Visszajelzés Vitaszoba: A leszámolás napja!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. !Boom!|TRB|.

    !Boom!|TRB|. Fórum-zöldfülű

    Boltolnak egyre jobb xD Egyébként ahogy valaki már leírta ez nem egyszerre fog történni. Hanem fokozatosan, hogy maradjon játékos :D
     
  2. DokkoLó✰HST

    DokkoLó✰HST Fórummogul

    Na, akkor örülj ennek! :)

    Mivel ez a szó nem magyar, lényegtelen, hogy milyen módon ragozom. Botol-botoz, édesmindegy, ha a végeredményt nézzük.
     
  3. Gallardo

    Gallardo Rutinos

    Idekenkedve fogadtam de üdvözölni tudom ugyanis látszik mennyi csilitől szabadítottak meg eddig a bot-osok minket csak így tovább gratulálni tudok csak
     
    Guccy kedveli ezt.
  4. ♥Crazyß♥™

    ♥Crazyß♥™ Utánpótlás-írogató

    ja és köszönöm h bokora pénzt álldoztam utolso volt.
    25-30 at szánok ezután a fogyasztoknak is.
    THX DD:
    CrazyB voltam.
     
  5. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Megerősíthetem, hisz ismerlek EU3-ról és szerintem vannak még páran. Na de mit számít egy másik bannolt véleménye, igaz? :D EU3-as chatről rólam is kiderült, hogy boton még senki nem látott, sőt, ketten írták itt is. Köszönöm nektek♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ és Spongee™és a többieknek is. Na de számít ez valamit is? :) Nekem szégyellni valóm nincs, a többi meg nem érdekel, hogy mit hisz. A lényeg, hogy a környezetem tudja az igazat. De ez még nem minden... Drukkolok a bignek, ha az a cél, hogy az a kevés nem csaló játékos is eltűnjön egy ilyen eset miatt!:) Végül majd maradnak a botterek, mint mindig! :D
     
    Utoljára szerkesztett: 27.10.14
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ kedveli ezt.
  6. SzellemCápa

    SzellemCápa Junior szaki

    Most már csak a "nagyon szerencsés" csilizőkre is ki kéne találni valamit, akik 5-30 csiliből is ki tudják válogatni a gyöngyöt tartalmazó csiliket. Legalább is gondolom azt szedik fel mert amikor én felszedem a többit akkor akár 30-50 csiliben sincs gyöngí
     
  7. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Lassan tényleg csak a botosok maradnak EU3-on! :D
     
  8. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

  9. -MrT-

    -MrT- Aktív író

    van 7virgom 7 sagitariusom 3 cancerem meg 1 capriconus a hajomon ha van 50 k gyöngy a hajomon az CSODA !!! ja meg mojom az mindig nulla de az a vicces milyen progit hasznältam csilibotott vagy bm botot?
    botprogra=robotprogram
    ha bm botott hasznälok akkor a bm böl lenne max 1-2 vagy semmi ha csilibotot nyomatnek azt jelentene hogy lenne vagy 10000 mojom meg 1 tucat gyöngyöm es evre elöre mojofedem event elejen benyomtem 150 ezer gyöngyöt az arubäba miutän kilöttük a lelketlen admirälist a tengerröl 4 jätekostärsammal es egyetlen 1 mojofedet sem kaptam kb 4 honapja volt utoljära mojo fedem ez csak megällapitäs de az biztos jobban bünhödnek az ärtatlanok mint a vetkesek mert azok jobban reklamälnqk min a bünösök

    mert nem törödünk bele az igazsägtalansägba
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  10. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Ez egyre jobb... téged is cimbora? Na jó inkább nem írok semmit, mert itt is ban lesz!
     
  11. levlevliva

    levlevliva Fórumszaki

    Üdv,

    A központi szűrő akárhonnan is nézzük központi szűrő, valamilyen oka csak van. De amennyiben ti mégis indokolatlannak érzitek, mivel Murphy törvénye mindenbe beleszólhat ("Ami elromolhat az el is romlik.") abban az esetben viszont a supporton kötelesek lennének a szűrőt még egyszer lefuttatni és ha az is ugyanúgy megfog akkor viszont valami tényleg nem egyenes.

    További szép napot!
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  12. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Már 1x írtam oda, 100x nem fogok. Értelme kb. semmi nincs, én meg nem fogok fáradni a sablonszövegekért. Kb. ennyi.
     
    levlevliva kedveli ezt.
  13. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Sablon szöveg vagy sem, mivel központi szűrésről, és központi zárolásról van szó, a supportnak nem áll módjában felülbírálni. Annyit tehettünk, hogy jeleztük a sok panaszt, hogy elvileg előfordult tisztességes kalózok zárolása is, de hogy ezzel mit csinálnak, átnézik-e azt a szűrőt, vagy marad ahogy van, mondván ilyen nem történt, arról már nem kapunk visszajelzést.
     
  14. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Ebben az a vicces, hogy majd ha azok közül, akiket most zároltak, másodjára benyel valaki egy végtelent ártatlanul (mert ha már 1x "kiszűrték" másodjára is esélyes lehet...), a supportnak majd akkor sem áll módjában felülbírálni? :D
    Félreértés ne essék, én örülök az új szűrőnek, de azért észnél legyünk már... jót tenne az a bignek, ha véglegesen zárolnának valakit, aki nem tett semmit?
     
    Utoljára szerkesztett: 29.10.14
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  15. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem. Ez a "központ" dolga, ők intézik, mi csak továbbítjuk a jelzéseiteket feléjük.
     
  16. Gunar2*MSZ

    Gunar2*MSZ Fórum-zöldfülű

    Még arra leszek kiváncsi ,hogy mit tesznek az emberek , hogyha a "központ " nem csinál új vizsgálatot és miután lejár a kizárás megjelenik a hajón pár misi gyöngy mínusz .
    Forintosítva nem kis lové.
    Aki csalt azt nem érdekli csinál egy másik hajót és nyomja tovább a botot , de a többi?
     
  17. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Nem értem az összefüggést, a hajó zárolás és a gyöngy mínusz között.
    Attól hogy most valakit zároltak még nem feltétlen lesz gyöngy mínusza is, igaz aki a bástyákkal ügyeskedett korábban az így járt.
    Aki csalt és vagy megkaptad ezt a 2 hetet vagy nem. Elgondolkozhat hogy most komolyan veszi-e ezt a leszámolás napi figyelmeztetést, vagy vállalja, hogy a következő végleges zárolás lesz, függetlenül attól, hogy korábban kapott-e már 2 hetet.
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  18. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Szerintem felesleges vitázni, nem történt eddig semmi említésre méltó. Aki eddig botozott az MOST IS botozik, aki meg nem az pihen két hétig...
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  19. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Aki botozik, kockáztatva a végleges zárolást, 1* fennakad a szűrőn és majd akkor foghatja a fejét.
    Gondolom elég sok van olyan most is, aki pihen közülük 2 hetet, még ha van 1-2 játékos, aki elvileg nem kellene, hogy köztük legyen. Jó munkához idő kell..., szokták mondani. Nem célja a BP-nak a tisztességes játékosok kizárása, sőt... Mint ti is, ők is azt szeretnék elérni, hogy mindenki tisztességesen játsszon.
    Talán ti úgy látjátok, semmi említésre méltó változás nem történt, de nem látjátok, a háttérben mi történik.
     
    ♥Crazyß♥™ kedveli ezt.
  20. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Pont ez a baj, hogy nem látjuk...
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.