Visszajelzés Vitaszoba: A polip átka

Kategória: 'Beszélgetések az aktuális témákról', témanyitó: Esi, témanyitás ideje: 8.3.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Esi

    Esi Fórum admirálisa

    Ide írjátok meg javaslataitokat a Polip átka eseménnyel kapcsolatban.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel-e a fórumszabályzatnak...
    A Seafight csapata

    Azokat a hozzászólásokat, amelyek nem a témához tartoznak figyelmeztetés nélkül töröljük!
     
  2. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Sziasztok! És milyen lőszert kell használni? Mert azt nem találtam meg.
     
  3. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    "Az eseményen egy NPC-t találsz, az Alfa Szaporulatot, illetve két admirálist, Csápos Árulót és Krakatont.
    Az Alfa Szaporulat az 1/1 – 4/2 Atlantisz térképeken jelenik meg három óránként nagy számban.
    Csápos Áruló az 5 – 50/1 felszíni térképeken jelenik meg négy óránként, és Atlantiszon belül bizonyos számú Alfa Szaporulat megsemmisítése után."
    Ez valami Tréfa akar lenni ???o_Oo_O
    5 Napos event, és 3 illetve 4 óránként fognak megjelenni az npc-k ?? :confused:
    Nem előítélésképpen, de ha netán sebzés vagy süllyesztés kell a szezonba tegyük fel, akkor 5 nap alatt hogyan lehetséges ez, nem beszélve a napi küldetésekről!:cool::cool: Nyílván oda van írva, "Nagy számban" de a mostani eventeknél nem ennek a nyoma látszott! :)
    De bízzunk benne, hogy nem így lesz, és még idejében változtatnak mielőtt elindulna! ;)
     
    Naksi, sárkányos, _Mr_ és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Baba

    Baba Fórumlakó

    "Az eseményrangsor az Alfa Szaporulaton és Krakatonon esett legtöbb sebzést követi nyomon (az esemény végén járó jutalommal)."

    Végre megint egy olyan event ahol az Atlantisz számít ... Nem megint bot fog nyerni a rangsorban. ;)
     
  5. Frequen

    Frequen Fórum-zöldfülű

    Ne haragudjatok meg, de ez volt a 3óránként megjelenő "nagy számú" npc hullám ?
    Keveslem,mert 30perc alatt megvolt minden mappon. És most 2.5óra pihenő.
     
  6. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Szép napot!! Hol találom az event küldetés osztót?? Köszönöm.
     
  7. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! a biztonságos kikötőben
     
  8. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    Köszönöm a választ de nem találtam pld 45-50-s kikötőben sem!! EU1
     
  9. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Vannak próbák az esemény során?
    Igen, a próbákat Loreenával beszélve tudod elfogadni (a biztonságos kikötőben). Egy normál és négy napi próba vár rád.
    A napi próbák minden nap déli 12 órakor (helyi szerveridő szerint) indulnak újra.
     
  10. .y1.

    .y1. Utánpótlás-írogató

    Nekem sincs küldetésosztó egyetlen kikötőben sem.Nincs eventláda, nincs hajóroncs, evesnt hajó sincs. Kikapcsoltam a gépet, újra indítottam a jákékot is többször, de nem változott semmi sem. Mit lehet tenni?
     
  11. ░pityesz░

    ░pityesz░ Törzsjátékos

    Kérdezem én: Hogyan csinálja meg valaki a 4 napi próbát, mikor 4 óránként van NPC ?? Teljesen kivitelezhetetlen! :cool::cool:
     
  12. sárkányos

    sárkányos Fórumelemző

    De van csak lent az Atlantiszon.
     
  13. *~Gaby~*

    *~Gaby~* Utánpótlás-írogató

    Rosszul van írva a leírásban, mert csak a 45/ alatti kikötőben van ez a feladatosztó, de nála semmi nincs https://prnt.sc/L5USNYEa27du
     
  14. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! Nincs elírva az event ismertető ezt mi is így kaptuk/fordítottuk, a feladat osztó megtalálható a kikötőben atlantiszban.
     
  15. Naksi

    Naksi Fórum hercege

    Szép estét mindenkinek! Szeretném jelezni, hogy nagyon kevés a roncs, és a láda kulcs is. Egy óra alatt voltam, vagy 5 térképen. és se ládát, se egy roncsot nem találtam, még látni se láttam, ez nagyon szomorú.:( Köszönöm.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.3.23
  16. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Üdv! köszönöm jelzésed.
     
    Naksi kedveli ezt.
  17. Ágnes39HUN

    Ágnes39HUN Utánpótlás-írogató

    Ne is keress mert egyáltalán nincs sem láda sem roncs a felszinen.
     
    Naksi és Scorpio.2.Hu kedveli ezt.
  18. Scorpio.2.Hu

    Scorpio.2.Hu Junior szaki

    Szia! De oda van írva a evenhez, hogy vannak. De én sem találtam egyetlen egyet sem :(
     
    sárkányos és Naksi kedveli ezt.
  19. BA_Master

    BA_Master Fórum hercege

    Lent atlantiszban találhatsz sokat.
     
  20. §sombrero§(WFA)(MSZ)

    §sombrero§(WFA)(MSZ) Junior szaki

    Üdv. Akkor nem kellene azt ki írni, hogy csak Atlantiszon lehet megtalálni? De, ha ez komolyan úgy lenne, akkor nagyon igazságtalanságnak tartom, hogy akik Akki , itt fent játszik, azoknak meg nincs . :( Előbb néztem a eventnél ez volt ki írva :
    A polip átka eseményen a következőket találhatod:
    • 1 NPC és 2 admirális
    • Eventládák
    • Hajóroncsok
     
    sárkányos kedveli ezt.