Visszajelzés Vitaszoba: A leszámolás napja!

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 22.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Valóigaz, jó munkához idő kell... de abban az esetben is szeretném tőled ezt hallani, ha esetleg majd te kapsz egy végleges fiókzárolást úgy, hogy nem szolgáltál rá! :D Nem szeretnék bántani senkit, de fölösleges a prédikáció... könnyen prédikál az, aki nem úgy járt, mint mi. Erről ennyit.
     
  2. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Nyilván valóan nem örülnék neki. Prédikálni sem áll szándékomban, de teljes biztonsággal csak és kizárólag magunkról tudhatjuk, hogy tisztán játszunk. Talán nem tökéletes a szűrő, talán mégis tettetek olyat, amit nem kellett volna. Azt viszont ti sem tételezhetitek fel, hogy szándékosan akarnának tisztességes játékosokat kizárni.
     
  3. xyz

    xyz Utánpótlás-írogató

    Annyit szeretnék hozzáfűzni, de előtte leszögezem én nem állítom senki botozását itt, csak meg említeném hogy, lehet nem látott senki botozni, de azt sem látják hogy a BM-et te magad csinálod-e...és saját véleményem szerint sokan nem azzal buktak meg hogy kincs szedő botot használtak volna, hanem a BM-el mert akárhogy nézzük az a legunalmasabb...:)
     
  4. |SZITUS|

    |SZITUS| Fórummogul

    A központi szűrő programban lehet hiba. Egy vírus kereső program is szűr olyan dolgot ami valójában nem is vírus. A visszajelzések alapján megvizsgálják, kijavítják, tökéletesítik. Szerintem BP esetében is ez van. Ezért a 2 hét és utána (a tökéletesített szűrő esetén) a végleges zárolás. Elképzelhető, hogy most beleestek olyanok is a szűrésbe akik valóban tisztán játszottak, mivel fentebb olvastam, hogy a support továbbította a panaszokat remélhetőleg várható a korrekció. Az igazságtalanul érintettek számára pedig a hamarabbi feloldás, kárpótlás ---bár nem hiszem :) ---
     
  5. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Azt egy szóval sem "mondtam", hogy szándékosan zároltak volna bárkit is, aki nem tett érte. Én csak azt próbálom "elmondani", hogy mindenkinek van egy tűrés határa, nekem is. Eddig is a határomhoz közel voltam, de a szentbeszéd csak rátesz egy lapáttal és túlcsordul a poharacska. Tudom, nektek ez a dolgotok, de ez akkor is bosszantó. Hiába bombáznak mások azzal, hogy minek sírok, panaszkodok, nincs értelme meg egyebek, igenis le fogom körmölni azt, ami kikívánkozik, eddig is megtettem, ez után is megfogom. És azok a játékosok, akik ilyen szövegekkel bombáznak, tanácsolom nekik cseréljünk helyet, és majd megnézem én is, hogy hogyan tűrik a dolgot. Egy szóval: Olyan nekem ne prédikáljon, aki nem tudja, hogy ez milyen érzés, gondoljon amit gondol, de tartsa is meg magának! Csak képzelje magát egy perce az én, vagy bármelyik másik ártatlan játékos helyébe, és utána prédikáljon, ha még képes rá.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.14
    ♥Crazyß♥™ és Gunar2*MSZ kedveli ezt.
  6. Gunar2*MSZ

    Gunar2*MSZ Fórum-zöldfülű

    Hát ennyi !
     
