Visszajelzés Vitaszoba: A leszámolás napja!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Kedves Héra!

    Ha egy kiélezett vitában, lásd a botos kérdés ami megosztja a játékosokat, bedobnak egy ilyent, ami vitaszobát és vitákat szülhet, illetve a botosok fenyegetést éreznek benne ami nem jön el, a bot ellenes játékosok reményt éreznek, ami szintén nem jön el, akkor ez igenis lázító bejelentés. Ha pedig még nem jött el az ideje, akkor minek kellett beleírni másfél hónapja, hogy hamarosan? A hamarosan szót akkor használjátok, ha valóban van is értelme, különben inkább használjátok a "távoli jövő" kifejezést.
    És az idő relatív valóban, bizonyos helyzetekben, de szoktuk mondani azt is, hogy az idő végtelen...és itt a ban hullám közelsége inkább a végtelenbe homályába vész....és ez a szomorú...
     
  2. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    A miértekre nem tudom a választ, csak találgatni tudnék. Téged lázít, az látszik, és még pár játékost, de sokakat nem. Nagyon nem osztja meg a játékosokat, nekem úgy tűnik, legalábbis abból, amennyien leírjátok a véleményeteket. És bármit is érzel te, vagy akár más, nem fogja előrébb hozni a dolgokat, ha esetleg, mondjuk még nincs kész, amit a Bigpoint tervez. Eljön az, amit várunk (vannak, akik nem). Legalábbis én elhiszem, amit a közleményben olvastam, még akkor is, ha többet kell várni, mint gondoltuk.
     
  3. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Az, hogy csak pár játékos ír ide, egyszerű matematika: Jó ha van 10-12 játékos aki rendszeresen ír a fórumra és hozzá mer/akar szólni a témákhoz. Ebből elképzelhető, hogy van még olyan aki szintén botozik ergo minek beszéljen maga ellen? És lám eljutunk ahhoz a pár emberhez, aki meg is tette a mondandóját az elmúlt több, mint 1 évben amióta nem volt ban hullám....
    Túl sok a botos....tiszta játékos alig van, mert vagy átálltak a sötét oldalra, vagy itt hagyták a játékot, csak én ismerek legalább 4-5 olyant aki emiatt hagyta abba, és minimum 10-15-öt aki elkezdett inkább botozni...és ismerek kb. magammal együtt kettő játékost, aki sosem botozott és nem is fog, de ezt látva játszani sem biztos, hogy sokáig...
     
    v43-1018 és ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  4. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Szia. Egyetértek veled. De hát tudjuk:akármennyi hozzászólást és nemtetszést írunk ide vagy máshova akkor sem fog történni semmi.Ha történt volna akkor én sem írnám ezeket a sorokat.Tán azért nem szűrnek mert igen sok játékost jegelnének és nem lenne értelme a játéknak ha csökkenne a létszám. Csak nézzük a ligákat: Barrakuda liga kb 130k játékos,tengeri csikó liga 10k és medúza liga 10k =kb150k játékos.Ezeknek 50%-a botos játékos. De 1 másik érdekesség kb 47 millió regisztrált van a játéknak. Hol a többi játékos? 47 millió-150k=???
     
  5. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ki miért nem ír, csak ő tudhatja, nem kötelező senkinek, de akár egy 'tetszik'-kel jelezheti, ha bármelyik hozzászólással egyetért- tetszik neki. Ilyet sem látunk túlzottan sokat. Nyilván nem ezen múlik, mikor is fog az ügyben lépni a BP, de biztos, hogy foglalkozik vele és valami 1x csak történni fog. Valaki(k) téged, bárkit elkezdene(nek) meglopni, igyekeznél tenni ellene. Előbb-utóbb megtalálnád a megoldást, hogy ezt ne tehesse, még akkor is, ha ez nem egyszerű feladat. Akik szintén úgy döntöttek, a te szavaiddal élve "átálltak a sötét oldalra", utoléri őket is a sorsuk, meglepetésükre (számíthat mindegyik rá), azaz egy komolyabb büntetés, vagy végleges zárolás.
     
  6. Gunár*MSZ

    Gunár*MSZ Aktív író

    Én azért nem írok , mert nem látom értelmét....
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  7. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nincs is...
     
    Gunár*MSZ kedveli ezt.
  8. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    Ezt az érvet sohasem tudom megérteni. "Téged lázít, az látszik, és még pár játékost, de sokakat nem."
    Lehet, hogy nem ezt akartátok evvel, de nekem az jön le - Ezt a szabály nem számít mert többen megszegik mint ahányan betartatnák. Számomra a BP üzenete is ez, mert már régen nem tesz ellene semmit.
     
  9. KillerHU

    KillerHU Aktív író

    Sajnos nem tehetünk mást, csak annyit hogy várunk. Ha idegeskedünk rajta, vagy ha nekiesünk a moderátoroknak, attól nem leszünk beljebb.
    A moderátorok is nagyon szeretnék, ha ez a probléma megoldódna, de ők sem tudnak többet tenni annál, hogy jelezték az illetékeseknek, háborognak a játékosok.
    Ide is le lett írva nem is egyszer, hogy továbbítják a kéréseket (de ugyanazt hiába írjuk le 1000-szer) és hogy az volt a válasz, hogy lesz szankció, figyelik a csalókat. Azért jönnek olyan válaszok a moderátoroktól, amik nem szimpatikusak annyira, mert személyeskedünk velük, mintha tőlük várnánk a megoldást, másrészt ugyanazt kell leírniuk nap mint nap. Nekem is elegem lenne, ha minden nap 10-szer kellene ugyanazt a választ leírnom.
    Én úgy vagyok vele, hogy várok, addig nem foglalkozok a rangsorokkal a játékban, amíg ez a probléma fennáll. Mintha nem is lenne.
    A csillizés pedig működik így is. Régebben én is fel voltam háborodva, hogy nem lehet csillizni a botosok miatt. Csak egy picit kellett feljebb vizsgázni és rengeteg csillit lehet gyűjteni.
    Türelem, lehet hogy hamarosan a múlté lesz a botozás.
     
