Visszajelzés Vitaszoba: A leszámolás napja!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. arsenal125

    arsenal125 Fórumprofi

    Még a játék is gyorsabb eltt, hogy nem botoznak a hajók :)
     
  2. Gunar2*MSZ

    Gunar2*MSZ Fórum-zöldfülű

    Hello,

    fullos hajóm van kedves Baba !
    Minek csaljak ?
    3 év alatt fejlesztem fel ide csak vudu ágyú , full bástya 57 tehetség minek csaljak ?
    Hibás a rendszer , ennyi !!!
    Csak senki nem ismeri be azt írja DD új botszűrő ,sosem volt jó a botszűrő a BP-nél , azért gondolom ,mert aki csalt annak kb 15%-t tudták kiszűrni a többi ugyanúgy játszott tovább.
     
    Naksi kedveli ezt.
  3. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos


    Legyen igazad , en szurkolok hogy jol sikeruljon ez a dolog :)
     
  4. Røвєʀτ-o「HU」

    Røвєʀτ-o「HU」 Járnitanuló

    Szia!

    Nem gondolod, hogy "kicsit" túlreagálod a dolgot véletlenül? :D Úgy látom nem csak te jártál így, hanem elég sokan, köztük én is. Tegnap lépnék be a játékba, nagy meglepetésemre 2 hét fiók zárolás fogadott. Na most, kérdőre vontam a support csapatot, hogy ez mi az isten és miért? A válasz az volt, hogy egy központi szűrésen akadtam fent bot használat miatt... utána írtam még egy levelet. Válasz ugyanaz. Nos, aki ismer engem EU3-on, az tudja, hogy még a feltételezés is nevetséges :D De úgy vagyok vele, hogy ha ezzel eltűnnek a 24 órában eventező, botozó, behiző, BM-ező "játékosok", akkor ezt a "kis" áldozatot megéri. Arra azért még kíváncsi lennék, hogy milyen botot használtam vajon? :) De ezt nem igen tudom meg. :cool:
     
  5. -nikos.hu-

    -nikos.hu- Járnitanuló

    :cool: Az összes csalót és tisztességtelen előnyt szerző játékost példásan meg kell büntetni és kizárni, ha más mód nincs! Akár a névsort is nyilvánosságra lehetne hozni! :D
     
    szaboadam kedveli ezt.
  6. NézElőd

    NézElőd Fórum-zöldfülű

    Nem kell nagy programot használni. Elég csak az 1/-es mapokon körbenézni, ott a legtöbb botol!
     
  7. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Nos gyorsan végigolvasva a hozzászólásokat azt kell mondanom, hogy valami gond van a BP boot szűrő programjával. Előfordulhat 1 játékossal, hogy kitiltják, de itt sokan vannak ilyen jellegű hozzászólásokkal. Tehát valami gond van.
     
  8. hellomaxi

    hellomaxi Fórum-zöldfülű

    Érdekes... miért nem zártak ki mindekit, aki használt segédprogramot! Akár, hogy nézzük ebben a játékban elérni valamit évek kellenek!
    Nézzük a csillizést.. életet akarsz mojo kell! ha van dupid kapsz 5 mojot, nem mindekinek van ideje napi 10-12 órát gép előtt ülni és csak úgy szedni kézzel! Volt olyan h hétvégén 1 napomat rászántam, 1 nap 1000 mojo kézzel... de ne mondjam el h mire végeztem egyik végtagomat se éreztem.. a szemem ki akar potyogni.. Egy a vége... ha ki akarják zárni a segédprogramokat, akkor adjanak többet a játékosoknak! változtassanak a csillik tartalmán, gyöngy mennyiségen stb.. akkor nem lesz "csaló" játékos! ez egyébként is az bp hibája, hogy nincs egy normálisan müködő rendszerük! Alapból az emberek olyan beállításúak, hogy keresik a kis kapukat!
     
  9. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Pár mondat... Nyilván senki sem akarja beismerni, hogy botozik, főképpen, ha zárolják bizonyos ideig a hajóját. Lehetséges az is, hogy nem botozott, épp csak kipróbálta és nem volt szerencséje...
    Elég szomorú, hogy vannak, akik keresik a kiskapukat! Kézzel szedem a csillit, mióta csak játszok, itt ülök a gép előtt. Szintén NPC-t magam lövök, magam eventezek, BM-et is a gép előtt ülve saját magam irányítom. Nem kell semmihez bot. Attól függetlenül, mit tartalmaznak a csillik, még nem kell botra rakni. Szép lassan is lehet fejlődni, elérni azt, hogy erős hajótok legyen.
    Más lehetőségek is vannak, mint pl. ez az event is volt, hogy gyöngyöt gyűjtsünk és még lehetne sorolni... Ne várja senki, hogy csak úgy azonnal kap egy erős hajót és minden az ölébe pottyanjon. Egy kis "munka" a mókázások közepette nem árt meg.
     
