Visszajelzés Vitaszoba: A kristályfosztogatók visszatérése

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: SM_Aura, témanyitás ideje: 2.8.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ide írjátok meg javaslataitokat A kristályfosztogatók visszatérése eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Zöldfülü

    Zöldfülü Fórum-zöldfülű

    Ne szórakozzunk már hogy 3000 koronákért löjjük ki az NPC ket ? Mi ez az event jutalom ? Gyöngy ből is csak 1 falatnyi . Korlátozott vásárlás a lőszerre aztán nem éri meg bele ölni . Kár hogy csökkentették a jutalmat.
    Ja és ahoz képest hogy kristály event szinte semit se ad . a Freedom többet ad.
     
  3. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!
    Ha elfogadsz egy jó tanácsot, ne csak a Crystal Raider-t lődd, a Vuur szépen ad (ha nem tudod egyedül kilőni, lődd másokkal), és a Crystal-Queen is. A lőszerre annyit tudok mondani, koronáért nincs korlátozva, és azt tudsz szerezni az eventből is.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  4. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    hali
    Jó kis event ez. Aktivan kell 2-3 órát tolni, és lőni mint a meszes. Megérős nem kicsit
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  5. mmelynda

    mmelynda Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! azt tapasztalom, hogy egyedül lőve a vuur-okat, azok eltűnnek, így semmit nem ad. Mi lehet az oka? A választ előre is köszönöm
     
  6. SM_Aura

    SM_Aura S-Moderator Team Seafight

    Ahoj!

    Ez az event ilyen évek óta, így tervezték.
    Bár a Vuurok az event kezdetén 10 percig voltak a térképeken, de ennek idejét csökkentették 5 percre, mivel sok szaladgált belőlük.
    Nem tudom, mekkora hajód van, de esetleg, ha martalóc lőszerrel (az event lőszere) lövöd, ki tudod lőni azt a vuurt, amit te hozol ki, vagy éppen valaki melletted. Rohangáló vuur-t ami már le van sebezve, nem feltétlenül célszerű lőni. Ha annyira kicsi még a hajód, hogy ezek mellett a feltételek mellett sem tudod ennyi idő alatt kilőni, akkor olyat lőj, amit lő valaki.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  7. mmelynda

    mmelynda Utánpótlás-írogató

    Köszönöm
     
    SM_Aura kedveli ezt.
  8. Pecike

    Pecike Utánpótlás-írogató

    hali sima világitőval is kilőhető kipróbáltam