Visszajelzés Vitaszoba: A leszámolás napja!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ]EZEL[

    ]EZEL[ Törzsjátékos

    Na hát itt a valóság!!!!!! Ez így van!!
     
  2. makfer

    makfer Törekvő

    Még mindig tartom magam ahhoz a véleményhez, ha a feneketeket a földhöz veritek és jó hangosan sírtok, hogy ez nem jó ugyanannyit számít, mint ha beletörődtök, hogy van.

    Sosem lesznek kiszűrve még kellő mértékben sem... Okkal, sajnos.

    Mind1, elhagyom a hiszti részleget ha nem gond (ha gond akkor is), fölösleges volt belefolyni :D
     
    Gallardo kedveli ezt.
  3. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Te levágnád az aranytojást tojo tyukodat? :)
    Egy modob lehetne változtatni hogy a kecske is jollakjon és a káposzta is megmaradjon
    Kizárni a botsáskákat és utána felajánlani nekik folytathatják a játékot ha megigérik többet nem botolnak és letesznek x euro kauciot ha megint elkapják akkor kaucio ugrik és hatványozott kaucioval folytathatja és akkor a csillagos ég a határ mennyit fizet a botért :)
    Jár a szám nekem is holott tudom nem lesz változás igaza van Makfer -nek sajnos :-(
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.17
  4. -MrT-

    -MrT- Aktív író


    Makfer te gondolkodol? pl megveszem az össz vudu ágyut 4 esre felhúzom oké pénzt ráköltök oké de az ember dologozik ,alszik .eszik a családjával van , De a botos hajo csinálja a fidleres , scar beáliásokkal a dolgot vagy seabot fizetös bot , amig az a hajotulajdonos nincs a gépnél 0-24 be csinálja a dolgát és azt csinál amit akar!!

    már nem a csilikröl beszélünk vagy bm röl hanem event és egyéb dologkban .
     
    makfer kedveli ezt.
  5. makfer

    makfer Törekvő

    Azt elismerem, hogy csak a botozást számoltam, nem a vásárlással egybe kombinálást :)
     
  6. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    köszönom :)
     
  7. ((KOZY))

    ((KOZY)) Utánpótlás-írogató

    Mihez kepest leszel erosebb? Az npc-k ellen nyilvan mert azok nem fejlodnek, de ketlem hogy ez lenne a cel.
    Felreertesz, en is koltok nem keveset a jatekra van hogy a 20-30ezer duplajat es erzem is hogy erosodok, de attol meg nem tamogatom hogy turjuk szo nelkul a botosokat
     
  8. QWERTIGO

    QWERTIGO Fórum-zöldfülű

    Ha már a csalásokrol van szó anno becsalt magának sok ember BM-eket pl. 1000 virgo 1000 capri ...stb. ezeket visszakövethetnék és nemazért de meglehetne nézni hogy hogy van annyi nekik és vissza lehetne vonni de a SUPPORT elbújhatna szégyenébe hogy nemtesz semmit, ugyan van akit nem kaptak el és sok játékos aki KAPOTT BANT de azok visszatértek és a BM-ek nagyrésze megmaradt nekik, és nekeljen bizonygatni semmit mert konkrétan ismerek olyat akinek 600 Virgoja van kishajóján
     
  9. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Márpedig minden vádat bizonyítani kell, akár tetszik valakinek, akár nem, ez így helyes.
    Előfordulhat, vannak olyanok, akiket nem kaptak el annak idején közülük, nem vonom kétségbe. De akiről te tudsz, egyáltalán jelezted support felé, bizonyítva állításodat minden kétséget kizáróan? Nem hinném, legalábbis valamelyik, ha nem mind a kettő, sántít. Sokszor kritizáljátok mások munkáját, ráadásul úgy, hogy fogalmatok sincs róla, nem néztek utána, nem vagytok tisztában dolgokkal. Mit is várnál, mit tegyen ez ügyben a support, főképp, ha nem is írsz nekik?
    Nem ártana, ha mindenki tisztában lenne azzal:
    Egyetlen játékost "ismerek", akiről tudom, hogy ilyet tett, ő maga írta le nekem. A hajóját zárolták bizonyos időre (talán két év, ha jól emlékszek, de az időtartamot tévedhetek, elég sok idő eltelt már azóta), mivel ő maga adta fel magát supportnak írva. Aki ezt megtette, annak ezt enyhítő körülményként figyelembe vették, úgy tudom. Azóta is játszik, látom időnként, de nem azzal a hajóval, amit zároltak. Bár lassan letelik az idő, ha kevesebbet kapott, akár már le is telhetett. Véglegesen zárolt hajót nem oldanak fel. Arról sincs tudomásom, hogy a hajón, csalással szerzett BM maradt volna. Te állítasz itt olyan dolgokat, amikről esetleg hallottál másoktól, de bizonyítani nem tudod. Talán nem kellene mindenkinek elhinned neked sem mindent...
     
