Visszajelzés Vitaszoba: A leszámolás napja!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    Megnyugtathatlak, hogy ilyen program nincs a játékban, ugyanis itt egészen belső dolgokhoz kellene piszkálni egy programnak, amit nem kicsit véd a bigpoint. (röviden, ha valaki az életerőt így tudja manipulálni akkor akár a sebzését is gyorsaságát bármit tudna sokszorozni).
    Szóval itt a szemed káprázhatott, egyébként behejavítós megfelel ennek a célnak, illetve vannak már 50-60k-s amulettek amik ékkövekkel tehetségekkel bástyákkal túrbózhatóak az egekig...

    További szép napot!
     
  2. ~Trauma~

    ~Trauma~ Járnitanuló

    levi láttam amit láttam másodpercenként dobálták magukra az amuletteket nem tom olvastad-e amit írtam? 8-10 hajó ami végig üldözte 10k sebzéssel is el kellet volna csobbantani.-)) és elhiheted nem annyit sebeztek a hajók.-))ebben a játékban még nem is láttam csalásokat.-))))behe javitot sem lehet másodpercenként használni. a lényeg nagy hajókat akik költöttek a játékra erősek és 2 hajó kiszedi úgy hogy 3-400 életük még marad olyan a mesében sincs.-)) de ha már nem tudott ugrálni bent a mapp közepén harcolt érdekes elég volt 1-2 hajó és kicsapták mint a tak--t.-))pedig ott is kéznél volt minden javitó-kavics meg minden.-))
     
  3. Fullánk(HU)

    Fullánk(HU) Utánpótlás-írogató

    én is tapasztaltam rengeteg érdekes dolgot,miközben hajózom.ezek közt vannak az autómata hajók,amik csak csilit szednek,s ha nagyon lelövik,megy a sarokba.vannak olyan hajók,mellyek oly rettentően tudnak javulni,hogy fel sem tünik számukra,ha 6-7 hajó lövi őket.ezek nem kicsi hajók,hanem olyanok,amire valószinüleg költ a gazdálya.én mindennap játszok.nem nagy a hajóm,mégis látom nap mint nap.csodálkozom,hogy akinek ezt látnia kéne a mappokon,az nem találkozik velük.
     
  4. ViCtUsVenAtoR

    ViCtUsVenAtoR Utánpótlás-írogató

    De unalmas már ez a sok botos hajó! Tisztelt Bp ideje lenne tenni valamit ellenük.
     
  5. Tamika22

    Tamika22 Junior szaki

    Szia Héra a bannolásrol kérdeznélek ha nem haragszol eza játékos ♔Еl乂Diаblо乂és még jo páran kihasználták a bugot azt irtátok meg kapják értük a büntetést én és sokan mások ugy látjuk hogy semmi nem történt nem csináltak ellenük semmit se!TE szerinted és kolégáid szerint hol vann az igasságos játék csak kérdezem mert mondani mindenki tud nagyokat de hogy tegyenis valamit ezért a játékért hogy játszani igasságosan lehessen senki annak ideén pl 2 éve töb száz hajot zártak ki és vettek el véglegesen akkor most mért nincsen ilyen??mert a botos hajok azok most is futkároznak a tengeren és ott vannak mindenhol csak északa kis idöt rákéne szánni és el csodálkoznának a kolégáid sajnos ! sajnálom azokat akik sokat költnek a hajokra és pénzért játszanak ezzel a pár sorral nem akkarok bántani senkitse és kritizálni se de jo lenne ha történe valami a büntetésekkel mert ugy lenne igaságos!!
     