  7. આરઈઆરટીઓ

    આરઈઆરટીઓ Fórum-zöldfülű

    szia :)
    'Talán ti úgy látjátok, semmi említésre méltó változás nem történt, de nem látjátok, a háttérben mi történik"
    Mint játékos nem is fogunk belle látni,mi csak azt látjuk / olvassunk amit ide a fórumra raknak vagy amit kaptok Ti információt.
    Mindenki tudja és sajnos ez tény hogy minden botszürönek megvan a maga anti gyógyszere mert már kb van a piacon 150000 fajta külsöprogram amit tudnak is használni szóval nem mindegyiket tudja kiszurni ez is tény . Ám sok sikert kivánok a szürönek ..... akinek meg nem inge ne vegye magára + igasátalanságert senkit se dobjanak ki .....számomra ez a jaték lefuttot 1 hónapja kb és beléptem 2 x ösz visz és ez is már böven sok is volt aki több éve játszik sokat csalodhatot vagy már kicsit elege lett ebböl mivel sok az uj dolog valojában a fejlödések korát éljuk de kismértkben is be lehet volna ezt ütemezni....
    Mindent félre téve még egyszer SOK SOK sikert a szürönek és a Bigpointnak
     
  8. Tranyo

    Tranyo Törzsjátékos


    Persze persze , ha nem botoznal nem tiltananak ki , ennyit az egeszrol :d
    Nem kene botoznod oszt nem lennel kitiltva :)

    En nem botozok es nemis vagyok kitiltva :)
     
  9. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Robert se botozik, de még is tiltva van. Nagyon jól ismerem!
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  10. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Nem írtam volna, hogy tartsd meg magadnak? Remélem a második felvonásban benyelsz egy végtelent, majd utána én fogok nevetni! :) Aztán majd csinálj egy képet az arcodról és töltsd fel nekem, hagy nevessek egy jót! :D Utána majd mondhatod te is, hogy te nem botoztál és láss csodát... mégis életfogytiglan a vége! ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.11.14
  11. =Wadász=

    =Wadász= Utánpótlás-írogató

    Ne haragudj, de értelmetlen amit csinálsz. Úgy látom erős hajód van. Nem szeretnék senkit se gyanúsítani, de ezt csak 3 féle képpen érheted el:
    1, sok pénzt ölsz a játékba, nem túl jó ötlet, de mindenki önmaga dönt (ebben az esetben egyébként nem túl valószínű a bann, ha botozol, ha nem...tudjuk miért).
    2, havonta 3-400 óránál is többet játszol, szerintem ez a lehető legrosszabb variáció. De itt is mindenki önmaga dönt...
    3, botprogramot használsz, legalább BM-en

    Szerintem 3 évvel ezelőtt se nagyon volt olyan játékos, aki nem botozott. Azóta el tudom képzelni mennyien nem használják az aktívak közül...
    Persze rosszul veszi ki magát az, hogy sokan ugyanúgy automatára kapcsolják a hajót PVP-n is, és sose fognak tiltást kapni. Azt viszont senkinek se hiszem el, hogy top hajóval még sose botozott legalább Sagitáriuson.
    Mondjuk ilyen BM-ek mellett elég lenne csak a PVP-n, 1/-en és Behemothon progizókat lekapcsolni. Könnyen szűrhető. De egységesen mindenkit, mert a játék ebben a formában teljesen komolytalan.
     
  12. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Szia!
    1. Semmi köze a zárolásoknak ahhoz, ki mennyit költ.o_O 2. Nem feltétlenül kell túl sokat költeni, sőt...(ez mindenki saját személyes ügye). Játszani sem feltétlenül, de napi szinten játszva, néha többet, néha kevesebbet, elég jól lehet haladni. :cool:Vannak, akik 4 éve, vagy annál több-kevesebb ideje fejlesztgetik hajócskájukat. :rolleyes:
    Akár hiszed, akár nem, vannak olyan játékosok, akik igen is tisztességesen, mindenféle külső program nélkül játszanak, mióta csak regisztráltak!:p:)
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ és ]EZEL[ kedveli ezt.
  13. =Wadász=

    =Wadász= Utánpótlás-írogató

    Szia Héra,

    igen ezek jól hangzanak, de sajnos a valóság teljesen más. Vagy kimondjuk vagy nem. Amikor 2011-ben lecserélték a régi térképeket (zöld, piros, kék, sárga), azt akkor azért lépte meg a BP, mert pl. EU2-n volt olyan hajó, amelyik 12 millió gyöngyöt halmozott fel mindenféle rendelés nélkül ;)

