Visszajelzés Vitaszoba: A Kalózok kupája 2021

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Apolló, témanyitás ideje: 11.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BippBipp

    BippBipp Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !
    Általános kérdésem lenne. A sok - sok javítás, event visszavétel elveszi a játékosok kedvét. Alig vagyunk tengeren. Eddig kb 20 db kis hajó után kaphattunk 1 részletet, most 50-60-at is ki kell lőni 1 részletért. Egy mappon találni kb. 1-2 roncsot :) Ha a BP ad eventet, miért nem engedi, hogy élvezzék a játékosok. Miért kell szépen visszvenni mindenből. Miért jó ha kín-keserv a játék. Mergértem hogy egyre kevesebben játszanak. Nem beszélve a sok hibáról.

    10 óra 54 óta nem kaptam kis event npc-ből részletet. Sok-sok kicsit kilőttem.
    Csak a nagyból lehet szerezni. :(

    Üdv
     
    Utoljára szerkesztett: 15.6.21
    Judit69, Mary és sárkányos kedveli ezt.
  2. Anaconda869

    Anaconda869 Járnitanuló

    ikertérképet még lehet kapni fosztásból?
     
  3. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Igen, még lehet (saját tapasztalat). A Taurus csak plusz lehetséges jutalom az eddigiek mellett.
     
  4. Anaconda869

    Anaconda869 Járnitanuló

    okés köszi
     
  5. Mary

    Mary Fórum nagymestere

    Na igen, betették a Taurust is, de akkor jó lenne, ha a jutalmak megszerzésének esélyét is emelnék, mert a tavalyi eventhez képest nagyon visszavettek mindenből, sajnos. Azért vegyék figyelembe azt is, hogy nem mindenki játszik 20 órákat, ja és nem mindenki használ progit, ami majd összegyűjti neki a cuccokat.
     
    ☆AzteC☆ és BippBipp kedveli ezt.
  6. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Jeleztem a jutalmakkal kapcsolatos igényeket.
     
  7. Kicsi

    Kicsi Utánpótlás-írogató

    A tavalyi évben ez az event a legjobb volt , vagy talán a jéték fenálásának a legjobb eventje .
    Az idei évre oda süjet , hogy egy átlagos eventhez képest is igen karcsú .
    Nem hiába van csak annyi játékos , persze a progis hajók nem fogynak .
     
  8. -_dominó_-

    -_dominó_- Törzsjátékos

    jólenne ja a piacnál emelnék a fejlesztett fotball lőszer limitet is mert még 27 nap hátravan de már nemlehet venni
     
    ☆AzteC☆ kedveli ezt.
  9. Anaconda869

    Anaconda869 Járnitanuló

    adom
     
  10. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Kedves játékfejlesztők! Örülök hogy nem hazudtoljátok meg magatokat. Nincs olyan jó event amibe bele ne nyúlnátok, ha az a játékosoknak tetszik. Na de azt hogy úgy tűntetni fel a Taurus térkép berakását mintha az a játékosokért lenne a pofátlanság magasiskolája. Miért nem meritek kimondani hogy visszaveszítek az iker térkép szerzésének lehetőségét, ami persze eddig sem járt valami csúcs mennyiségben. Kamuztok itt a Taurussal. Ami egyértelműen csak azért lett betéve hogy az ikertérkép szerzésének lehetősége csökkenjen. Grat. Nagy fejlesztés!
     
    Mary, csikoo és ☆AzteC☆ kedveli ezt.
  11. -Labtec-

    -Labtec- Törekvő

    • A Kalózok Kupája: Csökkentettük néhány event hajó megjelenési mértékét. Elég kevés lett belőlük.
     
  12. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    És ezt mivel tudod alátámasztani? :) Látod a százalékokat, hogy mire, mennyi az esély? (csak kérdezem)
    Én pl. Ikertérképet igen, Taurust még nem kaptam a módosítás óta.

    Az extra jutalom hozzáadása nem módosította az Ikertérkép esélyeit - megsúgom.
     
  13. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    hali
    Nem lehetne hogy ne csak sárkánytüzet tudjunk fosztani a hajnallesőböl? kicsit egyhangú hogy 100-bol ha 1x-2x ha ad mást, én manuálisan csinálom, fárasztó tud lenni és idegesitő köszi
     
  14. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

  15. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Bocs EU1
     
  16. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Köszi, továbbítottam. Sehol sem jó.
     
  17. *pαℓذ*

    *pαℓذ* Haladó

    Szia Apolló! Csak kérdezem te mivel tudod alátámasztani hogy nem módosította az iker térkép esélyeit?
    Egyébként hogy mivel támasztom alá: hát nézzük kb 100 hajóból 80 rakétát ad ( lehet hogy keveset mondok) , a maradék 20on osztozott eddig az iker térkép, triton kegyelme, meg a lőszer. Ha most ehhez betették a taurust akkor ugye nem kell zseninek lenni hogy lássuk hogy százalékosan romlott az esély az iker térképre. A számok csak viszony számok és lehet velük vitatkozni, de elég szerintem csak a forumon a hozzászolásokat olvasni, az is alátámasztja ezt.
     
  18. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Azzal tudom alátámasztani, hogy megkérdeztem, és ezt válaszolták. :) Vélhetően nem fognak nekem hazudni erről, és aki ezeket beállítja, az csak tudja, hogy mit állított. Az ikertérkép dolgaihoz nem nyúltak, az esélyei nem csökkentek.

    A szerencse pedig sajnos olyan, hogy nem tudjuk befolyásolni. Nyilván jelzem, hogy kevesebb rakéta kellene jutalomként, és inkább több másik, de amíg nem 100% az Ikertérkép esélye, addig biztos, hogy mást is adni fog jutalomként. A Taurus térkép hozzáadása, ha a rakéta rovására történt, akkor pedig nem a "pofátlanság magasiskolája".

    Másrészt: senki nem akarta kegyesnek beállítani magát a Taurussal, ez csak rosszhiszemű feltételezés volt részedről. Tényszerűen közöltük, hogy lesz egy ilyen változás - ennyi. Nem kell minden mögé gesztust képzelni.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  19. world_of_warship

    world_of_warship Aktív író

    Én nem vagyok statisztikai zseni, csak annyit tudok, hogy mióta a taurust behozták 1 db nyamvadt iker térképet nem kaptam, pedig elötte se vitte túlzásba persze, de legalább ritkán adott, ezek a tények
     
  20. Apolló

    Apolló Fórumőrült

    Én viszont kaptam ikertérképet a változtatás, de Taurust nem. Ez is tény. Ebből is látszik, hogy mennyire a véletlenen múlik a dolog.

    Ma reggel jeleztem a fejlesztők felé a visszajelzéseket a témában.