  6. sityu

    sityu Utánpótlás-írogató

    azoknak a hajóknak nagytöbbsége ujra játszik.több évig csaltak.kis bünti.a buli ujra megy
     
  7. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia Tamika22
    Amire te célzol gondolataim szerint, azon hiba, melyben a játékosok sebezhetetlenné válhattak, míg nem javították a hibát. Bár ígéret nem volt a bannolásukra, de volt egy közlemény, melyben a játékosokat figyelmeztették, hogy ezen hiba kihasználása következménnyel járhat, mivel a BUG kihasználását tiltja a szabályzat. Még megkaphatják érte "jutalmukat", de sosem tudjuk előre, a BP mikor zárol hajókat. Megesett már többször, a zárolásra később került sor.

    Arról már volt szó a témában, miért nem adminok járják a tengert, és zárolnak játékosokat. Ha érdekel, gondolom visszaolvasva a témában, meg fogod találni. Mi is szeretnénk, ha a botosok eltűnnének. Az idén is volt hajók zárolása, több 1000-et szűrt ki a rendszer, végleges volt a zárolásuk 2015 óta. Igen, még mindig vannak olyan bátrak, akik botra teszik hajójukat, bízva abban, ők nem kerülnek sorra, mi is látjuk, nekünk sem tetszik hidd el, mi is várunk a következő zárolásokra.
    Akiket véglegesen zároltak, egyikük sem játszik.
     
  8. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Hahó, ébresztő!!!!

    Jó lenne valamit kezdeni a botosokkal! Nem elég, hogy az egész téli eventet végiglőtték a botosok, alig bírtam tartani magam az első 50-ben, mert vagy 15 botos volt benne és mire hazaértem melóból mindig kiszorultam, most még a csilli, NPC meg BM botokat újra nyomják ezerrel! Értem én, hogy ők is költenek, de azért álljon már meg a menet!!! Azt ígérték nekünk, hogy leszámolnak velük, nekünk nem ígéretek, hanem bizonyítékok kellenének végre!!! De nyugodtan át is nevezhetnénk lassan Seafight-ról Robofight-ra a játékot, mert kb. lassan erről szól az egész, hogy kinek van jobb botja, ami mindent csinál...van olyan akinek már a ládát szedi, csillit szedi meg az NPC-t is lövi a botja egyszerre, és felháborító, hogy más ezt kézzel, tisztességesen csinálná, de ezektől már ezt sem lehet rendesen!!!
     
  9. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    1 értek veled nem zárják ki őket de téged vagy engem igen ha tiszteségesen játszol!
     
  10. luffy

    luffy Járnitanuló

    Szomorú de valóság. Este feljönnek játszani ,licitálni vásárolni és verhetetlen a sok plusz amit össze botoznak. Csak ma 12 hajóval találkoztam ami nem lött vissza hanem csilizett ládázott tovább.
     
  11. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Szerintem semmi nem fog történni mostanában.Ha valami történne ez a topik se lenne.Se az írások.De az biztos hiába küzdünk tisztességesen ha mindig az automata hajó fogja elvinni a jobb ágyúkat eventkor vagy liga végén.
     
  12. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    szerintem fejezzük be -e témát nincs értelme!!
     
  13. Péter

    Péter Fórum ismerője

    Ha nem beszélünk róla az beletörődést jelent.Én nem törődőm bele. Igen is sok az automata hajó.Jó lenne 1 leszámolás napja időszak.Ne csak vitázzunk róla.
     
  14. Wyvern

    Wyvern Fórumprofi

    Hát tényleg nagyon jó lenne egy szűrés, reménykedtem téli event alatt is hogy lesz. Rengeteg a csaló :(
     
    TYUPI™ kedveli ezt.
  15. David[hun]666

    David[hun]666 Járnitanuló

    A Liga rendszerre ráférne egy ellenőrzés mert hogy az a top 5-10 játékos amit összebotozik az behozhatatlan és minden hónapba ők vannak ott.
     
  16. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Oké rendben de szerinted hány % , hogy ez rendeződik??
     