  10. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Héra, maradjunk annyiban, hogy ha mindenki rendesen végezné a munkáját, akkor egyetlen botos/csaló sem lenne már játékban.
    Itt nekünk beígérték a kánaánt, hogy mennyire megtisztítják a csalóktól a játékot, külön céget felbérelnek aki szűrőket tervez rá, ez már lassan 3 éve volt, és valahogy a nagy kánaán nem jött el, de legalább azóta több botos van....
    Pedig ez az ígéret volt, amikor ezt a leszámolás napját megnyitottátok ide, én azóta is várom azt a napot, de majd ha ilyen ütemben haladunk akkor az unokáim talán megélik azt a napot :D
     
  11. NagyGiba.hu

    NagyGiba.hu Fórum ismerője

    Kedves Héra!
    Biztosan igazad van abban, hogy a "magyar csapat" feladata a játékosok támogatása. Akkor támogassátok is a JÁTÉKOSOKAT, ne pedig a nyilvánvalóan csaló tagokat védelmezzétek körömszakadtáig. Mert én ezt érzem folyamatosan. Minden map tele botosokkal, a nap 24 órájában bm-ezők uralják a ligarendszert. Ezek tények, aki ezt tagadja, az nem mond igazat.
    Ne nekünk kelljen bizonyítani..... találják meg őket azok, akiknek ez a feladata. Játszani járnánk ide, nem vádaskodni és árulkodni.
     
  12. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Kedves NagyGiba!
    Nagyon rosszul érzed akkor a dolgokat. Nem védjük a csalókat, amint azt párszor olvashattad, mi magunk is várjuk, hogy megkapják megérdemelt büntetésüket! Nem tagadtuk soha, hogy nincsenek botosok, sem azt, nincsenek csalók a játékban, de mint ahogy te is írtad, meg vannak az illetékesek, akiknek ezek szűrése a feladatuk, a büntetésük is. Nem kötelező nektek bizonygatni semmit, ha nem akartok. De konkrétumok, bizonyítékok nélkül csak vádaskodás sokak hozzászólása, semmit érő pletyka, feszültségkeltés, amiket jó lenne, ha elkerülnének.
    Amiben a "magyar csapat" a játékosokat támogatni tudja, biztos lehet benne mindenki, minden esetben meg is teszi, pl. ezen témát érintően is folyamatosan jelezzük a véleményeiteket.
     
  13. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Héra, végigmegyek a térképeken éjjel, és megmondom neked, hogy 30 játékosból 20 boton van és akkor még nem vettem ide azt a sok százat aki alvás közbeni BM boton tolja.
    Az a szomorú, hogy bizonyíték ide vagy oda, ezek nem képesek szűrni, de inkább azt mondom, nem akarják, mert lehetne, aki egy kicsit is ért a számítástechnikához, meg a matematikához, az simán levágja, hogy itt a nem akarás áll fenn, mert szűrő progit simán lehetne rá csinálni. Az a baj, hogy sajnos nem "érdekük" szűrni...mert a botosok is tolnak bele nagyrészt pénzt is...kapitalizmusban élünk, és itt minden megengedett, ha dől a lé...és sajnos dől....
     
    Dópi65(HUN) kedveli ezt.
  14. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Ne_etesd_a_trollt!, bár éjjel én alszok, de én is látok (bár néha tévedek, tévedhetek), mikor játékban vagyok.
    Arra nem tudom a választ, a BP miért késlekedik (reméljük már nem sokáig), de nem hinném, hogy a pénz az ok. Elég sok olyan botos is lehet, aki nem költ a hajójára, akkor ezeket a "játékosokat" zárolnák. Azt pedig már korábban említettük, voltak jól fizető játékosok is a véglegesen zároltak között.
     