    Most egy nagyon kicsi hajóval játszom, tegnap este 10-11 körül lőttem 9/1-en néhány calico-t, loptam a botostól is párat.
    Ma beléptem és ugyanaz a botos még most is ott üti az NPC-t ész nélkül :) Gondolom reggel visszarakta a ladikot. Loptam még kettőt :p
    Ha úgy van kedvem le is lövöm őket fosztáshoz, de valljuk meg ez így komolytalan.
     
    乂ωøζƒ乂 kedveli ezt.
  14. FM_Héra

    FM_Héra Fórum parancsnoka

    Sajnálatos, amit tapasztalsz..., de ettől függetlenül nem kellene általánosítani. A saját valóságom úgy tűnik más és még vannak rajtam kívül jó páran.:)
    Teljesen mindegy, milyen okból vették el azokat a BM-eket, a mai eseményekkel simán összehozhatsz több 10 milla gyöngy tartalékot a hajódra, kellő aktivitás mellett. Mindezektől független mindig is lesz botos játékos, de a számuk nem mindegy, hogy sok vagy kevés van, 1-2 éve mozdulni nem tudtál anélkül hogy ne látnál 1-t, ma azért sokkal jobb a helyzet. Persze ezt te nem tudhatod ha 3 éve nem játszottál.o_O:)
     
  15. =Wadász=

    =Wadász= Utánpótlás-írogató

    Rendben Héra. Tehát örülünk annak, h kevesebb botos lövi a calico-kat :)
    Aki mondjuk heti 40 órában dolgozik az jó, ha két év alatt lő össze 10 millió gyöngyöt bot nélkül :)
     
  16. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Ez azért nem egészen így van!
     
  17. 乂ωøζƒ乂

    乂ωøζƒ乂 Járnitanuló

    Sziasztok, mikortól lehet majd észre venni,hogy valóban működik a "botszűrő", elvileg máig kaptak haladékot a piaccal csalók. A többivel mi a helyzet?
     
  18. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Elég szomorú ha nem vetted észre, itt is csak 5 oldalon keresztül írták, hogy ki hogy miért kapta a bant, jogos volt-e vagy sem. A piaccal csalók igen máig kaptad, máig kaptak arra hogy jelentkezzenek, még van rá pár órájuk..., zárolni még utána is lehet, de ez esetben nem olyan egyértelmű, illetve látványos a hatás, hiszen a játékosok nem látják a másikon hogy igen ez csalt a piacon!
     
  19. 乂ωøζƒ乂

    乂ωøζƒ乂 Járnitanuló

    Lehet bennem van a hiba, de mivel nem nagyon tűntek el hajók a rangsorból nehéz el hinni,hogy nem számít ki menni pénzt tol,tolt bele. Én is tudok olyanról akit bannoltak,de nem a top 100-200 ban volt.
     
  20. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Attól hogy zárolva lettek, még nem kerülnek ki a rangsorból. Az említett leszámolás napi zárolások 2 hétre szóltak, ez idő alatt főleg nem kerülnek ki a rangsorból.

    De én nem fogom tovább bizonygatni senkinek az igazságot, nem kell elhinnetek, hogy nem azon múlik fizettek-e vagy sem, de ha így gondoljátok, fizessetek, és ezek szerint védettek lesztek a zárolások elől, VAGY NEM .

    Arról meg nem beszélve, hogy mindenkinek magával kéne foglalkozni. Engem teljesen hidegen hagy hogy más mit csinál, hogy épp botozik csal és azzal keménykedik milyen nagy. Nekem tiszta a lelkiismeretem, hogy másnak az-e nem érdekel. Az ilyen max kilő, én pedig feljavítok és megyek tovább.