    szaboadam kedveli ezt.
  10. Lionskull[HUN]

    Lionskull[HUN] Utánpótlás-írogató

    A probléma ott lehet a botszűrőkkel, hogy (szerintem)az ismétlődő tevékenységet is botozásként ismerik fel. Tehát ha valaki túl sokat graszál egy mapon és csak szedi a csillit vagy csak lövi a roncsot az hopp, máris repül. Ha ez így van, akkor a rendszer barom rossz! Egy szónak is száz a vége, soha nem botoztam, nem is áll szándékomban, viszont szeretek például csillizi. Ha ezért repülök, bármennyire is örülök a szándéknak, akkor viszlát SF! Így kell elveszíteni a költeni hajlandó játékosokat.
     
  11. hellomaxi

    hellomaxi Fórum-zöldfülű

    Igazad van ... nekem ez a hajó 60 ezer ftomban van eddig.. és csak duplázó, kedvezmény, boko, pár dizi... és ennyi.. elég jó kis mókázás,,,
     
    Naksi és xyz kedveli ezt.
  12. szaboadam

    szaboadam Utánpótlás-írogató

    :D Személyesen nem tapasztaltam a botszűrő jelenlétét a tengertérképen. Esetleg, valami konkrétabbat kellene látnunk. Minden térképen van "wuru," vagy micsoda, ami-aki "csipeget", föl-le járkál, netán letámad! Ezek robotok /bug-ok/, avagy csalók? A külső programot előnyszerzésre felhasználókat ki kell zárni!:D:D
     
  13. gery1665

    gery1665 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a választ. Azt kérdezném, ha már nem tudom meg pontosan, hogy mért zároltak. Legalább azt mondják meg, hogy a zárolás után nem fognak ismét zárolni, mert valha a bp. szerint bot-ot használtam. Valamint a prémem és a bm bónuszok fogynak azokat jóváírják a zárolás után?
     
  14. ..Joker..

    ..Joker.. Haladó

    Nah ja igen. Tudjuk, hogy senki nem botozott :D
    Nem értem miért akadtok fent ezen, hogy botoztok és bant kaptok ?
    Kérdőre vonni a supportot :eek: Ja jó vicc.. Ne várjatok semmi jót oda a Halloween egy része:cool:. Mondjuk ez a 2 hét nem egy nagy büntetés...
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  15. ☠☠βℓภ©κĐεลτн☠☠

    ☠☠βℓภ©κĐεลτн☠☠ Utánpótlás-írogató

    Na végre valami okosság is született. Legalább a sok csaló pihen egy kicsit vagy adott esetben örökre:) Én egyedül azt sajnálom hogy kevesebb csatapont lesz a tengeren :)
     
  16. Europa5

    Europa5 Fórumlakó

    Ezt már vártam :)
    Ha minden botost bannolnak eu5-ről akkor nem sokan maradunk hála istennek, bár azt kétlem hogy ez így is lesz :(
     
  17. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos

    Eleg sokan panaszkodnak hogy ( ok nem csaltak sose meg hogy x eve jatszik es csomo manit tolt bele :D ) , mindenki nezzen mar magaba , akit kitettek az csalt , konyvelje el a dolgot es tobbet ne botozzon oszt ennyi .
     
    levlevliva kedveli ezt.
  18. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Akkor had lőjjem le a poént:
    Egyszerre mindenkit azért nem zárolnak mert akkor eléggé kiürülne néhány szerver... így ezt 2-3 lépcsős zárolással fogják megtenni, így mindenki megkapja a büntetését csak nem egyszerre, hanem felváltva, ütemezve.
    És akkor most jön a poén része:
    A második eset ugyebár a végleges ZÁROLÁS ez teljesen ugyan olyan mint a életfogytiglani börtönbüntetés, lehet belőle szabadulni(25 év) :) Ez a seafight világában max. 1,5-2 évet jelent, én a halálbüntetést adnám azoknak akik másodjára is csalnak (véglegesen töröljék az accountot a seafight adatbázisából).

    További szép napot!
     
    ♥Crazyß♥™ és []_ kedveli ezt.
  19. ♥Crazyß♥™

    ♥Crazyß♥™ Utánpótlás-írogató

    Nem az a baj Joker ismersz nem azért játszok h 1 program játszon.
    Én üdvözlöm ezt ám mellément.
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  20. manolis125

    manolis125 Fórum-zöldfülű

    Szerintem elöfordulhatot, hogy olyanokat is zároltak akik nem botoztak. Bár ez csak feltételezés. Azt, hogy nem botoztál úgyse tudod bebizonyítani. Mint tudjuk a játékba számtalan hiba van bug stb. Kérdem én. Miért pont egy botszürö programot tudnának rendesen megcsinálni?
     
    -MrT-, |SZITUS| és I_Shoot_my_enemy*HU kedveli ezt.