  15. Ne_etesd_a_trollt!

    Ne_etesd_a_trollt! Törzsjátékos

    Egyszer voltak pénzesek is banolva páran, mondjuk talán a botosok 1%-a sem, de mindegy is, elenyésző szám...valóban...azóta se volt zárolás, és ennek lassan másfél éve...hozzáteszem egyikük most az új hajóját is felpénzelte és ugyanúgy botozik, a 90% téli eventet ládázta meg kos botozta...és nem ő az egyetlen, csak őróla tudom, hogy sok pénzt költött a régi és az új hajójára is, mégis simán visszaesőként botozik...miért? Mert tudja, hogy annyira minimális az esélye a zárolásnak, hogy simán megéri neki...
     
  16. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    Kedves Héra !
    most ezt komolyan gondolod?? valakinek 3-4 accuntja van pl 281/ gipszjakab,504/gipszjakab,631/gipszjakab egy mapom van es segit a másik hajonak.vagy csatában vagy bárhogy
    vagy láttam azt a kis videot nationa német 3 szerverröl 1 egérrel több hajot tud mozgatni stb et teljesen mindegy multizás ami a játékszabályzatba benne van.

    pl héra a hajod kilö 1 xy hajot 5x es mindnek ugyanaz a neve és kapsz csp-t az már feltünik neked? 1 server de az id az más. :)
    vagy 1 hajot kilosz és 2 mp re rá jön ugyanaz a név full éppel és vuduval azt is kilövöd és jön a 3. ugyanaz a név ugyanugy és kilö az hogy lehet? 3 böngészö 3 ablak és elvegy magadnak mint a befött ...

    ha jol tudom a multizás az tilos szerintem azonos nevü hajoknak az ip címét is le lehetne ellenörizni vagy tévedek? csak 1 script kellene hozzá mint a botos hajokhoz vagy tévednék?


    vannak olyan pletykák már hogy lesz serverösszevonás valamikor aközeli hónapokban nézzük a mi serverünket van kb a ligarendszer alapjén aktiv játékos 1200-1300 aminek az 50 % a valamely modon csal 600-650 játékos marad ha ezeket kivágják de nemfogják max a 10% át talán elkapják (a legrosszabb estben 1100 marad ha idejön 1100 -1300 ) az szép szám lesz mert max 2200-2400lesz a játékosok száma pl csúcsidöben az correkt lesz mert be fog álni a java alapu flash mint szigetütésnél jelenleg plusz a megmaradt bozosok is aktivan fogják szemetelni a servert.
     
  17. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Sajnos fölösleges minden szócséplés. Sok olyan embert zavar ez a téma, aki nem tud ellene tenni és sajnos kevés olyat ÉRDEKEL aki tudna is tenni ellene.
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Rosszul tudod.

    A multizás nem tilos. Ha neked van 5 hajód, nyugodtan elmehetsz egyszerre mind az 5-tel csatázni, úgy, hogy az egyikkel segíted a másikat és fordítva!
     
  19. makfer

    makfer Törekvő

    Elnézést kérek DD, én sem hiszem el, de szerintem félig tévedsz :)
    A multizás, vagyis több hajó birtoklás tényleg engedélyezett, de a pushing vagyis a több hajóval egyszerre csatázás vagyis a csp szerzésben való segítség nyújtás igen is tilos :)

    Ha jól tudom az tilos, hogy 1 hajóval 1 embernél több játsszon, igaz ez egy elég fura szabály, de ez van.
     
    ]EZEL[ kedveli ezt.
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Multi, amikor 1 játékosnak több hajója van és játszik velük. Önmagában nem szabálytalan.

    Pushing, amikor egy vagy több hajó teljesen egyoldalúan segít egy másik hajónak. Nem is feltétlen kell, hogy ezek a hajók 1 játékos birtokába legyenek. Konkrét pl a pushingra: egy hajó kilövetteti magát egy másik hajóval, hogy annak CSP-t adjon, vagy egy hajó lelő egy NPC-t egy másiknak, hogy így aranyat adjon neki. De már nem pushing, ha nem egyoldalú a dolog. Tehát, ha közösen NPC-znek, és egyszer az egyik, máskor a másik viszi az aranyat, már nem pushing ;).

    Az egy hajóval több játékos már megint más kategória, az az "account sharing", szóval fiók megosztás volna.