Visszajelzés Vitaszoba: A Nagy Teknős Háború

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: BA_Master, témanyitás ideje: 4.5.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Ide írjátok meg javaslataitokat A Nagy Teknős Háború eseménnyel kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat mégegyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak....
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Csak szeretnék érdeklődni hogy eme eventhez valami csekély kódot lehetne kapni !!?? Köszönöm.
     
    Naksi kedveli ezt.
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Ha lesz akkor az utalványkódok között megtaláljátok.
     
  4. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    thx
     
    BA_Master kedveli ezt.
  5. Free2play

    Free2play Utánpótlás-írogató

    házi kedvenceket hogyan lehet megszerezni? illetve vásárolni? shopba nem látni
     
  6. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Megnyerni tudod az esemény végén vagy pedig esemény hajóból tudod megszerezni.
     
  7. Free2play

    Free2play Utánpótlás-írogató

    Melyik event hajó adhatja?
     
  8. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Kérlek olvasd el a event ismertetőt.
     
  9. Free2play

    Free2play Utánpótlás-írogató

    https://prnt.sc/Ap9Rz0nyzO7k
    ennyit bőven elég volt kiszűrni belőle hogy ne olvassam végig fölöslegesen.

    ugye a másik ban is CTr+ f keresővel 1 et adott ki
     
  10. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Az olvasás valóban hasznos dolog.;) Bár miután elolvastam az event ismertetőjét, utána ismét többször beleolvastam, átnéztem, de használtam a Ctrl+F funkciót is, ami szintén nagyon hasznos tud lenni:rolleyes: (elég hosszú ismertető, sok új elnevezéssel, ez megkönnyíti a keresést:cool:), a két említett házikedvencet magam sem találtam az event npc-kből, sem a rangsorból megszerezhezhetőek között.o_O Természetesen engem is érdekelne, hogyan lehet rájuk szert tenni, és gondolom még másokat is, ezért tegnap este jeleztem a caht-en lévő CM felé is.:p
    De, ami még szemet szúrt, nekem legalábbis, az ismertetőből pár sort idéznék (nem sorrendben):

    Milyen új házikedvenceket nyerhetek/vásárolhatok?
    • Charybdis fióka
      • 30. szint – 22,5% sebzés elkerülés
    • Scylla fióka
      • 30. szint – 22,5% sebzés elkerülés
    • 3 új házikedvenc design: Harapós Roppantó, Kicsi Szkülla és Kicsi Kharübdisz
    Az egyik lemaradt a végéről, és kicsit más néven vannak említve a két helyen, ahogy elnézem.:oops: A 3. is érdekelne.:p

    Ezen kívül pár eltérés az ismertetőben, amit kiemelnék, így szembe tűnőbb talán (törölve az ékkövek szintjeit, itt most nem lényeges):
    • 3 új tengeralattjáró design: Nyílttengeri Roppantó, Mélytengeri Roppantó és
      Mélységi Roppantó
    Milyen új tengeralattjáró designokat nyerhetek/vásárolhatok?
    • Nyílt tengeri Roppantó
    • Mélytengeri Roppantó
    • Abyssal Snapper
    • 3 új hajódesign: Dicsőséges Páncélos, Fenséges Páncélos és Legfőbb Páncélos
    Milyen új hajódesing-et nyerhetek/vásárolhatok?
    • Dicsőséges Páncélos
    • Fenséges Páncélos
    • Apex Páncélos
    A két utolsó elnevezése szintén zavaró lehet mások számára, ha már fentebb a rendes lefordított neve szerepel, itt is talán át lehetne írni.:)
     
  11. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Köszönöm észrevételed, de mint ti is mi is emberek vagyunk tehát hibázunk.
     
  12. Mary

    Mary Fórum nagymestere


    A házi kedvenceket esélyed van megnyerni az új csoportos térképről.
     
    ❤__* kedveli ezt.
  13. robbantos

    robbantos Fórum-zöldfülű

    Erdemes lenne berakni a shopba,hogy a ragyogo lelkeket at lehessen valtani atkozott lelkekre egy bizonyos %-ban.Ill. forditva. (Az eddigi eventeken bent volt,most nem is ertem,hogy miert nincs bent)
    Erre volna lehetoseg?
     
  14. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Utána kérdezek.
     
  15. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Elég kevés eventnél adnak erre lehetőséget, de ennél igazából nincs is rá szükség, mivel a ragyogót át tudod váltani páncéltörő lőszerre, amiből utána átkozottat is farmolhatsz akár... Igaz kicsit melósabb, de azért erre van lehetőség.

    Más..., itt a fórumon megjelent információkból idéznék.
    "Ahoj kalózok!

    Tisztában vagyunk a Tanyamester ranglista problémával, ez csak egy vizuális probléma és nem vesznek el adatok.
    Minden megszerzett helyezési pont a szokásos módon hozzáadódik a rangsorhoz.
    Holnap szinkronizáljuk a probléma javítását."
    "
    Ahoy kalózok!

    A mai szinkronizáció tartalma a következő:

    Esemény:
    • Rögzítettük a Tanyamester esemény rangsorát."
    Sajnos jelenleg is azt látom, hogy Még nincs megjeleníthető eredmény.
     
  16. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! jelezve lett és ma kaptuk hogy javították.
     
  17. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Nekem úgy tünik, ez a javítás nem sikerült, ezt írtam fentebb.
     
  18. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    újra lett jelezve
     
  19. ❤__*

    ❤__* Törekvő

    Köszönöm!
     
  20. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Hol lehet venni Ősi címert?? Köszönöm??