  17. makfer

    makfer Törekvő

    Sztem egyszerűbb ha elengeditek ezt a dolgot, meg kell próbálni lopkodni ezektől a 'kevésbé figyelmes' játékoktól. Végül is ez egy kalózos játék lenne :)

    Én már nem is csilizek, csak néha mikor kedvem van, vagy épp sokat látok, sok eventláda ad mojót, bmem belőle mint a tenger.

    Én már rég megfigyeltem, hogy ezek a nagyon fáradtan játszó játékosok nagyon félnek, ha meglövöd őket üregessel már futnak is és tudod nyugodtan lőni az eventhajókat.

    Inkább próbáljatok alkalmazkodni, mert sajnos van 'állítólag' oka annak miért nincsenek ők kibannolva :) De erről nem illik beszélni :)

    Én a legelső eventemen például észrevettem, hogy az akkor szigonyos teknősfészkek ha belelősz 1et kipirosodnak másnak és aki elsőnek lőtt bele azé a jutalom. Na akkor a tenger tele volt színvakokkal vagy nagylelkű segítőkkel, mert ha csak 1et lőttem a fészekbe és már jött is valaki segíteni elittel :) Persze az event vége felé volt egy szűrés és kevesebb volt az ilyen nagylelkű segítő, de azért kishajóként tetszett, hogy relatíve könnyen meglett az első komolyabb designom :D

    Én azt mondom, hogy ha már a szél nem a legjobb felől fúj, akkor próbálom módosítani a vitorlát és hasznosítani a szelet :D
     
    Dópi65(HUN) és ]EZEL[ kedveli ezt.
  18. ((KOZY))

    ((KOZY)) Utánpótlás-írogató

    Ezzel csak az a baj, hogy az erosodes az relativ..Ha mondjuk te szerzel valamibol 10db-ot a maradek 90% meg 50db-ot akkor hiaba erzed magad erosebbenk valojaban gyengebb lett a hajod mint volt.
     
    Dópi65(HUN) kedveli ezt.
  19. makfer

    makfer Törekvő

    Sztem az erősödés az nagyon nem relatív, az erősödés az erősödés :D
    Ha lett 10 dolgod, akkor 10 dologgal vagy erősebb :)

    DE, hidd el nekem ha nem költesz a játékra, akkor te akár lehetsz napi 20 órát a játék előtt és 4 órát alszol, akkor sem leszel olyan erős mint aki havi szinten rákölt teszem fel 20-30ezret. (Attól a pillanattól. hogy megvette az első ágyúcsomagját)

    Szóval az nekem gyenge kifogás, hogy a botosokra fogod, hogy gyengébb vagy. Ez is egy elég komoly hiba meg amit leírtam az is. De ilyen a popszakma, ez van ezt kell megszokni. (Mert mást nem tehetsz sajnos)
     
  20. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Makfer, a botos ugyanúgy rákölt az ágyúkra, legalábbis a többség, csak éppen ő napi 20 óra farmolással össze is szed annyit, hogy abból 4 órán át semmi mást nem kell csinálnia, csak harcolni, na ez az igazi erő. És mondhatsz bármit, meg lopkodhatsz tőle, akkor is a napi 20 órájából ha csak 10-et gyűjt ténylegesen, akkor is lényegesen előrébb van, mint akinek napi 3-4 de akár 6-8 órája van játszani és abból még harcolni is szeretne. Ja és nem mellesleg a botos fenn tudja tartani a full BM épeket, amiknél hiába van kicsivel erősebb hajód, ha neki van 150k plusz épje, úgyis legyőz. Szóval igenis le a botosokkal, le a csalókkal, legyen végre rend! Ez játék, a kikapcsolódást kéne szolgálnia ***MODERÁLVA*** Számomra mindig is érthetetlen volt, hogy valaki egy csalás által összehozott karakterrel menőzik, hogy ő mekkora sztár, főleg lenézi a másikat, hogy az mekkora farmer, miközben neki roboton farmol a hajója napi 20 órát....
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.1.17
    hurilaci10, Mary, Dópi65(HUN) és 7 más kedveli ezt.