óra, tehát 200 darab ott van, hogy 20 óra! Igaz nyugdíjasoknak, vagy otthon ülőknek, mint te is, ez sem jelent gondot! :D Lődd csak üregessel, ha van türelmed és elég időd egy fél napot elverni rá! [​IMG] Üregessel annyi az esély dizire, hogy kb. hozzá se kezdjen az ember, hacsak nem van oda 100k TP-ért és rá van szorulva 30 pp-ra, meg 10-20 repeszre.[​IMG] Egyébként irigyellek téged és mindenki mást, akinek ennyi ideje van. Melózni nem kell, minden az ölünkbe hullik, kaját tálcán hozzák be nekünk a gép elé... én is tudnék így élni! :D
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.14
  18. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Ez is csak szerencse kérdése van aki 3. ra kapott dizit van aki meg a 2000. után sem fog, szimplán csak jó NPC-t kell kifogni...
    Ládából sem adja minden 2. a prémet...

    További szép napot!
     
  19. The_Massacre[HUN]

    The_Massacre[HUN] Junior szaki

    A kis 2 misis hajók utolsó lövésre vagy legtöbb sebzésre adnak dizit mert már szereztem éjjel 2 dizit 1 órán belül üregessel de arra lennék kíváncsi ha találok egy 400k-npc-t akkor az is adhat dizit utolsó lövésre vagy azt ne löjjem mert már ugyse leszek legnagyobb sebző rajta
     
    levlevliva kedveli ezt.
  20. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Csak legnagyobb sebzés, és gratulálok, ez is bizonyítja, hogy nem lehetetlen dizit szerezni. :)

    További szép napot!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.