    FM_Héra kedveli ezt.
  10. v43-1018

    v43-1018 Utánpótlás-írogató

    Mondjuk az minden estere fair amikor valami hiba miatt nem úgy működik a vásárlás akkor kiírják,hogy ne vásárolj.Ez alapján tehát unfair,hogy nem írják ki,hogy amíg mások jogtalan előnyt szereznek csalással addig ne játssz illetve nem jelenik meg nagy betűkkel a regisztrációnál,hogy FIGYELEM A JÁTÉKBAN CSALÁSSAL SZEREZNEK ELŐNYT ÉS TUDUNK RÓLA,DE NEM TUDJUK MEGAKADÁLYOZNI.Megnézném hányan kezdenének el pénzt költeni rá...Milyen játék az ahol tudják,hogy csalnak és nem tesznek ellene semmit?Szegénységi bizonyítványt kiállítja magáról.Ja és bármennyire is fáj meg idegesítő,hogy emiatt háborgunk amíg nem oldódik meg addig fogunk is, főleg aki pénz költ rá,mert én nem tenném olyan bankba a pénzemet ahol az is jól jár aki nem tesz oda semmit.Szóval nem a játékosokat kell leszoktatni a reklamálásról,hanem a hibát kell megoldani.Szerintem...;)

    "Türelem, lehet hogy hamarosan a múlté lesz a botozás. "

    Én meg lehet,hogy hamarosan gazdag leszek,de az is lehet,hogy nem. :D Minden esetre,ha semmit nem teszek érte akkor nem sok esély van rá.
     
    sityu, $GOBLIN$HUN$, szab3 és 7 más kedveli ezt.
  11. Ander_evo3(69)

    Ander_evo3(69) Utánpótlás-írogató

    szívemből szóltál ment a lájk :)
     
  12. Miki2015

    Miki2015 Járnitanuló

    Állítólag most bannoltak játékosokat. Nem tudom, hol történt ez a bannolás, mert én ugyan úgy látom a csalókat játszani, mint eddig, s ugyan úgy csalnak, mint eddig.
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ és dudka1 kedveli ezt.
  13. dudka1

    dudka1 Törekvő

    Ez pontosan így van. Folyamatosan megy a szigony bot !!! Ha történt is zárolás, az oly mértékü, hogy szinte észre sem vehető. Ennél hatékonyabb munkát várok el egy BP méretű cégtől. Konkrétan komolytalan a csaló játékosok szűrése !!
     
  14. Miki2015

    Miki2015 Járnitanuló

    Azt sem nagyon értem, hogy pl. aki összeszedett közel 1,5 milliárd TP-t kb. 1 hónap alatt külső program segítségével, az a játékos miért is van még mindig játékban?
     
  15. seafightgame

    seafightgame Utánpótlás-írogató

    mert fizető játékos és a fizető játékosok kellenek" úgyhiszem:)
     
  16. pepa123

    pepa123 Utánpótlás-írogató

    senkit nem bannoltak... Valami nem sikerult nekik es melyen halgatnak rola.
     
  17. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nincs ilyen jellegű információnk. Ha ez tényleg így lenne, valószínűleg tájékoztatni fognak róla mindenkit fórumon.
     
  18. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Előlem a tp rangsorból 3 játékost raktak ki.Csak azért gondolom mert 3 helyet ugrottam előrébb. Most a 160-170-dik helyen állok.
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Jelenlegi statisztikáról, ahogy már fentebb elhangzott nem tudunk beszámolni, mert nem kaptunk, de nem is mindig szoktunk. Amikor viszont kaptunk, akkor jól látszódott, hogy voltak szerverek, ahol csak néhány játékos ment, volt ahonnan sokkal több. Szóval, ha valaki a saját szerverén nem tapasztal túl nagy változást, az nem csoda, de nem is jelenti azt, hogy nem is volt semmi ban hullám.
     
  20. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló

    Én csak annyit tudok mondani a scaros botosok ugyan úgy róják a tengereket csiliznek szigonyoznak stb--ami fura újabb kűlsö progi ütötte fel a fejét. A játékban 1-2 hajó mapp ugrálgatás közben 200k életeket rak magára, hiába van minden oldalt hajó 8-10 hajót úgy kiszednek, hogy marad bennük 300-400k élet.-)) Ami fura szerintem mert nem kicsi hajókkal harcolnak, hanem erős jól felszerelt hajókat szednek ki--na ennek néznék még utána mihamarabb--mielőtt szólnának már mentek a a supra levelek.-))

    Bocs adalék ha útósebbzéses lőszerrel lövöd akkor is ha ugrik hiába lövik a másik oldalt akkor is felfele megy az élete.-)) Csak úgy tudjuk kiszedni ha elcsaljuk a mapváltástól akkor igen hamar vége ,de ha 1× is engedjük ugrani már megint majdnem full az élete.-))