Vitaszoba: A nagy hajtóvadászat – A Seafight 8. születésnapja!

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. PiszkosFred(HUN)EU4

    PiszkosFred(HUN)EU4 Fórum-zöldfülű

    Tartsd be a a szörnyek kilövés sorrendjét,és menni fog.Tehát abban a sorrendben lőd ki,ahogy fel van sorolva.
     
  2. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Én megcsinálnám a próbákat, de mikor arra kerül a sor, h menjek vissza..vissza megyek es nem villan fel az ablak, szűrke marad az a németszöveg...:confused:
     
  3. Bence.

    Bence. Fórum-zöldfülű

    Nyomj F5-öt, és amint bejön a kép, egyből kattints rá. Tudom, veszélyes az F5 a sok congestion error miatt. :|
     
  4. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    lost connection,ismèt màr megint...
     
  5. Prin©eѕ

    Prin©eѕ Járnitanuló

    Szia
    Hát ép resi lesz.
     
  6. -Titok-

    -Titok- Utánpótlás-írogató

    most nincs resi, de visszamenni nem lehet. röhej ez az eventnek nevezett kínlódás, hogy visszaléphess. befagy a játék, f5 nyomsz, és nem lehet visszajönni. a szerver folyamatosan kiléptet a tengerről, és a kiléptetés ellen nem lehet tenni, utána a mapra nem lehet visszamenni.. minek az event?? inkább ezt a piszok sok hibát javítanák már ki
     
  7. $GOBLIN$HUN$

    $GOBLIN$HUN$ Fórumlakó

    Szánalmas nagyon ez az egész,nincs értelme ennek a gaménak így..:mad::mad:Event! Minek???Kicsit össze kéne kapni a dolgokat..ez szülinap??Sajnos nagyon visszaesett a színvonala a játéknak..Ó azt majdnem elfelejtettem a program ami ez alatt az event alatt fut nagyon-nagyon hasonlít az előzőhöz(kicsit a programozók adhattak volna magukra)na mind1 sok sikert a játékhoz,sajnos 2014-évben nem ez lesz a szívem csücske:D ( Töröljétek ha akarjátok,sajna nem csak nekem van ilyen véleményem).
     
  8. _««Death-Dealer»»_

    _««Death-Dealer»»_ Utánpótlás-írogató

    Elképzelhető hogy ma még be is enged a játék? 30 perce szenvedek, az event meg megy...

    Congestion error! ez gondolom a túlterheltséget jelenti..
     
  9. *~*Sziszka*~*

    *~*Sziszka*~* Utánpótlás-írogató

    Hát kedves BP-é :)
    Ez nektek szülinapi event?Hát nem,ami pár ével ezelöt volt arra igen azt lehettet mondani hogy az!
    Hol vannaka Torták a csilik is a megszokot hétköznapik,kicsit furcsa ez az egész ami itt megy mostanában!!Sajna :(
     
  10. †ÇλИИiBλĻ¤ρµηқ†™

    †ÇλИИiBλĻ¤ρµηқ†™ Utánpótlás-írogató

    az event maga nem rossz, bár nem sok minden utal arra, hogy szülinap lenne, de ez mellékes.. viszont a játék minősége valahol egy mcdonalds-os sültkrumpli iq szintje alatt mozog, ezzel kellene kezdeni valamit..:)
     
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ és ~JØKΣR~ kedveli ezt.
  11. yoda75(hun)

    yoda75(hun) Fórum-zöldfülű

    Sikerült majdnem végigvinni a küldetéseket de ebben "szerencsére" meggátolt a THYFON. Sikeresen kilőtt és azóta sem tudok visszalépni. Boldog szülinapot BP!! Ez az event minősíthetetlen! Valóben nagyot pukkant vmi.
     
  12. yoda75(hun)

    yoda75(hun) Fórum-zöldfülű

    Fél napba került, mire elvégeztem az utolsó próbát, erre nem kapom meg a jutalmat. Most mi szépet írjak??! Állandó szerverkapcsolódás, kijelentkezés automatikusan, stb ez 1 rémálom, nem kalózélmény. Levlewilla szavaival élve: hajrá BP:, csak így tovább, fújd csak tovább a rózsaszín ködöt.
     
  13. erről beszéltem ennyit a vitaszobáról o_O
     
  14. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    [​IMG]

    Sziasztok!

    Szorítottam pár napja a fogam, de akkor én is leírnám a véleményem!
    Szóval születésnapi event van... tényleg?? akkor vegyünk csak figyelembe itt pár dolgot: Folyamatos kapcsolódási hibák, automatikus kiléptetés, lövéssel gondok vannak, stb.... na meg még ott az a 25897 hiba, ami már 2 éve folyamatosan nekünk, játékosoknak az idegein táncol! Az az én véleményem erről az egészről, hogy ezt nem ünnepelni kellene, hanem eltemetni jó mélyre, úgy 50 méterre arccal lefelé, nehogy kikaparja magát!! Kapjátok össze végre magatokat mostmár, mert mire észbekaptok, zárhatjátok az összes szervert, mivel nem lesz itt senki, aki játszon!!
     
    $GOBLIN$HUN$ és Calisthenics#Hun kedveli ezt.
  15. →Nιηα←

    →Nιηα← Utánpótlás-írogató

    Én szeretek eventezni .. de ez nagyon unalmasra sikerült..elunom magam közbe mire találok egy eventhajót. Ráadásul rengeteg a hiba..így még idegesítő is :)
     
  16. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Nina drágám, nem csalódtam. vegyek neked szemüveget? Kijelzi melyik mappon jelenik meg, és ha az adott mappon vagy. még koordira pontosan is jelzi .:)
     
  17. ne már most mért ilyen kicsit a sebzés, event évezetétt is elvették :(:eek: pedig milyen szép volt az 50k sebzés :) :):):):):):):):););););)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.3.14


  18. Hali nekem ép-et ír ki a Deimosnál a bestáriumba, nem vudut . Melyik a hibás ? :rolleyes:
     
  19. [DD]

    [DD] Fórum elő legendája

    Szia

    Jó eséllyel a játékban van elírva, hiszen ÉP-t ír de VP-t ad :)
     
  20. levente.08.hu

    levente.08.hu Aktív író

    DD jàtèkszerver nem elèrheto 10perce probàlom,azèrt ide bàtorkodom irni,mert az event kezdete ota jo,ha 4-5oràt tudtam jàtèkban lenni,ès kozel ennyi idot .... el a bejelentkezèssel,tudom nem a Te sarad,de màr ott tartok,hogy supportnak nem irok,turelmemet kèrik,ami azèrt ''vicces'',mert az eventnek lassan vège...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.