Vitaszoba: A nagy hajtóvadászat – A Seafight 8. születésnapja!

Kategória: 'Archív: Kalóztanya', témanyitó: [DD], témanyitás ideje: 17.3.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. આરઈઆરટીઓ

    આરઈઆરટીઓ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok !:mad:

    Nos azzal kezdem .hogy az event nem túlságosan jó mivel vannak játékosok akik folyamat tudják csinálni a próbáikat (Alexandro) ,de vannak akiknek meg se nyitja az ablakot és hiába kattint rá semmit se dob ki:oops: ( így max. csak nekik BM van ):p ja és F5 hatására se reagál max. nem engedi vissza a tenger .:p Akkor hiába írok supportnak mivel az se tudd többet mint Én.:mad: Akkor hol itt az igazság ?+Gondolom mindenkinek nagyon tetszik az event lehet like olni is:p ......Nem kérek én kárpótlást sem .De ha event van legyen egy normális event amit mindenki tudd használni is +hibák kijavítva legyenek nem egy vagy 2 ember játszik itt ....Ám szerintem azért nem tudom használni az eventet mivel a főoldalon elméletileg én 24 szintű kalóz vagyok!!!!:cool: Még hogy nincsen szinthez kötve.....
     
  2. tzum

    tzum Fórum-zöldfülű

    Nincs szinthez kötve. Ez tuti. Én 4-es szintű játékos vagyok, kőltök is a játékra mégsem tudok belépni órák óta. És nem csak ma.
     
  3. ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠

    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠ Fórumgróf

    Nagyon klassz az event, csak tényleg az a baj, hogy a szerver hibái miatt nem lehet igazán kihasználni. Ilyenkor tényleg javasolni kéne egy Event hosszabbítást, hogy akiket nem igazán enged fel azok valahogy tudjanak valamit kezdeni az egész eseményen. Remélem DD vagy valaki illetékes felveszi a fejlesztőkkel a kapcsolatot ennek érdekében.
     
    tünde(H) kedveli ezt.
  4. abra12

    abra12 Fórum-zöldfülű

    Lesz az event végén kristályos feketepiac?:)
     
  5. .-BAD-.

    .-BAD-. Utánpótlás-írogató

    Elmehetnek a jó édes anyukájukba! az errorjaikkal: :mad::mad::mad::mad::mad:;)
     
    Røвєяτ-ø*HU* kedveli ezt.
  6. Precíz

    Precíz Fórum-zöldfülű

    Játszhatatlan nem lehet belépni ha meg netalán tán beenged nem tudok megmozdulni! 24 órából 2-3 óra ami játszható!
     
  7. .-BAD-.

    .-BAD-. Utánpótlás-írogató

    És mindíg a congestion error, hogy mennének a jó édes anyoósuk seglukába:mad::mad::mad::mad::mad:
     
  8. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    .-BAD-. Win! :D
     
  9. EU1Királya

    EU1Királya Utánpótlás-írogató

    feketepiacon áruljanak kolbászt nokedlivel ilyen bugokkal
     
  10. Xena[Hun]

    Xena[Hun] Haladó

    Sziasztok!
    ♠δ-G¥€Ñ!-δ♠, szerinted vannak még fejlesztők? Azon gondolkodom, hogy mind elküldték és azért nem javul semmi..., sőt egyre rosszabb. Már semmi nem segít.
    Folyamatosan Congestion... Ez a játék nem tetszik, nem szeretek belépősdit játszani, ahogy a többiek sem:)
     
  11. **Zsolti**

    **Zsolti** Fórum-zöldfülű

    Én csak annyit írnák ide hogy nem szégyelitek magatokat BIGPOINT hogy 8 év az-az 8 egész év alatt sem tudjátok megcsinálni a játékot???!!!! Nem lehet belépni a játékba ha igen akkor 1 órára utána 8 óra pihenés szégyen!!!!!!! Sok játékos költ a játékba beleértve engem is és ez a hála???!! Ha meg csak anyit tudtok mondani javitás alat van arra meg csak anyit tudok mondani hogy ne csak mondjátok hanem csináljátok 8 nap kevés h meg tudjátok csinálni hihetetlen !!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  12. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Na, mivel mindenki ilyen mérges itten már, nézzétek meg hogy nekünk milyen a kedvünk!!!:)))) Ez csak egy játék...:)
     
    $GOBLIN$HUN$ kedveli ezt.
  13. _««Death-Dealer»»_

    _««Death-Dealer»»_ Utánpótlás-írogató

    Hogy ne csak panaszkodni tudjunk, Én köszönöm az igyekezetet és a kis ajándékot amit kárpótlásul kaptunk :)

    Aki lemaradt:BokorsDelight 6db Boko láda.
     
    [DD] kedveli ezt.
  14. Vazulov

    Vazulov Utánpótlás-írogató

    Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is köszönöm.;)
     
    [DD] kedveli ezt.
  15. Bence.

    Bence. Fórum-zöldfülű

    A láda nem adott jókat, de minden ingyen volt! Köszönöm! :)
     
    [DD] kedveli ezt.
  16. sLaca

    sLaca Aktív író

    Nekem pl 60-as ágyukat is adott, nekem ez jó. Köszi BP!
    És reméljük a javítás is látszani fog a játékélményen!
     
    [DD] kedveli ezt.
  17. _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_

    _*VILLÁM-PVP-{HUN}*_ Fórumprofi

    Köszi szépen Bp! :)
     
    [DD] kedveli ezt.
  18. Spongee™

    Spongee™ Rutinos

    Én vagyok a BP..és 2 sör 2 felest kérek mindenkitől:cool:
     
  19. Prototype

    Prototype Járnitanuló

    én eddig mindig csak panaszkodtam de most csak annyit mondok hogy én is köszönöm :)
     
    [DD] kedveli ezt.
  20. Røвєяτ-ø*HU*

    Røвєяτ-ø*HU* Fórumprofi

    Szintúgy :D csatlakozom én is az előttem szólókhoz, thx!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.