Visszajelzés Vitaszoba: A Nagy Teknős Háború

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: BA_Master, témanyitás ideje: 4.5.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! jelenleg sehol, de nem is fog kelleni.
     
  2. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Tisztelettel kérdem akkor ez hogy is van??
    2023-05-11 14:57:20
    16 Ősi címer eltávolítva. Ok: Csoportos játék. Köszönöm!! Ja és nem enged fel tovább játszani:):)
     
  3. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

  4. Ducc[HIP]

    Ducc[HIP] Haladó

    A „Teknőstanya” térkép az event első felében lesz elérhető, az event második felében pedig az „Ősmedence” térkép fogja leváltani.

    Legközelebb azért legyen kiírva az ismertetőbe hogy mikor is indul az a 2. szakasz mivel eddig is ki voltak írva és ha ezt tudom hogy ma délben vége akkor tegnap jobban bele húzok és befejezem az 50 törekvésért de mivel már nincs bent így késő......
     
    sárkányos kedveli ezt.
  5. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Sajnos mi is így kaptunk az ismertetőt és nem tudtunk időpontot hogy mikortól indul a második fele az eventnek.
     
  6. =Allanon=

    =Allanon= Fórumprofi

    Sziasztok. Még mindig semmi infó arról hogy az új házikedvenceket hogyan, hol lehet megszerezni. Lassan vége az eventnek.
     
    sárkányos kedveli ezt.
  7. Naksi

    Naksi Fórum bárója

    Sziasztok szép napot! Szeretném jelezni, hogy amikor megjelenik a Teknőczúzó npc, és oda megyek lőni akkor minden be fagy, és alig tudom helyre hozni a térképet, de van olyan is másik térképen, hogy nem fagy be, simán tudom lőni , és akkor nem értem, hogy most mi lehet a gond, hogy egyik térképen lehet lőni, de a másikon meg nem. Köszönöm! Veletek is van vagy volt ilyen írjátok meg!
     
    Scorpio.2.Hu és sárkányos kedveli ezt.